Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp Nejde Zapnout...nejde Ani Recovery


El Matador

Otázka

hele lidi...mám dost velkej problém a vypadá to, že k němu budu potřebovat pandořinu baterku...ale to bych nechtěl...pac neni nikdo v okoli, kdo ji má...:(

důvod problému...

stáhl sem si custom theme do psp ale já blb to neudělal s tim pluginem...prostě sem to natvrdo narval do flash0. ok...v poho

plugin fachá...ale me se nelíbil a tak sem si rek, ze si tam dam ten starej

ale ja nemel zalohu a tak sem si pucil kamosovo psp s jinou deskou, jinym firmwarem a prekopcil slozky vsh a font z jeho flash0 do mojí flash0

a najednou...psp se nenastartuje, ale de aspon recovery menu...alá já si udělal zálohu vsh a font...a tak sem si řek, že to v recovery menu spustit usb host, záohu zkopčim do kompu a pak ji přes host usb flash0 zase nakopcim do psp...ale já ji tam nakopčil, vypnul psp a když ho zapnu, zase se nezapne...proste sviti zelena ale displej nic...po 15 vterinach se asi samo vypne...

dobrý...to by este nebylo tak hrozný...ale já se nedostanu ani do recovery menu...prostě zapnu, držim pravý...karta jakoby zabliká...že to čte a obrazovka se sice rozsvítí ale nic viditelného tam neni...a po 15 vterinach se to zase vypne...

doufam, ze mi nekdo helfne... a jinak, doufam, ze kdyz sem podelal flash0, ze se mi tim nahodou nemoh podelat ID Storage...NAND...to snad ne ne?

pls...heflnete mi, jestli to pude bez tý baterky...ale asi ne :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

kopírování zálohy z jinýho PSp s úplně jiným CFW ..to tě mohlo napadnout, že to nepůjde ...

pokud nejde recovery tak jiná možnost než Pandore není ...

psal s, že kámoš má PSP, podle toho co píšeš má i CFW..tak je snad nějakej problém si za 5 minut pandoru udělat a PSP si flashnout ? ;)

http://console-forum.net/showthread.php?t=1335

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jasný...nekoho sezenu..ale von ma desku TA-088 a tak pandorku nevytvori...ale kurna...to me fakt napadnout mohlo...a pude to teda pres tu baterku vopravit jo? kde se vubec nachazi ten ID Storage? nemoh sem do nej nejak zasahnout ne?

lol...ten odkaz pro zacatecniky si sem davat nemusel...ja vim ze sem udelal kktinu...ale von rikal, ze ma 4.01 jako sem mel ja...ale ten kkt debilni mel m33-2 :(

a je mi divný, že mi nejde i recovery...to má taky kořeny ve flash

EDIT: vsechn oz sem zjistil...ted teda kdyz mam "asi" smazanej flash0...pujde to tou pandorinkou obnovit? asi jo...ja jen tak pro jitosu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sry za spam..ale tomu řikam hard modding :D ...hlavně že je všude!! dělejte si zalohy,tet ti zbýva jen pandora....

Nevim neni problem..pandorku koupis bazarově za nějakej ten peniz popřipadě dojedeš,byla to ale dost velka chyba to tam cpat bez zalohy.. :)

Když už jsi poprve vlezl do recovery mel jses vy**** na USB host a normalně natvrdo naformatovat f1: :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já sem říkal, že sem smazal flash0...jo a zaujalo me to tvy, ze muzu obnovit id storage...nvm..ale de to i naslimu kámo? odepiš...že by to šlo i bez zálohy? zálohu si ale asi msm udělat dycky že? :D

jinak chlapi..par tech flashu uz za sebou mám...a noob taky nejsem...vim, v pondělí si to vopravim ale já chtěl vo sobotě neco kalit a tak sem se jenom zkusil zeptat, jestli neexistuje jinej způsob...ale ta pandorinka je nutná, jak sem si myslel...ted pls jenom odpoved na ten NAND...ta obnova na slimáku de i bez zálohy? to by byl nakej prelom ne? napsat a pak lock...jinak díkes za rady :)

EDIT: pred vlozenim thematu sem si udelal zalohu vsh a font slozek v flash0...psp se mi pri vlozeni tematu buglo ale recovery slo...tak sem tam hodil svoji zalohu a uplne se to dojebalo...nvm jak tam fungujou ty configy, ale asi se nekam do jiny slozky ulozilo neco z ty spatny verze...na netu sem si pak precet, ze se musi udelat pro obnovu zaloha celyho flash0...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu