Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokec na téma: NOTEBOOKy


white

Recommended Posts

Zdar,

http://www.alza.cz/hp-compaq-presario-mini-311c-1120ec-d149846.htm

zajimal by me vas nazor na tento netbook.. podle me je super a na netu jsem videl gameplay video z cod5.. samozrejme nizky detaily a i tak to nebylo nic moc hezkyho, spis mi jde o to, jestle na tom rozjedu css. ten intel atom je hodne kritizovanej ale myslim ze grafika by na to mela.

mam to hlavne do skoly a na praci s textem, ale cssko bych si taky rad zahral, o jiny hry mi nejde.

diky

No dávat 12000 za přístroj s N270 atomem mi přijde jako magořina , hlavně když příští týden vyjdou za stejný peníze ASUS EEE 1201 s atomem 330 a IONem (2 jádro).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 884
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

diky moc, jeste ze jsem se neunahlil.. koupim si na 110% Asus EEE 1201N :) diky moc za nazor, btw, nejaky linky na eshopy?? poslim i dyztak PM s nejakyma informacema kdy to vyjde, kde, za kolik................... JESTE JEDNOU DIIIIIIKYYYYYY

hehe, tak jsem pogooooglil a nasel jsem, ze tenhle netbook se uz prodava. je to mozny? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=71968

objednano :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc, jeste ze jsem se neunahlil.. koupim si na 110% Asus EEE 1201N :) diky moc za nazor, btw, nejaky linky na eshopy?? poslim i dyztak PM s nejakyma informacema kdy to vyjde, kde, za kolik................... JESTE JEDNOU DIIIIIIKYYYYYY

hehe, tak jsem pogooooglil a nasel jsem, ze tenhle netbook se uz prodava. je to mozny? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=71968

objednano :D

Dodací lhůta: neznámá jak říkám , tak příští týden bude :P (snad)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus vy co mate/nemate notasky:Dchci se zeptat...chtel bych nejakej notasek...aspon aby to zvladlo nejakou hru a tak..treba GTA:SA a tak...mozna i HL2 a tak..ale to uz by bylo asi malinko za vic:)...je mi jedno jaka znacka...spis de o cenu..klidne i bazar...tak se ptam kterej je takovej na tohle nejlepsi..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus vy co mate/nemate notasky:Dchci se zeptat...chtel bych nejakej notasek...aspon aby to zvladlo nejakou hru a tak..treba GTA:SA a tak...mozna i HL2 a tak..ale to uz by bylo asi malinko za vic:)...je mi jedno jaka znacka...spis de o cenu..klidne i bazar...tak se ptam kterej je takovej na tohle nejlepsi..:)

Jaky je cenovy rozpocet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak díky všem za názory na ferrari one ta cena je adekvátní protože to je právě ta nejvyšší řada od acer

ještě jsem slyšel a četl o asus eee pc 1201N na něj by byl nějaký názor? :)

Tenhle notebook mam a jsem spokojenej ma max! Krasnej design a dostacujici vykon.. V pohode rozjedu CS Source, TM, Far Cry 2, Crysis - sice to uz neni nejslavnejsi, ale jede. :) Displej je uzasnej a kvalita taky. Uzasna klavesnice tomu dava korunu. Jestlize to nepotrebujes jako nahradu za stolni herni pc tak nevahej. Zkratka DOPOPRUCUJU. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dotaz jaké hry lze čekat na notebooku s grafikou ATi 4330 společně s Intel Core 2 Duo T5870 2GHZ a 4GB ram ... co má v sobě notebook HP 4510s. (rozlišení - 1366x768 )

díky.

dvoujadrovej procesor s 2GHZ ti zarucuje i novejsi hry mozna bych se podival jestli nenajdes vyssi GHZ a pokud je grafika neintegrovana tak bych si s tim hlavu nedelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dvoujadrovej procesor s 2GHZ ti zarucuje i novejsi hry mozna bych se podival jestli nenajdes vyssi GHZ a pokud je grafika neintegrovana tak bych si s tim hlavu nedelal

integrovanou Grafarnu ma... tak nevim co tu meles zaprve a za druhe to ze to je dvoujadro a ma to 2 Ghz neznamena ze mu pojedou vsechny hry:)

Mám takový dotaz jaké hry lze čekat na notebooku s grafikou ATi 4330 společně s Intel Core 2 Duo T5870 2GHZ a 4GB ram ... co má v sobě notebook HP 4510s. (rozlišení - 1366x768 )

díky.

ten notebuuk je sam o sobe dobrej je z rady PRO coz by ti melo umoznit vetsi vykon.. ale i tak se mi zda 2 ghz malo... koukal sem ze se prodava i s variantama 2.53 coz by bylo uz lepsi( da se snad i taktovat) takze se mrkni po ty lepsi verzi a jinak bych hledal spis vokolo 3 ghz procesory :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle notebook mam a jsem spokojenej ma max! Krasnej design a dostacujici vykon.. V pohode rozjedu CS Source, TM, Far Cry 2, Crysis - sice to uz neni nejslavnejsi, ale jede. :) Displej je uzasnej a kvalita taky. Uzasna klavesnice tomu dava korunu. Jestlize to nepotrebujes jako nahradu za stolni herni pc tak nevahej. Zkratka DOPOPRUCUJU. :)

děkuji za názor za hlavní PC to nahrazovat nepotřebuji ten mám výkonej dostatečně :) spíš hledám právě něco malého jako je právě tento asus popřípadě ten ferrari, ale začínám se naklánět k tomutu ION asusu protože i ta cena je níže... ještě by mě zajímalo jak je na tom Windows7 plynulý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu