Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

akorat vydrbavaj se zakaznikem...!


Guest Kyssi

Recommended Posts

Hele s tímhle mám lepší zkušenosti. Na jednom e-shopu byla grafická karta která stála 5000kč za 2000kč. Tak sem si ju objednal a druhej den mně přišel od nich mail kde psali že se omlouvají že tam měli chybu a že mě nabízí tu grafickou kartu za nákupní cenu (cca to bylo asi jako bez DPH). Tomu říkám seriózní přístup, a ne že se vymlouvají "že to nemají na skladě". Tohle bych bejt tebou řešil. Mají říct že tam mají chybu a vrátit ti peníze, nebo ti dát na ty klávesnice nějakou slevu. Tohle je ale oblbování zákazníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele s tímhle mám lepší zkušenosti. Na jednom e-shopu byla grafická karta která stála 5000kč za 2000kč. Tak sem si ju objednal a druhej den mně přišel od nich mail kde psali že se omlouvají že tam měli chybu a že mě nabízí tu grafickou kartu za nákupní cenu (cca to bylo asi jako bez DPH). Tomu říkám seriózní přístup, a ne že se vymlouvají "že to nemají na skladě". Tohle bych bejt tebou řešil. Mají říct že tam mají chybu a vrátit ti peníze, nebo ti dát na ty klávesnice nějakou slevu. Tohle je ale oblbování zákazníka.

no stále čekám, email mi od nich od včerejška nepřišel, ani nevolali a pošta tu taky nebyla... tak počkáme ten týden a snad to dojde...

jinak uznávám, lepší nějakej přístup než žádnej... (no ikdyž....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec take nedopadl s klavesnicemi nijak slavne. Stavoval jsem se pro ne primo u nas v Pardubicich (zjistil jsem, ze mam jejich pobocku par metru od kancelare) a velmi mily prodavac mi oznamil, ze na krame dostatecny pocet klavesnic nema a ze je bude mit tak za tyden. Pry mi sam zavola na mobil;-) To jsem tedy zvedav, jak se to vyvine:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam měli uvedenou cenu 7kč tak ti to taky musejí za tu cenu poslat, v opačném případě bych šel přes ČOI.

Btw a s tím že to nemaj, tak to mají blbý, ať si je někde seženou ... (samozřejmě je mi jasný že to byla jen výmluva)

Hrozí jim za toto celkem vysoká pokuta, to že měli překlep v ceně je jen a jen jejich problém ;)

Takže pohrozil byhc jim, případně ta ČOI ;)

Dante1986: Lol to je úplně něco jiného 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec take nedopadl s klavesnicemi nijak slavne. Stavoval jsem se pro ne primo u nas v Pardubicich (zjistil jsem, ze mam jejich pobocku par metru od kancelare) a velmi mily prodavac mi oznamil, ze na krame dostatecny pocet klavesnic nema a ze je bude mit tak za tyden. Pry mi sam zavola na mobil;-) To jsem tedy zvedav, jak se to vyvine:-)

heh, jak tak koukám.... tak bychom pak mohli napsat ostrou petici... :cheesygrin: případně kdyby to nedali tobě ani za ten týden a mě taky ne tak 2 připomínky pro ČOIku jsou lepší jak 1 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

uplnou náhodou sem si z tehle stranky objednal v pondělí 15x klavesnici (pro kamarády a pro mě) která tou dobou stála 7 Kč!

http://www.todarozum.cz/klavesnice-ione-multimedia-cerno-stribrna-sk-usb_42794.html

Platil sem to převodem a ještě sem jim kvuli tomu telefonoval, protože sem nenašel v emailu variabilní symbol (který jak mi řekla paní, byl shodný s číslem objednávky => pokud by to byla blbě nastavená cena, tak by mi to snad na těch informacích přímo řekla ne?) Zaplatil sem tedy vše i s dobírkou - peníze se mi už odečetli z účtu.

přišel mi potvrzovací email s adresou...atd. (tohle je ejnom jeho část)

Objednávka číslo: XXXX

Objednané produkty:

kód: 42794

název: klávesnice Ione multimedia černo/ stříbrná, SK, USB

počet: 15

cena za kus (s DPH): 7,- Kč

poplatky za kus (bez DPH): 0.6,- Kč

cena celkem (s DPH): 120,- Kč

Celkem za zboží (s DPH): 118,- Kč

Způsob doručení:

Česká pošta doporučený balík

Způsob platby:

Bankovní převod

CELKEM (s DPH): 198,- Kč

No ale druhý den (v úterý) ráno už měli nastavenou cenu těch 124 Kč

Úsměvné na tom je, že sem jim tam vyplňoval i mobil - ale oni mi dneska pošlou email, kde mi píšou:

Dobry den,

Omlouvame se, ale Vami objednana polozka jiz byla vyprodana, proto Vam

musime s politovanim oznamit, ze Vam nejsme schopni objednane zbozi dodat

Mader s.r.o.

Mylsím si, že tohle napsat člověku, který si ten produkt již zaplatil.... v podstatě mu napsat: nedostanete to! se mi zdá do nebe volající drzost. Kde to pak sme, když si člověk ZAPLATÍ a oni mu pak napíšou že nic nedostane, protože to u nich někdo podělal a nastavil blbě cenu?!

Mám dojem, že tu něco nehraje a mám chuť to řešit trochu tvrději než že to přejdu. Pokud to byla blbá cena - to je bohužel jejich problém, měli ji uvedenou a tak mají povinost to za uvedenou cenu prodat a nenavyšovat! Ješt bych pochopil, kdyby ta paní jak sem volal řekla že to je omyl a že to hned tedy mužu stornovat... ale to se TAKY NESTALO!

no ale dál:

1) peníze mi ještě nevrátili

2) na těch stránkách co sem sem psal tu klávesnici mají ještě SKLADEM!

Někdo řekne že jde jen o 200 korun, ale mimo to jde i o to, co se tu děje.

Neívte někdo co s tím? zažili ste něco podobného? jak ste to řešili?

děkuji moc

to by me zajimalo co by jsi s tim chtel jako delat? zajimalo by kdo by se staral o to ze nekomu ukradli neco malo pres sto korun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by me zajimalo co by jsi s tim chtel jako delat? zajimalo by kdo by se staral o to ze nekomu ukradli neco malo pres sto korun

tak tak - jak psal Arcane a Fautzi

Tebe by nenaštvalo kdyby sis něco koupil a oni ti pak řekli jenom to že zboží ti nedodaj a nic víc?

Ano jsou to pro někoho malé peníze, pomalu nestojí za řeč, ale kdyby si na zemi našel 200 korun, tak si myslim že se pro ty penize ohneš...

Další důvod tady toho humbuku je, že to udělají mě a maj z toho 200 korun, udělaj to znovu a maj třeba další 150 korun... Kdo ví, kolik lidí takhle dostali? můžu to být pouze já, nebo to může být i Metuj....... a dalších plno lidí a už to nemusí být jen ve stovkách korun, ale i v tisících...

A kdo by se tím měl zabývat? ČOI/policie/babička/teta/...kdokoliv, ale důležité je, že aspoň někdo - že si člověk nenechá s*át na hlavu, že když se děje něco co by se nemělo dít tak se ozve a nenechá si líbit takovéhle věci.

Pokračování příběho o klávesnicích:

i když to tak vypadá, tak sem na tenhle topic nezapoměl. To že sem přes sobotu a neděli nic nenapsal mělo důvod - nebylo co. Pošta nefunguje v tyto dny a ani bankovní transakce neproběhnou, v obchodech je volno...

Dneska už ale zase funguje vše jak má takže:

Klávesnice pořád NEdorazili, email s vysvětlení nebo něco NEposlali, peníze na účet stále NEvrátili (ale transakce proběhnou až večer, takže pokud vrátí tak zítra napíšu)

závěr:

Od čtvrtka kdy sem jim volal a řekli že ověří jestli sem to zaplatil a pošlou to (měli na to plno času do pátku), ale nic se nezměnilo.

Pokud naznali, že nepošlou, měli vrátit peníze hned ve čtřvrtek/pátek ale nestalo se tak, což svědčí o jejich liknavosti a lajdáctví!

Pořád tedy čekám do čtvrtka, kdyby to poslali poštou, ale myslim že týden je už akorát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KONEC příběhu o klávesnicích

dnes ráno kolem 6 hodiny mi přišla SMS s tím že mi přijede balík, aby někdo byl doma - od ppl.

Balík opravdu dorazil a klávesnice mám doma.

Jsem rád, že se to nakonec takhle vyřešilo a tímto se OMLOUVÁM, TO DÁ ROZUM, ZA MOJI NETRPĚLIVOST...ATD.

Ovšem nebýt toho, že sem si tam zavolal a urgoval, tak bych nic nedostal. Nemění se stále nicn a věci, že do toho emailu měli napsat něco víc než že to nedostanu.

Ale ještě jednou jsem rád že je mám doma, a že to je takhle. Děkuji všem za účast a můžete to locknout.

Pro metuje: doufám, že své klávesnice také dostaneš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu