Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DSTT dotazy..


Nil3E

Otázka

Jsem v ohledu DS uplna lama byl bych rady pokud mě zodpovíte nasledujici dotazy..za každou odpoved THX...

1) Nakupoval z vás někdo na dealextreme.com DSTT,je funkční bez problému?

2)Slyšel jsem něco o "FAKE" kartách DSTT,co je na tom pravdy

3)pokud už bych měl tu "FAKE" kartu,muže mi poškodit NDS ?

diky....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

2) a 3) existují, z dealextreme bych se jich nebál, pravděpodobně nic s DSkem neudělají, spíš jen nebudou moc dlouho fungovat (http://www.dsko.eu/2008/07/tym-dstt-neneseme-zodpovednost-za-fake-karty/). Spíš fake R4DS jsou nebezpečné - http://www.dsko.eu/2008/07/oznameni-tymu-r4-fake-karty-r4ds-vam-znici-ds/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Z DX fake DSTT nechodi ^^ kde jsi to cetl? Ja znam spoustu lidi, co si tam DSTT koupili a jede jim v pohode, fake to neni..

.. kdyby chodil fake, lide by se ozvali do necenzurovanych tamnich komentaru, z DSTT fake veci nejsou, kdyz jsou, neboji se to napsat ;)

.. poskodit se muze, ale objednaval jsem si tam uz dosti choulostive veci a vzdy vsechno v poradku, DSTT je dost lehka, takze se s ni nic nestane, narazy diky bublinkam ani nepociti..

I dont know if what people say about it being fake is true or not. The packaging material look identical and the card works.
Cons: A bit snug in my DS so it is hard to get out.

May be a fake since it has some markings of a fake.

My micro SD card sits about a milimeter in it so that is also hard to get out

Other Thoughts: There has been a scare that some of the newer DSTT cards are fake. Even if the firmware runs on them after some time the card may not function. Be wary of this when you buy a DSTT.

.. kdyby byla fake, tak to tam urcite nekdo na rovinu napise, navic prijimaji reklamace, takze pokud by prestala fungovat, neni problem ji vratit ;)

.. ale na druhou stranu:

http://www.dealextreme.com/forums/Default.dx/sku.10289~threadid.173298

http://www.dealextreme.com/forums/Default.dx/sku.10289~threadid.170411

http://www.dealextreme.com/forums/Default.dx/sku.10289~threadid.140576

.. hm takze Nil3E je to na tobe, cislo objednavky mas, takze tam, jak si sledujes objednavku, muzes jeste kliknout Cancel Order (zase to nepujde porad, tipuji, ze tak nejpozdeji zitra..) a zrusit to a koupit jinou - fake se objevuje jen u DSTT, co jsem koukal a to jen posledni dobou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já bych se toho fakt moc nebál, imo jediný co to může udělat je, že ta DSTT přestane fungovat případně zničí microSD kartu.

Tak jsem se na to trochu dival a je to tak, ze kdyz je to fake, tak je mozne, ze se po nekolika mesicich znici.. Jeste nikomu neznicila DS a neslysel jsem ani o zniceni microSD.. V nejhorsim je tu moznost reklamace ;) Ta pry na DX kupodivu funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jako vím že DSTT,maj trochu spatnej tvar oproti originalnim caridgu,s kamosovou DSTT jsem mel stejnej problém,to mě neva hlavně at je funkční a neposkodi mě DS...

Ja mam DSTT a je uplne stejne velka jako originalni cartrige a toho ze poskodi ds bych se nebal (pokud to nebude fake)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem se na to trochu dival a je to tak, ze kdyz je to fake, tak je mozne, ze se po nekolika mesicich znici.. Jeste nikomu neznicila DS a neslysel jsem ani o zniceni microSD.. V nejhorsim je tu moznost reklamace ;) Ta pry na DX kupodivu funguje.

hh,reklamovat z DX to by byl asi hodně zdlouhavej proces..

Je alespon nejaka metoda jak zjistim jestli je FAKE nebo NOFAKE?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Setkal se někdo s problémem, že DSTT menu sice naběhne, ale když chcete spustit hru, tak se to kousne. Na webu je to dost diskutované, překvapuje mě, že tady ne... Mě se to stalo, mám 1GB paměťovku a údajně na těchto kartách se to stává nejčastěji. Zprvu vše běželo bezva, ale jakmile jsem na kartu nahrál více her (na webu píšou více jak 1/2 kapacity karty, s čímž souhlasím), tak se to najednou začalo kousat. Vždycky to zatuhlo po poklepání na gamesu, pak jsem resetoval a pak třeba ještě jednou či dvakrát a pak třeba hra i znovu naběhla... Tak jsem nakonec provedl přeformátování karty, dal jsem tam FAT32, hry znovu nahrál a teď se zdá, že to šlape, no uvidíme jak dlouho. (předtím jsem provedl formátování na FAT16 a bez efektu...)

Máte s tím někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja bych to neresil.. Jestli fake funguje a bude fungovat alespon nejaky dva roky, tak je to jedno.. Je to spise jen psychicke (mam fake, mam padelek, nemam original) - jinak imho funguje stejne, jako orig., kdyz tam jsou prakticky stejne soucastky a povida se, ze je vyrabi byvali vyvojari originalniho DSTT, kteri od firmy DSTT odesli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu