Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jb na ip funguje v poho jen musite zkouset a mam radu vypnete vsechny procesy s itunes jinak to nefacha

mam dotaz komos ma ipoda touche 8gb s os 3,0 pujde mu tenhle jb?

jb na ip funguje v poho jen musite zkouset a mam radu vypnete vsechny procesy s itunes jinak to nefacha

jaky sou jeste dobry app z cydie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls poradte, konecne som si kupil ipod touch 2G a ked si chcem dat FW 3.1.2 , tak to sekne, na ipode neukaze ani milimeter ze sa nieco spravilo, pls poradte, cakam uz 10 min

edit: a ked si chcem dat ten stari (2.2.1) tak to prebehne cele a na konci to sekne :( pls poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myschoo:

Poslední dobou je tady v topicu hroznej bordel od uživatelu a nějak se v tom nemužu prohrabat

Znamý aktivoval 3.1.2 na svoje 3Gčko,měl ho z druhé ruky.Když ho doupdatoval tak se mu asi nahodil ten novej baseband,a nynní mu nejde aktivovat v Itunes žadným zpusobem,prostě pořád keca o nevalidni sim karte..To bude asi tím baseband-em že,to už asi těžko zaktivuje xD? Popřípadě je nějaká možnost downgradnout baseband nebo je možné že se ta možnost objeví ?

Předem dik...

Pokud muzes odpoved mě hod na PM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tu povodnu kartu ma?

potrebuje ho dako zaktivovat -> potom jailbreak a z Cydia fuzzyband a to by malo urobit downgrade basebandu

iPhone ma z druhé ruky...Jel normálně byl unlocklej na 3.0 nebyl problém...Kartu nemá...Nějaké tipy,nebo čekat ? Nebo je v háji ?

btw.: Ani neví jestli ho měl původní majitel odtud...Ale pokud vím tak když je z česka tak broadband potíže nedělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najnovsi baseband nedowngradnes. Nijako. Zatial je to nemozne. Teraz uz moze jedine pouzivat simku od operatora na ktory ten iPhone nie je zablokovany. Preto je v tom navode cervenym pismom napisane nech neupgradujes ked ma zablokovany telefon :)

EDIT: Fuzzyband ide na velmi velmi malej casti pristrojov. Na 90% nepojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ano, pre doplnenie:

Downgrading only works on phones that have the 05.08 (5.8 ) Bootloader from the factory. This is a very limited number of phones that were released in the first few weeks of the 3G production cycle.

http://www.ihackintosh.com/2009/09/downgrade-iphone-3g-os-3-1-baseband-05-11-07-to-04-26-08/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mám otázku k výdrž baterky v iP 3G. Vim, nevydrží dlouho, ale pokud mám 100% večer a ráno se probudim a je tam jenom 66%, tak se modlim, aby mi ve škole neklek ... Bluetooth, wifi - vypnuto. Jass pod 50%, pořád se snažim mít vypnutej display a stejně to padá rychle a to nemluvim když hraju hry - to musim mít každejch 40 minut iP na nabíječce. Jediné co mě napadá jestli to neovliňuje schéma ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hlavně nech iphone nabíjet přes noc, když ho nechám nabít na 100% a pak ho vyndam tak mi to taky hrozne rychle ubejvá ty procenta ale kdyz to nechas dýl i když ti to píše že už tam je 100% tak se líp nabije a když ho v 6h rano vyndam cestou do skoly posloucham a ve skole si s nim nehraju tak mam v 13h pořad 100% třeba :-) jasny že pokud pujdeš na net tak to pujde hodně rychle dolu ale jinak s tim nemam problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JB som si uz raz robil a to cez redsn0w o.7 myslim, vsetko bolo ok no uz som mal prelneny IP blbostami a tak som da OFW 3.1.2 z toho som si to krasne JBkol cez ra1n (krasny navod) ale cly ip mi blbol, rock nechcel pracovat vobec, cydia sa tvarlia ze pracuje no naistalovane veci sa nezobrazili... IP mi nesiel restornut...

tak som sa s tym hral az som dostal nieco ako brick teda IP sa zacne zapinat no vypne sa(neviem ako sa tovola u IP ale pri PSP sa to tak vola :D)

sprvoti som nadseny nebol no stiahol som redsn0w 0.8 a cez neho som siel do toho DFU a pokusil sa o napravu... no teraz sa mi tam uz asi 10 minut pise ''Downloading Jailbreake Data...'' a pod tym to tociace sa kolecko...

asi to seklo ja neveim :D

poeradste co mam prosim robit

DIK :D

//este pridam info

Iphone 3G 16gb kupovany na SVK T-mobile (cierny :D)

//prave to skoncilo a nic sa nestalo stlae je to ako predtym :(

//prave taham aktualny fw a skusim to nahodit cez ten redsn0w 0.8 (vtedy som daval starsi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu