Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokec na téma: NOTEBOOKy


white

Recommended Posts

  • Odpovědi 884
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

O zvyklost ani nejde de mi o to ze chci notas kterej za ty penize bude stat :) ted uz jsem asi u konce a rohoduju se mezi http://www.alza.cz/msi-gx720x-026cz-c2d-d97980.htm (podle me je bez chyby az na tu barvu:wohow:) a nebo levnejsi varianta http://www.alza.cz/acer-aspire-6935g-844g32bn-d105768.htm (je levnejsi ale vazi 3.5KG a a nizsi rozliseni) Napiste mi suj nazor :psp:a nebo jinej tip s odkazem.dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj nazor? Jsou to laptopy, ktere nahrazuji stolni PC, tedy na doma. Jelikoz notes je hlavne mobilni zarizeni nebo spise jak ho tak povazuji a alespon 2x tydne ho nekam taham, tak bych 3KG kravu s numerickou klavesnici nechtel, to by se mi ani neveslo do baglu.

<15" a >1024x768 rlz..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvic bude doma(neptejte se proc si nekoupim radsi normalni komp8))ale jinak i do skoly atd ale 3,2 nebo 3,5kg neni zas takovej extrem.:)jinak se se spis rozhod pro ten MSI ale porad cekam jestli nekdo nema lepsi a lechci tip ^^...

Nechci nic říkat, ale 3,5 kila je dost;) přípočti si adapter, kterej bude mit pres pul kila a dalsi prislusenstvi, ktery budeš tahat s sebou... Jen co ho budeš mít, tak pochopíš, že každý deka navíc se pronese;)

Ale, abych se taky pochlubil:c)

Máte NTB?

Ano, mám:)

Jaký máte?

Lenovo ThinkPad R61i - T2230/2GB RAM/160GB HDD/Ubuntu Linux 8.10

Jaký by jste chtěli?

Apple MacBook Aluminium & Sony Vaio P

Jste spokojeni?

Ano, v rámci možností. Ale přeci jen je 15.4" už moc velká na větší přenášení... A vadí mi nemožnost koupit druhou baterii do UltraBay.

Využijete ho, tak jak jste očekávali?

Samo:) Surfování, programování, základní úpravy fotek, návrh webdesignu, vypracovávání projektů... Taková náročnější kancelářská práce.

Jakou značku preferujete?

Lenovo, Dell, Sony, Apple. Poučen z předchozích nezdarů.

Čemu dáváte u NTB přednost?

Inteligenci návrhářů, přenositelnosti, výdrži, hlučnosti.

Jinak... kdyby měl někdo zájem o R61i s zárukou ještě něco přes rok, nechť se ozve;) MacBook už se na mě usmívá na eBayi a Vaio mi už montujou ve fabrice:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte NTB?

Ano, mám

Jaký máte?

Asus Eee 901 12GB HDD, 1GB Ram, WIFI/BT Windows XP, ale půjde hodně brzo Ubuntu.

Jaký by jste chtěli?

Viz. dole

Jste spokojeni?

Ano, jsem plně. Akorát kapacita disku nestačí a ty zasr*ny lesklý plasty,

Využijete ho, tak jak jste očekávali?

Surfování, filmy, seriály, hudba, zápisky ve škole (hlavně)

Jakou značku preferujete?

Je mi to jedno. Mněl jsem již Acera a vydržel pěkně dlouho. Stejně Dell i Acer vyrábý jeden čínaň.

Čemu dáváte u NTB přednost?

Záleží k čemu ho chci používat.

A můj vysněný NB?

Takovej kterej by se vešel do kapsy, po stisknutí tlačítka 1 by se proměnil na netbook, po slačení tlačítka 2 na klasický 15,4 notebook a při stisknutí 3 tlačítka na obrovskou Full HD plasmovou televizi s 7.1 domací kinem, kapacitou disku 2TR a blueray mechanikou. Výdrž na baterku ? Bohatě by stačilo pár měsiců. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že servis Dellu je to nejlepší co může člověk chtít je bez diskuze:) Jenom je potřeba dávat pozor, aby člověk koupil notebook už s NBD. Poslední dobou na eshopech narážím na notebooky od Dellu, který v základu mají jen on-site (většinou Inspiriony), což dřív snad ani nešlo. Ale ty ceny jsou taky někde jinde, než když tu samou konfiguraci člověk narve do konfigurátoru na jejich eshopu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nevim jaky to maj presne, ja jen vim ze ten kamos to porad chvali - na vanoce kupoval nejakyho della mlade za 14k - fakt je s tim spokojeny :)

ja kdybych sel zase do notasa tak IBM potazmo lenovo, DELL, a mozna bych zkusil nejaky asus EEE - ty vypadaj hodne zajimave a lidi jsou celkem spokojeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&categoryId=8198552921644608896&parentCategoryId=16154

tak v nějhoším není problém nastavit DPI.... Ale je to taková sympatická hračka do kapsy od saka:) Navíc mám integrovaný 3G modem a GPSku, takže vážně takovej mazel:) Když to člověk porovná s tím, co nabízí Eeečka:D

Je fakt, že cena je trošku někde jinde, ale pořád to neni zlý. Navíc má konečně! novej chipset, kterej atom pořeboval jako sůl:)

EDIT: Tak displej je dokonce jenom 8", ale má LED podsvícení. Ale ten poměr stran:D 2 a kousek:1, za chvíli z toho budou brutální nudle, jestli to půjde tímhle stylem:D

  • 8.0" Screen
  • 1600 x 768 Resolution
  • LED backlight

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu