Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Google Chrome aneb vyprdněte se na Mozzilu a IE - Nový browser od společnosti Google


ramalamadingdong

Recommended Posts

Google Chrome

Google dnes vypustil první BETA verzi opensource browseru. Není to jeste uplne supr namakanej web browser ale za skoušku nic nedáte. BTW. ja ted snej píšu :)

edit: tak včera večer nO :D

DOWNLOAD

http://www.google.com/chrome/index.html?hl=en&brand=CHMG&utm_source=en-hpp&utm_medium=hpp&utm_campaign=en

INFO

http://dsl.sk/article.php?article=6265&title=

http://dsl.sk/article.php?article=6271

f_chromem_188f1fa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Firefoxu 3 mi nic nechybi, nemam duvod prechazet. Kdyby s tim Google prisel o neco driv :D. Ted uz je kazdej zvyklej na FF/Operu s mnozstvim uzitecnejch pluginu, takze ani nebude mit duvod prechazet.

btw docela prehnanej nazev topicu :D podle me si z toho prohlizece tolik lidi na p*del nesedne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Firefoxu 3 mi nic nechybi, nemam duvod prechazet. Kdyby s tim Google prisel o neco driv :D. Ted uz je kazdej zvyklej na FF/Operu s mnozstvim uzitecnejch pluginu, takze ani nebude mit duvod prechazet.

btw docela prehnanej nazev topicu :D podle me si z toho prohlizece tolik lidi na p*del nesedne

co sem cetl clanky tak je jich hodne :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz nebudu nic jinyho puzivat je to nejlepsi browser co ted existuje lepsi aplikaci jsem nevidel...

Jen mi trochu vadí, že si nemohu vybrat odkazy, které budou na hlavní straně...

On ti to generuje sam podle toho jak casto chodis na ktery stranky ja to mam presne tak jak to potrebuju a vsechno udelal sam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou:

"Jen mi trochu vadí, že si nemohu vybrat odkazy, které budou na hlavní straně..."

_Vybrat_ ... Jop, můžu si to zajistit tak, že na odkazy, které tam chci, budu pár minut zběsile klikat. Ale o to mi nejde. Já chci mít na hlavní straně například odkaz na Idos, který ale nepoužívám často, takže se mi za chvíli přehodí jiným, pro mě méně potřebným odkazem.

(Mimochodem tohle je dle mého názoru nejlepší v Opeře - úvodní stránka, devět _uživatelem navolených_ odkazů... Hodilo by se to i zde...)

pochop že je to první BETA verze ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou:

"Jen mi trochu vadí, že si nemohu vybrat odkazy, které budou na hlavní straně..."

_Vybrat_ ... Jop, můžu si to zajistit tak, že na odkazy, které tam chci, budu pár minut zběsile klikat. Ale o to mi nejde. Já chci mít na hlavní straně například odkaz na Idos, který ale nepoužívám často, takže se mi za chvíli přehodí jiným, pro mě méně potřebným odkazem.

(Mimochodem tohle je dle mého názoru nejlepší v Opeře - úvodní stránka, devět _uživatelem navolených_ odkazů... Hodilo by se to i zde...)

ale ja te moc odbre pochopil... jen zduraznuju jak je to tam vyresene... jina myslim ze na takovyhle veci jsou zalozky... (odkazy co potrebujes ale casto na ne neklikas)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud nebude pro linux, tak pro mne nema cenu o tom debatovat, takze zatim u mne vede Opera (svoji rychlosti si mne proste ziskala). Verim, ze je Google vazny souper, takze se tesim, az vyda verzi pro Linux - pokud bude rychlejsi, nez Opera - s chuti ho zacnu pouzivat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu