Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

Tak jsem updatnul svýho iTouche (1G) na 3.1.2, udělal JB, nainstaloval Cydii a když tam chci do Sources přidat cydia.hackulo.us, tak mi to hodí nehorázně dlouhou chybovou hlášku :D

Did not find Repository

The indicated repository could not be found. This could be because you are trying to add a legacy Installer repository (these are not supported). Also, this interface is only capable of working with exact repository URLs ...

Budu rád za pomoc :)

//EDIT: Ještě mě napadlo, že je chyba v tom serveru (ani nejde otevřít ...), ale nevim

//EDIT2: Vyřešno ... bylo to výpadkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ako som upgradol na 3.1.2 mám strašné problémy s baterkou na 3gs..Už som skúšal aj restore a furt to isté..Padá po percentách..O druhej 98 teraz 72..Ide dať spať z 3.1.2 na 3.0?S tým som bol zatial najspokojnejší.A ak hej nejaký odkaz na fw+redsnow..Danke boys.

EDIT: ak máte niekto fintu čo tú baterku tak žere tak sem s nou..SHH nemám,SBsetings nemám,winterboard mám,ale nemám v nom zatial nič zaškrtnuté,push mám zapnutý a aj lokalizáciu,ale myslím že tým to nebude.Na 3G mi to fičalo s fw 3.0 a baterka v pohode 2 dni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam otazku:

na stranke: iClarified pisu:

WARNING: Even though the GeoHot jailbreak supports 3.1.2 do not update if you are on iPhone OS 3.0.1 or 3.0. You will lose your unlock. Use PwnageTool to safely update to 3.1 without performing a baseband update. If you really must have 3.1.2 then wait for the next version of PwnageTool. If you have already updated to 3.1 or 3.1.2 without using PwnageTool then you've lost the ability to unlock for the time being. You can now use BlackRa1n to at least regain your jailbreak :)

takze ak tomu chapem spravne tak:

ked nechcem mat upgrade basebandu tak musim ho urobit [upgrade] cez Pwnage Tool?

a ked urobim cez iTunes tak mi da upgrade Baseband a ja nemozem mat unlock???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže teď mi došel Iphone z opravy (spadl rozmlátil se display asi půl roku ležel v zásuvce a teď došel-opravenej) al mám pár dotazů:

1. Mám firmware 3.1.2 a když nainstaluju jalibrake pojede

2. Pokud jo mám iphone předtím restornout nic nenahrávat (prostě uplně prázdnej), pak nahrát jelibreak a až pak nahrávat aplikace

3. S těma ipa hrama stačí když tam bude třeba FREE hra Tokyo Ninjas?

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu