Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nové diskuzní fórum o PIVU. Více uvnitř, okomentujte ho!


eL'KeDaRoSs

Recommended Posts

Ahoj.

Možná někdo vítě, možná ne. Založil jsem nový forum. Diskuzní forum o pivu a pivovarnictví vůbec. Nevím, tekk říkal, že už něco podobnýho je, já to teda nenašel. Zajímá mě, jakej máte na to názor, jestli se vám líbí, jestli budete chodit, jestli to má budoucnost?

Forum běží na tomto odkaze:

http://pivas.tk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně velkej. Hele, jen tak mě napadá otázka. Proč furt v každým topicu se musíš nad každým povyšovat? Si něco víc, když si na jednom foru moderator? A pravě, že když si moderator by si aspon mohl vedet, ze forum a web je uplne neco jinyho. Jak kdyby ses ptal - a on je nejakej rozdil mezi nakladakem a osobním automobilem? Ano, je. V nakladaku se prevazi mraky veci, osobní automobil je jen na OSOBNÍ použití, takže tam nacpeš malo věcí. To samy forum a web. Web je o hodně osobnější věc - všechno přispíváš sám, a to co nenapíšeš tam není. Forum je jak nakladak, prevazi veci od vice lidí pro jěště více lidí. Jestli i na tohle uděláš nějakou pohrdavou odpověď, tak už nevím, kdo z nás dvou je většá *** .. Ale tohle neměla bejt urážející odpověď, jak to děláš ty, jen vysvětlení mezi diskuzním forem a webem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se fórum líbí. :thumbup: Možná bych jej rozšířil o úroveň výše, do roviny alkoholu. Přeci jen se nové značky nevytváří denně a za chvíli asi nebude nad čím diskutovat. :) I když je pravdou, že některé historky s pivem by mohly být zajímavé. :) Já jich kvůli svému věku příliš nemám... Ale nějaké jsou. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdopadne preju hodne stesti ....

uz jen proto...protoze je to o pivu :D :D

ale todle se dle meho nechytne.....

todle je hrozna moda jak vsici musi mit forum,web...za 1.nejvic naprd 2.ztrata casu... ale to je kazdyho vec....

takze este jednou GL (ja tam chodit nebudu :D ...psychicka podpora musi bejt.... :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se fórum líbí. :thumbup: Možná bych jej rozšířil o úroveň výše, do roviny alkoholu. Přeci jen se nové značky nevytváří denně a za chvíli asi nebude nad čím diskutovat. :) I když je pravdou, že některé historky s pivem by mohly být zajímavé. :) Já jich kvůli svému věku příliš nemám... Ale nějaké jsou. 8)

Tak se o to poděl na fóru. ;)

A tak nejde jen o diskuzi nad pivem, ale chtěl bych pak rozjet jako ten bazar s pivníma táckama a tak a velký diskuze o pivních soutěžích :) Prostě všehcno

Jěžiš, tak všichni, co píšete že je to dobrej nápad, tak se zapojte, ne?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reknu ti muj nazor a bud si na*rany nebo ne,me je to uplne fuk: nevim,jestli jsi ve veku,kdy veris vsemu,co kdo napise. Kazdopadne se ted uz podruhe nediv,ze nikdo forum neudrzuje,i kdyz predtim do toho byli vsichni hrr. Ale rekni mi: na co proboha forum o pivu??? Pivo je spolecenska zalezitost,pivo se pije,u piva se vyklada,zpiva,blije, o pivu se povida v hospode,pivo se jezdi ochutnavat,proc? Protoze to je zcela analogova tekutina,kterou kdyz zdigitalizujes,tak bude chutnat,jako bys vystrihal pismenka z novin a sezral je. Presne tak chutna tvoje forum,a nezachrani ho ani to,ze vypada jak mladsi bracha console-fora.

A nemoznost prohlizet prispevky neregistrovany je k tomu vsemu pekny opruz. Sorry,ode me palec dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reknu ti muj nazor a bud si na*rany nebo ne,me je to uplne fuk: nevim,jestli jsi ve veku,kdy veris vsemu,co kdo napise. Kazdopadne se ted uz podruhe nediv,ze nikdo forum neudrzuje,i kdyz predtim do toho byli vsichni hrr. Ale rekni mi: na co proboha forum o pivu??? Pivo je spolecenska zalezitost,pivo se pije,u piva se vyklada,zpiva,blije, o pivu se povida v hospode,pivo se jezdi ochutnavat,proc? Protoze to je zcela analogova tekutina,kterou kdyz zdigitalizujes,tak bude chutnat,jako bys vystrihal pismenka z novin a sezral je. Presne tak chutna tvoje forum,a nezachrani ho ani to,ze vypada jak mladsi bracha console-fora.

A nemoznost prohlizet prispevky neregistrovany je k tomu vsemu pekny opruz. Sorry,ode me palec dolu.

Kvlaitní názor :angle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne mi prijde zajimavejsi diskuze o pivu nez to ze Britney Spears upadla na schodech nebo jiny bulvarni kydy. Ja osobne si pivo rad vychutnam v hospode nebo doma. Z fora ten pocit nebude takovej a mozna by bylo dobry to presunout do obecnejsi roviny. Dej nam sem pak vedet jak se ti to rozjizdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že většina, co napsala sem do topicu, tka jim unikla myšlenka mýho fóra. Zkuste se znova zamyslet, třeba tomu přídete na chuť a připojíte se. Myslim, že začátek - 2 dny fora v chodu a 76 příspěvků a 12 uživatelů není tak špatný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K fóru se vyjadřovat nebudu, popravdě pokud to bude ještě za rok živé, tak máš u mě pivo...

Jen technická poznámka: možná by trošku zvedlo uživatelský komfort, kdyby se člověk nemusel registrovat, aby si mohl něco přečíst. Registrace je otrava a uživatelé jsou líní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu