Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 5.00 /UPDATE potvrzeno/


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

PSARDUMPER for 5.00 decryption

This is psardumper to extract 5.00.

Modules of psp3000 cannot be extracted and decrypted yet, due to keys being in 3000 ipl (kernel keys) and mesg_led03g.prx (filenames table keys).

Due to that, you will see various "warnings", just ignore that.

MIRROR 1 : http://rapidshare.com/files/154194531/psardumper_500.rar

MIRROR 2 : http://www.megaupload.com/es/?d=DJRF3SWA

---------------

edit: novinky ve FW 5.00

MUSIC:

- Sleep Timer - nastavení času po kterém dojde k vypnutí PSP při přehrávání hudby

VIDEO:

- podpora videa ve formátu MPEG-4 AVC/H.264 (AVC CABAC) v rozlišení 640 × 480

SETTINGS:

-Video Settings - přidána funkce [Title Display] umožňující volbu mezi zobrazením titulu, nebo názvem souboru videa

-System Settings - přidána funkce [uSB Auto Connect] umožňující automatickou aktivaci USB módu při připojení USB kabelu

-Power Save Settings - přidána funkce [backlight Auto-Adjust] pro automatické nastavení podsvícení LCD (pouze PSP-3000)

-Theme Settings - přidáno nové pozadí označené jako [standard], původní pozadí je nyní označeno jako [Classic]

OSTATNÍ:

- podpora prokládaného (interlaced) módu pro fullscreen zobrazení při hraní her (pouze PSP-2000/3000)

- přidána fullscreen QWERTY klávesnice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tekk, to neni pravda.. Je videt, ze PSP nemas.. Ja jsem na to zatim take neprisel, ted to zkousim, stale se mi tam zobrazuje ta stara klavesnice.. Tak uz to mam, leze se do ni pres SELECT, pri psani.. Screen te klavesnice je v mem postu vyse pridan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k cemu je kdyz si kreju tu ip adresu tam na psp

da se toho nejak zneuzit ze ji znam?

To neni zadna IP adresa, ale MAC adresa, ktera je prakticky unikatni, u kazde WiFiny - takze i u kazdeho PSP.. Dle toho se da identifikovat kazde PSP, tudiz pokud by Sony zjistila ze ho mam ja, uploadnul jsem nejake hry a udelal nejake navody, tak mi treba muze zabanovat na PSN Store :D

Samozrejme prehanim, ale je to proste unikatni cislo.. Taky nikomu jentak nerikas cislo obcanky, ci rodne cislo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To saitek, to netusim, jak to muze souviset s FW..

Lidi, tak jsem zjistil zajimavou vec, procitam si takhle podminky PSN a co se to docitam - pri kazdem prihlaseni a registraci se shrmazduji udaje o vasem HW/MAC adrese/IP adrese a ost. vecech.. Celkem nechutne..

Tak ctu dal a vase informace pry sdili spousty dalsich lidi.. Udrzbari, dealeri, vyvojari.. pomalu i uklizecka si bude moci precist vse o vas, tyto informace se budou zneuzivat - budou se vam dle nich zobrazovat reklamy apod..

Tak se me to zda, ze to PSN je pekne svinstvo a politika Sony zacina najizdet na koleje Apple...

Dale ctu, ze se bude pro zobrazovani reklam vyuzivat - na jake IP/MAC byly zobrazeny, v jake hre, jak dlouho, jak byla zobrazena.. Vsechna tyto data budou sdilet s tretimy stranamy. Vse (cele vase chovani) na PSN je monitorovano..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To saitek, to netusim, jak to muze souviset s FW..

Lidi, tak jsem zjistil zajimavou vec, procitam si takhle podminky PSN a co se to docitam - pri kazdem prihlaseni a registraci se shrmazduji udaje o vasem HW/MAC adrese/IP adrese a ost. vecech.. Celkem nechutne..

Tak ctu dal a vase informace pry sdili spousty dalsich lidi.. Udrzbari, dealeri, vyvojari.. pomalu i uklizecka si bude moci precist vse o vas, tyto informace se budou zneuzivat - budou se vam dle nich zobrazovat reklamy apod..

Tak se me to zda, ze to PSN je pekne svinstvo a politika Sony zacina najizdet na koleje Apple...

Dale ctu, ze se bude pro zobrazovani reklam vyuzivat - na jake IP/MAC byly zobrazeny, v jake hre, jak dlouho, jak byla zobrazena.. Vsechna tyto data budou sdilet s tretimy stranamy. Vse (cele vase chovani) na PSN je monitorovano..

Také jsem to někde četl a pokud to je pravdivá informace tak souhlasím je to svinstvo :?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je preci bezne. Vsude uz se monitoruje, z jake jste zeme a jake stranky prohlizite, podle toho se vam zobrazuje reklama. A uz mnoho let lze monitorovat, kdo jak dlouho zustal na ktere strance...

Anonyme, rodne cislo je napriklad u podnikatelu (zivnostniku) zcela verejne a neda se tak poradne zneuzit... Cislo obcanky uz je ve spojeni s rodnym cislem a podobnymi problem byt muze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu