Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokec na téma: NOTEBOOKy


white

Recommended Posts

Co si myslite o tomhle NB ?? http://www.alza.cz/notebook-msi-vr630x-039cz-d103747.htm

rozjedu na tom aspon neco ??

Libi se mi tam ten procak a grafika taky neni nejhorsi tak nwm jestli do nej nemam jit

Edit jeste jsem nasel tenhle ten je asi lepsi http://www.alza.cz/asus-f5gl-ap084-d106594.htm ale

ale spis bych se chtel zeptat na ten ptvni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 884
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nesouhlasím.. Grafika je integrovaná.. ! Počítej že si zahraješ maximálně starší hry... Možná rozchodíš HL 2 ... můj názor...

Edit : ikdyž koukám není úplně nejhorší... ale na hry to není

Je na tom podobně jako tuta NVIDIA GeForce 8400M G

Edit : http://www.youtube.com/watch?v=jLLwxrSDGEE&feature=related mělo by to chodit stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je mi jasny ze na tom nebudu parit treba crysis na plno ale jestli to utahne aspon tak Fallouta 3 na stredni tak budu rad

jinak jsem si vsiml ze tam asi udelali chybu vsimnete si chipsetu

NVIDIA MCP77 MV

a grafika Integrovaná NVIDIA MCP77MH se sdílenou pamětí

MH je lepsi nez MV a v samotnych chipsetech je :

MCP77MV : Geforce 8200GS (tusim koncovkou si nejsem jisty)

MCP77MH : Geforce 9200GS takze docela rozdil ale na tu cenu bych rekl ze tam bude ta MCP77MV takze grafika ne MCP77HM ale ta 8200GS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim co si myslite o tomdle nevyznam se v pc a chci nootas kterej zvladne novy hry na plnou grafiku A bez sekani pokuid byste meli jinej tip do 30.000kc napiste mi ho dik.

VBI Salford NB 9650GT

Za notebook VBI Salford mluví především jeho parametry: Displej je širokouhlý o velikosti uhlopříčky 15.4" a disponuje rozlišením báječných 1680x1050 pixelů (WSXGA+). Grafická karta je nVidia 9650GT s úžasnými 1024MB dedikované grafické paměti. Pokud Vám něco říkají zkratky CoD, ND4SPD nebo BF2, tak tušíte správně, tohle je pravá platforma pro mobilní hráče. Samozřejmě nechybí čtečka otisků prstů a otočná webová kamera integrovaná v horním víku notebooku.

Procesor je Intel Core™ 2 Duo T9400 na pracovní frekvenci 2.53GHz s nejnovějším jádrem Penryn 45nm. Využívá FSB 1066MHz a je osazen 6MB cache.

Paměť notebooku tvoří dva 2GB paměťové moduly, celkem tedy 4GB paměti na frekvenci 800MHz.

Pevný disk je ten aktuálně největší a nejrychlejší z naší nabídky a sice 320GB na 7200 otáčkách za minutu, 16Mb cache a je vybaven funkcí G-Force, která ochrání data při náhodném pádu notebooku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potřeboval bych poradit.Chci si pořídit notebook a mám dva kandidáty

 http://www.alza.cz/fujitsu-siemens-esprimo-v5535-d104522.htm

nebo

http://www.alza.cz/notebook-msi-vr630x-048cz-d105422.htm

Ntb bude sloužit k přístupu na internet a občasné přehraní nějakého toho filmu/mp3 případně vypálení nějakého toho dvd.Maximální hra o kterou stojím je luxor 3 :D.Docela bych uvítal kdyby byl NTB svižnější.Tak co, jaký z těch dvou kousku mi víc doporučujete,uvítám každou radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xpéčka ti pojedou úplně krásně :)

Edit Anonymous byl rychlejší.

Taky doplním svůj dotaz... Co říkáte na mobilní grafickou kartu ati mobility radeon 3470 Hybrid crossfire ? Je to 3470 + 3200... Rozjedu na tom i novější hry? s GTA 4 nepočítám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze pokud to nechce na hry, tak je grafika to posledni, co bude potrebovat.. Navic, ikdyby byl celkove to MSI lehce vykonnejsi, tak pokud to nechce na hry/3D rendering, etc.. tak bych doporucil FSC, protoze je to mnohem lepsi znacka, s mnohem lepsim servisem a podporou, nez MSI ;)

Pokud ti jde o hry, tak ti muze byt jedno, do ceho jdes, protoze to stejne nejspise nejpozdeji po dvou letech "zahodis" a poridis novej, protoze uz to nebude zvladat novejsi hry.. Takze je jedno, ze se to treba mezitim jednou/2x rozpadne (Acer/MSI..), tam jde o vykon. Pokud to ale chces pro praci/internet.. Mno proste pokud chces pouzivat klavesnici spise na psani, nez na hry, tak se vyplati uz neco kvalitnejsiho, kde uz se dva i na kvalitu zpracovani a ne pouze na nejvykonnejsi HW s odflaklym dilenskym zpracovanim a tim i celkovou kvalitou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELP lidi potrebuju pomoct. Mam ntb Acer extensa 5620 a nemuzu za boha dostat do xp ovladace na hdd. K ntb byly ovladace na cd a tam je AHCI_intel instalace ktera souvisi s harddiskem a instaluje se matrix storage manager jenze jak vse odklikam na instalovani tak mi napise ze muj system nepodporuje minimalni pozadavky. Why? poradte nekdo jestli mate stejny problem a jestli uz ste jej resili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Máte notebook - Mám;)

Jakej - Asus jedině

Jakej bys chtěl - Novej Asus

Jsi spokojenej - Nejvíc

Využijete ho tak jak jste očekávali?

Jasný;)

Pokud nemáte, tak který by jste rádi...

Žádnej jinej! Asus je jiná dimenze, Acer mu může jedině líbat boty:D

Jakou značku preferujete?

Asus

Čemu dáváte u NTB předost? Výkon, výdrž, monitor, design, ovládání

Hlavně design s výkonem, poté monitor a ovládání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte notebook - Mám

Jakej - Sony Vaio NS11S

Jakej bys chtěl - novější výkonější Vaio nebo MacBook :cheesygrin:

Jsi spokojenej - maximálně..

Využijete ho tak jak jste očekávali?

jo, jen sem čekal že některý hry na tom rozjedu líp, ale tak na hry mám PS3 :D

Pokud nemáte, tak který by jste rádi...

.....

Jakou značku preferujete?

Sony (možná Apple, ještě sem žádnej neměl nevím jaký to sou ntb :D)

Čemu dáváte u NTB předost? Výkon, design, kvalita displeje, možnosti připojení, zpracování..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze pokud to nechce na hry, tak je grafika to posledni, co bude potrebovat.. Navic, ikdyby byl celkove to MSI lehce vykonnejsi, tak pokud to nechce na hry/3D rendering, etc.. tak bych doporucil FSC, protoze je to mnohem lepsi znacka, s mnohem lepsim servisem a podporou, nez MSI ;)

Pokud ti jde o hry, tak ti muze byt jedno, do ceho jdes, protoze to stejne nejspise nejpozdeji po dvou letech "zahodis" a poridis novej, protoze uz to nebude zvladat novejsi hry.. Takze je jedno, ze se to treba mezitim jednou/2x rozpadne (Acer/MSI..), tam jde o vykon. Pokud to ale chces pro praci/internet.. Mno proste pokud chces pouzivat klavesnici spise na psani, nez na hry, tak se vyplati uz neco kvalitnejsiho, kde uz se dva i na kvalitu zpracovani a ne pouze na nejvykonnejsi HW s odflaklym dilenskym zpracovanim a tim i celkovou kvalitou ;)

jj rikam ze je to take podle vyuzivani uzivatele ale spis se poznaji nedostatky grafiky nez procesoru .. ale napr kdo je jen na netu tak grafiku moc nepotrebuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, ja teda spise poznavam nedostatky procesoru, nez grafiky.. Pri konvertovani, pri renderingu, pri vice provadenych ulohach, pri kompresi.., Tam vsude vyuzivam CPU.. Grafiku? Hm.. tu pouzivam na vykreslovani na monitor v rozliseni 1024x768.. coz tech 32MB RAM je tam az zbytecne.. ;)

A ano, jednou za cas (1x za mesic mam takovej cas a naladu) si opravdu neco zahraju, naposledy jsem si zahral simulator The Movies a NFS: Most Wanted a Quake III a vse ok.. Pokud chci vic, jdu do next-gen.. ;)

Takze jinak, nedostatke grafiky nepocituje uzivatel, ale jen hrac, vsichni ostatni pocituji nedostatky vseho ostatniho - malo mista na HDD, malo RAM (pokud ma ale nekdo 4GB, tak to je az kam..), pomalejsi CPU :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já preferuju HP-pavilion a mam Hawlet packard od hp 1,6ghz 512mb ram a 128 mb gr karta

u ntb preferuju : obrazovku,design kvalitu spracovani

nechci zadnej jinej sem s nim spokojenej jen ten lak by mohl trosku vic vydrzet v okoli misi je uz takovej řidči al vydrží všechno např mi na nej spadla 3kg figurka godzila a nic mu nebylo pak mi spadl z zidle a fakt kvalita nadevse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xpéčka ti pojedou úplně krásně :)

Edit Anonymous byl rychlejší.

Taky doplním svůj dotaz... Co říkáte na mobilní grafickou kartu ati mobility radeon 3470 Hybrid crossfire ? Je to 3470 + 3200... Rozjedu na tom i novější hry? s GTA 4 nepočítám :D

na notebooku mam 3470 mam asus F5SL a GTA 4 na to jede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim co si myslite o tomdle nevyznam se v pc a chci nootas kterej zvladne novy hry na plnou grafiku A bez sekani pokuid byste meli jinej tip do 30.000kc napiste mi ho dik.

VBI Salford NB 9650GT

Za notebook VBI Salford mluví především jeho parametry: Displej je širokouhlý o velikosti uhlopříčky 15.4" a disponuje rozlišením báječných 1680x1050 pixelů (WSXGA+). Grafická karta je nVidia 9650GT s úžasnými 1024MB dedikované grafické paměti. Pokud Vám něco říkají zkratky CoD, ND4SPD nebo BF2, tak tušíte správně, tohle je pravá platforma pro mobilní hráče. Samozřejmě nechybí čtečka otisků prstů a otočná webová kamera integrovaná v horním víku notebooku.

Procesor je Intel Core™ 2 Duo T9400 na pracovní frekvenci 2.53GHz s nejnovějším jádrem Penryn 45nm. Využívá FSB 1066MHz a je osazen 6MB cache.

Paměť notebooku tvoří dva 2GB paměťové moduly, celkem tedy 4GB paměti na frekvenci 800MHz.

Pevný disk je ten aktuálně největší a nejrychlejší z naší nabídky a sice 320GB na 7200 otáčkách za minutu, 16Mb cache a je vybaven funkcí G-Force, která ochrání data při náhodném pádu notebooku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovou otázku , mám starší MSI(minulé vánoce) a už na něm nerozjedu nové hry , proto scháním nějaký lepší ,.. hlavně aby na něm šla CoD4 na pěknou grafiku (střední detaily) ..najde se tu někdo , kdo by mi mohl nějaký do 18k doporučit ? :) (pokud možno ,tak na alze)

EDIT: Sem na sřední škole a NTB potřebuju i do vyučování ..takže nějakou 15,4 nebo něco takovýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim co si myslite o tomdle nevyznam se v pc a chci nootas kterej zvladne novy hry na plnou grafiku A bez sekani pokuid byste meli jinej tip do 30.000kc napiste mi ho dik.

VBI Salford NB 9650GT...

je to plastová hračka...video mluví za vše http://www.cdr.cz/a/25840/6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu