Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokec na téma: NOTEBOOKy


white

Recommended Posts

hoj lidi nejspis si budu kupovat notas davam prednost vykonu .....cena do 6 000Kč

No tak v týhle cenový relaci nemáš moc šanci. Ptz velký ntb z bazaru bude mít nejspíš jen integrovanou grafarnu. Doporucuju Asus N10JC-HV012, da se novy sehnat za 11000 ale z bazaru i kolem 7000 a zahrajes si na nem i CoD4.

no spis malo nez hodne.... takze tak do 20

Tak pokud chces kvalitni ntb s dobrym dizajnem tak jedine Toshiba rady Satelite a s reproduktory Harmann/kardon. do 20k navic sezenes i celkem vykonou. Např:

http://www.ribbon.cz/toshiba-satellite-a300d-214

:thanks: potěší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 884
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

máte NTB?

mám

Jaký máte?

Acer Aspire one 110

Jaký by jste chtěli?

Nějakej výkonější 15" ntb co zvládne pár her

Jste spokojení?

No ani moc ne

Využijete ho tak jak jste očekávali?

Ne na všechno

Jakou značku preferujete?

HP,MSI a ASUS

Čemu dáváte u NTB předost?

design a výkon

a co byste řekli na tento ntb? http://www.alza.cz/asus-k50ab-sx020c-d127699.htm , chtěl bych ho mit do školy a na par her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte NTB?

mám

Jaký máte?

Acer Aspire one 110

Jaký by jste chtěli?

Nějakej výkonější 15" ntb co zvládne pár her

Jste spokojení?

No ani moc ne

Využijete ho tak jak jste očekávali?

Ne na všechno

Jakou značku preferujete?

HP,MSI a ASUS

Čemu dáváte u NTB předost?

design a výkon

a co byste řekli na tento ntb? http://www.alza.cz/asus-k50ab-sx020c-d127699.htm , chtěl bych ho mit do školy a na par her

Tak notebook vypadá pěkně, za tu cenu to jde, ale ASUSy maj problémy s přehříváním. Já bych se raději kouknul po nějaké TOSHIBE s HD3650 - to je výkonější grafika, navíc ta v asusu má jen DDR2 paměti. Ale i tak dá Assasina na medium a Crysis, GTA4, Farcry 2 na low.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak notebook vypadá pěkně, za tu cenu to jde, ale ASUSy maj problémy s přehříváním. Já bych se raději kouknul po nějaké TOSHIBE s HD3650 - to je výkonější grafika, navíc ta v asusu má jen DDR2 paměti. Ale i tak dá Assasina na medium a Crysis, GTA4, Farcry 2 na low.

mě se moc toshiby nelibijou a kdyby náhodou jo tak s lepší grafárnou sou už dražší a tolik prachů na to nemám, ale i tak dik za radu

EDIT: a co říkáte ještě na tenhle? http://www.alza.cz/hp-compaq-6735s-d104227.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se moc toshiby nelibijou a kdyby náhodou jo tak s lepší grafárnou sou už dražší a tolik prachů na to nemám, ale i tak dik za radu

EDIT: a co říkáte ještě na tenhle? http://www.alza.cz/hp-compaq-6735s-d104227.htm

Ruce pryč! Jestli máš peníze na ten, co si posílal předtím tak do něj jdi. Tenhle má integrovanou grafiku, na tom nerozjedes skoro nic.

Já taky řeším výběr a rozhoduju se mezi:

1) Toshiba Satelite P300-225

CPU: C2D P8600 2,4ghz

4gb DDR2 800mhz RAM

Ati HD4650 1gb DDR3

17" 1440x900

repro Harmann/kardon

2) Asus M60VP

CPU: C2D P8700 2,53ghz

4GB DDR2 800Hmz RAM

Ati HD4650 1gb DDR3

16" 1366x768

repro altec lansig

čtečka otisk. prstů

Oba stojí stejně a rozdíl v procesoru je zanedbatelný tak se ptám, co byste mi doporučili z hlediska kvality zpracování a chlazení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Parecek: Kdyby sis ještě něco našetřil, tak za tu dobu bude tenhle
http://www.megaobchod.cz/notebooky/asus-k70io-ty014.html

notebook stat tak urco o 1000 min a to je super. Grafika je na urovni 9600m gt a 17" display je lahudka.

nicmene pekne velka a tezka lahudka,,,,:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páreček : než assusa vem radši nějaký HP a nevím jakou máš zkušenost s AMD , ale já bych volil radši Intela

jenže on už ho objednal a hp se přehřívaj, má ho kápoš a všechny Paviáni řady 5 a 7 maj díky velkému kloubu displaye výdech větrání "do země" a pak si ten hroký vzduch zase nasávaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám pavilion DV5 a nepřehřívá se ani náhodou :D , ale nechám tě u toho:D

neříkám, že by se přehříváním měl vypínat :cheesygrin:, ale v zátěži (pokud máš dorý šasi) nepoznáš bez měření jestli máš gk na 60° nebo 80° ale rozdíl je sakra velkej. Říkám, HP jsem neměl a doufám ani mít nebudu, ale ten kámošův nic moc. A s tím chlazení se diskutuje na notebook fóru, takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páreček : než assusa vem radši nějaký HP a nevím jakou máš zkušenost s AMD , ale já bych volil radši Intela

AMDéčka nejsou tak špatný, po mojí zkušeností s intelem atomem...

ale viděl sem test 4jader od intelu a AMD>intel vedl ve všech hrách co testovali

intel je už lepší no, ale za tu cenu je to dobrej ntb(ten asus), a co máš proti asusu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AMDéčka nejsou tak špatný, po mojí zkušeností s intelem atomem...

ale viděl sem test 4jader od intelu a AMD>intel vedl ve všech hrách co testovali

intel je už lepší no, ale za tu cenu je to dobrej ntb(ten asus), a co máš proti asusu?

Problém je v tom, že AMD kálí na mobilní platformu co se procesorů týče, např nemá ani jeden mobilní procesor, který by byl vyroben 45nm procesem. U stolních verzí se to změnilo s příchodem Phenomů II, ale to nás nezajímá. Smutné je, že nejvýkonější mobilní AMD (Turion X2 Ultra dual core ZM-84) má jen 2,3ghz a konkuruje stěží 2ghz intelům. Asus, no někteří ho řadí mezi Acery a někteří ne. Osobně si myslím, že je to dobrá značka, ale nejsíš bude stejně záležet na určitých modelech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

intel dominuje na poli mobilni techniky, AMD se tam vubec nechyta (kulhaj i na desktopech, ale nebudu vyvolavat flamewar :P )

parecku atom je ale smerovan uplne jinam nez klasicky notas :roll:

neni vykonny, ale jde tam o nizkou spotrebu, nizky tepelny vykon => mobilitu, atp a tam to ZASE nanda firme AMD :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je v tom, že AMD kálí na mobilní platformu co se procesorů týče, např nemá ani jeden mobilní procesor, který by byl vyroben 45nm procesem. U stolních verzí se to změnilo s příchodem Phenomů II, ale to nás nezajímá. Smutné je, že nejvýkonější mobilní AMD (Turion X2 Ultra dual core ZM-84) má jen 2,3ghz a konkuruje stěží 2ghz intelům. Asus, no někteří ho řadí mezi Acery a někteří ne. Osobně si myslím, že je to dobrá značka, ale nejsíš bude stejně záležet na určitých modelech.

ale jo AMDéčko už dělá procáky s 45nm i včetně toho v mým(budoucím:D)ntb,ale máš pravdu, že AMD nemá skoro žádný speciální mobilní procesory

joXerus: tjn, intel vede a doufám, že AMD to taky trochu vytáhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja byl amdckar od stredni, jak jsem sel na vysku a kupoval notas tak jsem sklopil ocas a uznal ze tam patri intel

o tri roky pozdej jsem si kupoval desktop, dost toho procetl a pak koupil opet intela a neelituju - intel ted fakt vaali

a taky drzim amd palce, jen at jedou rychlejc a levnejc, aspon pak koupim levnejc core i7 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu