Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokec na téma: NOTEBOOKy


white

Recommended Posts

  • Odpovědi 884
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja mel tri roky prestigio a byl jsem spokojenej - kazdej mi rekne ze je to shit znacka, ale ja do toho sel protoze to tehdy byla fajn nabidka, GF6600GT, centrino 1,7 a SXGA (1400x1050) - nechtel jsem ty mrdky displeje 1280*1024 nebo jak, chtel jsem k tomu grafiku co na tom nativnim rozliseni neco utahne a byla tam tri roky zaruka a zadny OS - pro me idealni pc tehdy :)

s odstupem tri roku muuzu rict ze to byl plastak, ale urcite ne takovej jako acery a hlavne nic se mi tam nevykakalo - jen trochu blbne klavesnice, ale co by jste chteli - kdybych ji vycistil tak bych mohl udelat nejaky pricesek + tatranku a taky jsem do toho vylil trochu caje/vodky/redbullu/atp za ty tri roky :-D

pokud to chces hodne tahat tak urcite neco s dobrym zpracovanim a ne toho papirovyho draka o dve stranky zpatky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu jen potvrdit ,ze acer je odpad co patri do popelnice jeden znamej si poridil acer extensa za pouhe tri mesice odesel HDD a to neni u aceru vyjimka nejcasteji odchazi u aceru (grafika HDD mechanika)

Edit: diky anonymousy za rady ohledne macbooku

Neřekl bych když máš po ruce chytré testy a zkušenosti tak takový Acer Aspire 5920G určitě nemůže být špatnou volbou. Je velký rozdíl mezi řadami jen nějaký jsou povedené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Anonymous_ :

Tak je to s FSC ještě trošku jinak...

http://swarm.cz/blog/technika/postrehy/co-bude-s-notebooky-amilo-a-esprimo/

Doporučuji přečíst;)

Tak jsem na to kouknul a opravdu zajimave, asi to tak bude, protoze nejsi prvni, co mi rikal, ze ty nizsi rady stoji za prd.. Takze to asi bude tak, ze ty bussiness a celkove vyssi rady - jak tam pisi Celsius a Lifebook, se kterymi mam zkusenosti - jsou na mnohem lepsi urovni, zpracovavane japonskym Fujitsu a nizsi low-end rady jsou zpracovavane primo Siemensem..

Takze jsme pravdu meli oba (?)

btw, ted jsem koukal na novy design rady Amilo a celkem se mi libi, ale asi lifebook je lifebook.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych když máš po ruce chytré testy a zkušenosti tak takový Acer Aspire 5920G určitě nemůže být špatnou volbou. Je velký rozdíl mezi řadami jen nějaký jsou povedené.

jasan mluvim o ntb pomerne novych rad aceru pamatuju casy kdy acer jeste za neco stal ,ale ted je to katastrofa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape za 5000 možná nějaký bazarový repas... Ale tak chtělo by to minimálně dvojnásobek :/ To spíš ještě skoč na dva týdny na brigádu a v pohodě si můžeš dovolit lepší model ;) Navíc do prázdnin času dost, do prázdnin se dá vydělat hafo peněz, záleží jenom kolik tomu budeš chtít obětovat času.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape za 5000 možná nějaký bazarový repas... Ale tak chtělo by to minimálně dvojnásobek :/ To spíš ještě skoč na dva týdny na brigádu a v pohodě si můžeš dovolit lepší model ;) Navíc do prázdnin času dost, do prázdnin se dá vydělat hafo peněz, záleží jenom kolik tomu budeš chtít obětovat času.. ;)

ja bych rad jenze mi je 12:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mohli by jste my doporučít NOTEBOOK Libi se my tento http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=60876 tak něco v teto cenové relaci

Tedka jsem si koupil tendle notas je fakt naslaplej vydelo ho nekolik lidi co se zabyvaj pc(nemyslim tim lidi odtud z fora) a nemeli zadnou vyhradu nenasli jakekoukoliv chybu spis naopak je potichej nehuce a ani se nezahrejva (nejak extra) same klady tak ho skoukni http://www.alza.cz/msi-gx720x-026cz-c2d-d97980.htm jsou i levnejsi GX620x:)jediny co u nej neni je os ale to neni problem sehnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu