Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken 6


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

dokonce oproti 4.. petku sem ani nehral. a neboj videl sem aji naky videa.. pry je totiz naka stranka svetova kde jich je strasne moc.. a nejenom hernich ale treba klipy a nebo jenom videa ruznych lidi co o necem mluvi.. ted si nevzpomenu na nazev ale kdyztak to pak editnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Tekkenovi jde hlavně o královskou hratelnost ,lidi co nevlastnili psone nebo nikdy nehráli takový Tekken 3 aspol....tak to nikdy nepochopí ,k té grafice ,videa nic moc ,v reálu to bude ale určitě našlapané a zábavné jako vždy ,o tom nepochybuju!Navíc hra nabízí dost nových prvků a vylepšení ,takže JE se na co těšit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano taky si vrtnu, já osobně jsem miloval Tekkena 5, a Tekken 6 mi taky nijak moc jiný nepřipadá, jasně postavy maj o dost více polygonů to jo, možná pár módů a postav přibude, ale jinak je to to samý, ono si myslím se na tomhle ani moc vymyslet nedá. je to jednoduchá zábavná arcade hra geniálního charakteru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrál někdo Scenario campaign mode, resp. podařilo se mu projít levelem "Nightmare train"? Je to hard as hell, i přesto, že mám relativně slušnou výbavu, tak po dvou třech minutách končím. :P

Tak to je mazec ,no jen napíšte ti co hrají na xko své postřehy ,jaká hra je ,jak se vám líbí...docela rád bych slyšel váš názor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK.

Plusy:

- Hra má celou řadu předností, mnohé z nich vyplynou až po delším čase stráveném hraním (lehce uchopitelné pro nováčka, avšak bez ztráty půvabu pro zkušené hráče)

- 40 dobře nadesignovaných postav + velmi barvitá paleta customizačních prvků pro každou z nich zvlášť (to je velká deviza oproti SC IV, kde byla vesměs jen erární výzbroj - zde má každá postava svůj unikátní repertoár ošacení a doplňků)

- Každá z postav se vyvijí individuálně, v závislosti na čase, který věnujete jejímu tréninku a průchodem hrou (od počátečního levelu "beginner" dál)

- Ghost mod, což je režim určený zejména pro experience růst dané postavy, velmi dynamická ruleta načítajících se úrovní s nepřáteli s různými zkušenostními levely

- Scenario campaign mod - novinka, marketingově omílané - těžiště hry a to především v otázce jakéhosi úplného "vykreslení příběhu a vazeb mezi poostavami"

, nacházení předmětů (a jejich následného prodeje) + peněz, za které si kupujete příslušné customizace (ty jsou opravdu nákladné, proto se vyplatí spíš začít hrát s konkrétní postavu a spoléhat na zisk itemu přirozenou cestou, než jejich nákup za přemrštěnou cenu) - je to jakýsi stylizovaný beat em up mode ala Tekken force, ale překvapivě zábavný, především díky výše popsaným finančním a customizačním motivačním faktorům

- Výborná atmosféra, chytlavá hudba, stage a charaktery, to všechno má svojí nezaměnitelnou povahu

Mínusy:

- 720p nativní rozlišení, přičemž grafika je subjektivně na nižší úrovni než v případě konkurenčního Soulcalibur IV

- Místy velmi otravné loadingy

- V practice modu neexistuje funkce tréningu komb a úderů dle šablony (což považuji za velkou škodu, starší a konkurenční DOA 4 či VF 5 toto nabízely)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První český Tekken turnaj bude v polovině listopadu

O víkendu 13.-15. listopadu se bude konat turnajové setkání v Kostelci nad Orlicí, typicky v hotelu U splavu. Pořadatelem je člen místní komunity - Headhot. Hrát se bude pouze Tekken 6 a turnaj samotný proběhne v sobotu 14.11.2009.

Zváni jsou všichni, včetně úplných nováčků a neznámých hráčů.

Pojede se na verzi pro PS3.

Dotazy na http://forums.czecharcade.com/showthread.php?t=846 nebo skrz soukromou postu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upřímě je to hodně slabé ... hlavně co se týče grafiky ... i když ps3 ovladač by to možná trochu spravil ...

No to je jeden z důvodu proč si to kupuju na ps3 ,protože u xka jsou na to blbé šipky.....ikdyž to je asi o zvyku že.Každopádně já byl odjakživa zvyklý hrát Tekkena na ovladači od ps takže ,pro mě jasná volba ,už se nemůžu dočkat zítřka ,snad nebude zklamání.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je jeden z důvodu proč si to kupuju na ps3 ,protože u xka jsou na to blbé šipky.....ikdyž to je asi o zvyku že.Každopádně já byl odjakživa zvyklý hrát Tekkena na ovladači od ps takže ,pro mě jasná volba ,už se nemůžu dočkat zítřka ,snad nebude zklamání.....:)

jo to jo ... ale myslím že se dá něco koupit na xko aby se to dalo lépe ovládat ... nějaký neoviciální ovladač který má prohozený šipky ... ale i kdyby mě ten tekken bavil tak bych si kvůly toho nekupil ten ovladač natož ps3 xDD ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu