Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokec na téma: NOTEBOOKy


white

Recommended Posts

mam notas DELL a stal mne asi 30tacu barva:tmave modra

dvoujadrovej procesor čtečka MS 500gb na ramce čtečka otisku prstu integrovana grafika atd.... proste notas kterej mne kazdej den pomaha a je taky dobrej po graficke strance jdou tam hrat nejnovejsi hry,rychlej net atd...

koupil sem ho asi pred tremi mnesici v alfacompu......a je to ta nejlepsi koupe v mem dosavadnim zivote xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 884
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no kdyz to rozjede GTA tak CS:S samozrejme ,protoze ma mensi HW naroky nez GTA

no a nebo tady mas: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140081000000ODK

Acery moc nekupuj,co tady na CF psaly,nejsou tak kvlaitni,

A taky mám dotaz.: rozjel bych na jednom s techle notebooku CS:Source

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hele jestli tak si kup mini notebook např: fujifu siemens amilo mini Ui3520

jednojadrovej procesor Intel Atom N270 1,6ghz integrovana grafika operačni pamet 1gb. na hadru - 60gb. OS-XP hmotnosta si jedno kilo a stoji 8t.

jestli nechces pockat a koupit si za dva roky lepsi tak je tohle idealni.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel by se nejakej notebook do 10000tisic aspon s 2gb ram at na nem rozjedu hry jako CS:S... nejlepe s operacnim systemem XP (muze byt i VISTA) nejde mi o nejakej nadupanej ale aby tam slo v poho makat v office,net a nejake ty hry typu CS:S (kdyby byl dvoujadrovej procak bylo by to super)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mé otázky jsou, máte NTB?Mám

Jaký máte? http://www.alza.cz/msi-gx620x-270cz-d122593.htm

Jste spokojení?tak zatím na tom rozjedu všechny hry tak jo :D

Využijete ho tak jak jste očekávali? ano

Jakou značku preferujete?HP,MSI,DELL ale v žádným případě ACER....

Čemu dáváte u NTB předost? Výkon, výdrž, monitor, design, ovládání

preferuji výkon a výdrž..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dell je super, ale 17" je fakt nanic.. Ale to ty zatim asi jeste nepochopis, kdyz ti urcite 90% casu lezi doma na stole a hrajes na nem hry.

Jinak, vubec nevim, co resite OS?? To si ho tam neumite nainstalovat sami? Navic OS se da sehnat zdarma.. Aha, ja zapomnel, ze tu jsou trinactileti xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dell je super, ale 17" je fakt nanic.. Ale to ty zatim asi jeste nepochopis, kdyz ti urcite 90% casu lezi doma na stole a hrajes na nem hry.

Jinak, vubec nevim, co resite OS?? To si ho tam neumite nainstalovat sami? Navic OS se da sehnat zdarma.. Aha, ja zapomnel, ze tu jsou trinactileti xD

17ku mam hlavne na grafiku a tady se takto velka obrazovka hodi sice je furt na stole ale zase takovej gambler nejsem ja bud sem na CF a nebo delam grafiku a stahuju filmecky......

OS samozrejmne neni problem ale ja rikal ze lepsi je koupit notas s OS a koupit o tridu lepsi nes kupovat nejakej šunt za 10tacu xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám asus asi od roku 2005 byl to můj první computer :D a hrál jsem na něm medal of honor a furt ho mám a je good ale už jsem přešel na stolní pc, konfigurace : 1200 mhz P4 , 224 mb ram , 32 graficka karta , DVD mechanika ( kvalitní ) a 33 gb hdd a 3 gb byli pro windows takže akorád :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

original a navic novej ne a ted je novej Windows 7 mnel sem moznost nainstalovat si jenom zkusebni verzi a uvazuju ze si nainstaluju OS plne.....

ale zpet k notasum- Mona lisa - taky si myslim ze dobrej stolni comp je lepsi nez dobrej notas ale notebok mam hlavne taky na cesty kdyz pojedu treba na dovolenou tak si vitahnu notas a cumim na filmy a sem na netu a je to takove poodlnejsi.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu