Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Náhrada za AFKIMa


eRik

Recommended Posts

Zdravím...

myslel jsem si, že by se to někomu mohlo hodit, tak to sem dám. Už sem nechtěl sedět se zlámanýma zádama na židli tak jsem si lehl do postele a hele můžu si "ICQčkovat" na PSP! icon_034.gif

1) Pro to, abyste to rozchodili budete potřebovat následující prográmek:

[url]http://dl.qj.net/Pro-Messenger-v1.3-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/12940/catid/151[/url]

nebo

[url]http://uloz.to/708013/Pro-Messenger_zip.zip[/url]

nebo

http://rapidshare.com/files/191100283/ProMessenger_zip.zip.html

nebo

[url]http://www.edisk.cz/stahni/52246/Pro-Messenger.rar_1.46MB.html[/url]

2) Tento soubor rozbalte a nakopírujte jej do složky COMMON na vašem PSP (cesta souboru by měla být následující: ms0:/PSP/COMMON

3) Poté je zapotřebí na svém PSP zapojit internet (bez toho to samozřejmě nejde), postup jak na to najdete v této sekci: Tutoriály, připojíte se, otevřete Internet Browser a napíšete sem poté tuto adresu: file:/psp/common/pro-messenger/index.htm (celou, tzn. i s tím file:)

4) Poté si stránku uložíte do Bookmarks (záložek), nebo popřípadě si ji uložíte jako hlavní stránku, samozřejmě se ICQ samo obnovuje jako např. emailová schránka, ale pro případ, že ste náruživí "psáči" je tam tlačítko reload, chvíli potrvá, než si zvyknete na psaní...ale je to vlastně jako z telefonu. Jsou zde i funkce zapamatování hesla i čísla, možnost používání Yahoo, AIM, MSM a dalších komunikačních prográmků, možnost osobního nastavení celé stránky...ale to už nechám na Vás.

(program můžu kdykoliv reupnout, stačí PM...v září bych měl mít rapid acc. tak to půjde samo icon_041.gif)

Doufám, že se Vám bude hodit, pokudm tím někomu pomohl tak prosím o THX :-) icon_041.gificon_020.gif Kredity by potěšily... :-)

Tenhle článek je můj a je i najiném foru, pod jiným nickem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jstli to tu už někde je, tak to se omlouvám, právě jsdem to tu hledal a nemohl najít...ale mně to normálně jede, ano jedná se o int. bot. A přesně tak, píšeš si normálně v prográmku, tu stránku samozřejmě napíšeš až budeš mít program v PSP ;-) před tím to nefunguje. Protože tato webová stránka se ti laicky řečeno "loaduje" z psp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry že ti tady do toho lezu ale pokud má někdo stejne problémy z iskladkou jako ja tak tanhle link na qj.net najdes vsecko : http://dl.qj.net/Pro-Messenger-v1.3-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/12940/catid/151

Jasně pohoda...upnu to kdyžtak na ulozto.cz a editnu k tomu tvůj link pokud neva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu to funkuje to funkuje jen pres nakej web bot o jede jako afkim jako porgramek a pisu si v programku??... nevim jestli to mam stahovat O_o

hele pisite to ze tuituo stranko to nemuze otevrit the page cannot be open :) mas tonaky divny nevis cim to je??

Promiň, ale z tvého příspěvku toho nejde moc pochopit ;). Chápu, že někteří uživatelé fora ještě ani nedodělali školku, ale snaž se psát srozumitelněji :roll:

Jinak, THX eRiku, celkem fajn prográmek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ICQ na PSP uz je tu asi 5x

No ano, máš pravdu, ale tenhle topic je pro ty, kterým třeba nejde AFKIM, nechtějí se furt loadovat na stránku ebuddy.com, bo jak to je, proto se tento topic nazývá NÁHRADA... Jinak, to, že už to tu je asi 5x psal také jeden člověk nahoře...takže si vlastně ty ten, kdo by měl číst ;-). Protože já jsem tu PSP Pro-Messenger např. nenašel. Každému vyhovuje něco jiného Dle gusta žádný bla bla bla bla bla... Nezlobím se, jen reaguji na tvůj off topic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak srry, ja nevim co je AFKIM. ale ted se chystam delat dobrou strnku s psp hrama

AFKIM je prográmek, cez kterej si na PSP pouštíš ICQ...Ale dost lidí si na to stěžuje, že jim ot nejde proro PRO PSP MESSENGER...chtěl jsem jim dát alternativu, kdyby to nefungovalo...(AFKIM)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
ten ebuddy mi taky nejak nefachci, zacne me prihlasovat a pak me hodi spatky do casti kde se mam prihlasit... Afkim mi fachci nejlip ikdyz taky nejak blbne prihlasovani, asi se s tim musim nak pohrat

V čem přesně ti to hází problém? ten Pro-Messenger... Snad ti pomůžu aspoň po krocích to zvládnout... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu