Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 5.00 /UPDATE potvrzeno/


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

tak ten update mne moc nepotesil, sice PSN zni dobre dle description a screen capture bude take skvelej, RSS take neni spatne, ale najednou jaksi vypadlo to hlavni - UPDATE (toho sileneho) PROHLIZECE! Na to jsem se tesil nejvice a najednou jaksi nic?! Celkem zklamani..

Sir Jarousek to je pravda, bylo by znacne nelogicke nyni ihned vydavat 5.00..

BTW, nevite nekdo, kdy cca bude PSP 3k? Nejak jsem se v release date ztratil, nebo jeste nebylo zverejneno? Ja bych rekl, ze uz to bude celkem brzo, ne? Urcite to chteji vydat jeste pred vanocema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten update mne moc nepotesil, sice PSN zni dobre dle description a screen capture bude take skvelej, RSS take neni spatne, ale najednou jaksi vypadlo to hlavni - UPDATE (toho sileneho) PROHLIZECE! Na to jsem se tesil nejvice a najednou jaksi nic?! Celkem zklamani..

Sir Jarousek to je pravda, bylo by znacne nelogicke nyni ihned vydavat 5.00..

BTW, nevite nekdo, kdy cca bude PSP 3k? Nejak jsem se v release date ztratil, nebo jeste nebylo zverejneno? Ja bych rekl, ze uz to bude celkem brzo, ne? Urcite to chteji vydat jeste pred vanocema.

Jsou to pořád jen rumors, klidně tam ten lepší internetovej prohlížeč může být (a chtělo by ho to :) ). A pokud se nemýlím, tak by se PSP 3K mělo do Vánoc objevit minimálně v Japonsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten update mne moc nepotesil, sice PSN zni dobre dle description a screen capture bude take skvelej, RSS take neni spatne, ale najednou jaksi vypadlo to hlavni - UPDATE (toho sileneho) PROHLIZECE! Na to jsem se tesil nejvice a najednou jaksi nic?! Celkem zklamani..

Sir Jarousek to je pravda, bylo by znacne nelogicke nyni ihned vydavat 5.00..

BTW, nevite nekdo, kdy cca bude PSP 3k? Nejak jsem se v release date ztratil, nebo jeste nebylo zverejneno? Ja bych rekl, ze uz to bude celkem brzo, ne? Urcite to chteji vydat jeste pred vanocema.

přesně za dva týdny .. 15.10 2008 pro EU trh ...celosvětový launch v jednom dni ..

btw všechno to jsou rumors tak ten prohlížeč neber tak vážně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nejspíš potvrzení FW 5.00, bude potřeba k PSP PS Store

PlayStation Store for PSP will require PSP firmware v 5.00

SCEJ recently announced that it would open PlayStation Store for PSP, on Wednesday, October 15, in Japan. According to jp.playstation.com, PSP system software version 5.00 or higher will be required to access the store, so its pretty safe to assume the firmware will hit Japan on October 15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od FW 3.71 m33 az do FW 4.01 m33 jsem nezaznamenal nejake velke zmey az na goo!messenger na kterym neni nikdy nikdo on-line

docala bych ocenil ten novy browser,ktery nebude.....

ovsem se mzeme tesin na spoustu nových blbostí.

nefascinujší na těch FW je nové číslo v system informati

on:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FW: 5.00 je uz venku

Changelog:

* The [PlayStation® Network] category has been added, and [PlayStation® Store] is now available under this category.

* PlayStation® format software can now be output in interlace format on a connected device.

* PlayStation® format software can now be output in full-screen size on a connected device.

* The sleep timer feature can now be used under [Music].

* The system will automatically change to USB mode when a USB cable is connected.

* The [Original] theme has been redesigned.

Download:

http://www.psp-hacks.com/file/1568

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu