Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přichází konkurence iPhonu a je od Nokia a je vostrá!


white

Recommended Posts

Oficiálně byla ve Velké Británii představena Nokia 5800 XpressMusic označovaná jako Tube. Telefon je plně dotykový stejně jako iPhone.

Nokia si stojí za tím, že se nejedná o žádnou napodobeninu ani konkurenci iPhone!

Nokia 5800 XpressMusic exceluje:

- 16,000,000 barev

- 3,2Mpxi foto

- VGA 640x480 video

- baterie 17 dní v pohotovostním režimu

- má se jednat o NEJHLASITĚJŠÍ mobil

- hudba je prožitkem každým směrem (XpressMusic)

- podle testu mobilmania.cz je stejně rychlá v prostředí telefonu jako ,,věc" od Applu

- v základním balení 8GB paměť

- operační systém Symbiam 5th G.

CENA: 9,000Kč

Do evropy bude k prodeji před vánocemi 2008.

V čem je lepší než iPhone?

+ batetie

+ možnost nahrávat video v jednom z nejkvalitnějších rozlišení

+ fotoaparát 3,2Mpix

+ reproduktory

+ cena

Práce na 5800 trvala 2roky.

5800_04.jpg

http://nokiamania.mobilmania.cz/content/view/2146/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POKUS je spravny vyraz :) LoL! Tomu ze sa na nej pracovalo 2 roky neverim, tvrdia to len preto aby si niekto s IQ mini cvikle myslel ze to nie je kopia iphone, ale kazdy kto ma oci a mozog to vidi :D A na ten hudobny zazitok som naozaj zvedavy lol :cheesygrin: Mozno nepribalia crapoidne sluchatka za 80korun ale za 160 :cheesygrin:. Dobra vydrz u nokie s OS, 16 M farieb a dotykacom(17 dni nevydrzi ani keby sa jej nikto ani len nedotkol ::cheesygrin:)? HAHAHAHAHAHAHA :) Ale priznavam ze mozno ak to nebude kopa srotu ako nokia N95 tak pomer cena/vykon bude pekny :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rád, že nokia konečně přišla s dotykáčem..už mě sere, jak jsou všichni podělaný z iphonu, přitom nebejt toho dotyk. displeje, je to docela sračka...tahle 5800xpressmusic je sice převlečenej iphone do kabátku Nokie...ale, záleží, jak se na to díváte...přístroje s dotyk.displejem se stávají čím dal tim více běžnější..a tak je jasné, že Nokia musela něco vymyslet...na první pokus to není špatné, ale není to prostě dotažený dokonce..co sem koukal na videa, tak je telefon docela pomalý..a i když je možný, že to je firmwarem, tak dokud se nezačne 5800 prodávat, je myslím z prvního představení hloupost říkat, jak moc tenhle mobil je dobrý...Do finálního fw můžou toho ještě dost nacpat a vyladit..jestli vyjde telefon někdy na konci listopadu, tak maj aspon měsíc. Nicméně, já si ho pořizovat nebudu...mám sice "starou" nokii n70 už třetím rokem a už mě docela nudí, ale dokud funguje, moc to neřešim. Já si počkám, až Nokia představí nějakou další verzi nové dotykové serie...tohle je jen předehrou pro Nokii XpressMedia...která bude později..a už bude mit multi-touch a další kravinky...to, už bude stát za koupi...možná si někdo myslí, že Nokia nemá na to, aby překonala iPhone..ale to je jen naivní marketingový blábol..dejte tomu čas a za rok uvidíte, jak to doapdne... ;-) Já do té doby si počkám se svým PSP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vizuálně není nejhorší, ale i slepý pozná, že to je jen kopie.. - stačí si pořádně přečíst název a popis... Xpress music - telefon s funkcí klasické mp4ky - a iPhone?? - vychází přece z iPodu - klasické mp4ky, no bodejť, iPod touch s dotykáčem + funkce telefonu = iPhone = (i)Nokia Xpress music 5800

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec nevadí... vidim to jako muj ldasi telefon :love: :D asi nejhezci mobil od Nokie:love:D (samozrejme podle me!zanechte spamu:blink: je to muj nazor!:) )

Kapacita....slusny fotak...hudebni funkce... display...symbian nic moc no xD ale uz se tesim... :love: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nokie jsou pro mě ta nejlepší technická značka. Vždycky mě dokázali uspokojit, dal jsem za mobil 8,5K přitom kdybych si koupil jiné věci a měl z toho stejný užitek tak bych platil třeba o 10K navíc. Rukama mi prošlo jedenáct mobilů a všechny, byli jen od Nokie. Nokia nikdy nezklamala (i když vím,že to není pravda) tak já nezklamu jí. Jsem věrnej značce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

v dnešní době je snad celkem už jedno, jestli je na tom telefonu nápis Nokia, SonyEricsson nebo Samsung ... beztak to montují kdesi v Číně :)

zvláštní je, že když je iphone ten největší shit, jak je tu všemi označován, proč i takový gigant, jakým je Nokia ho kopíruje hm ? (o HTC, Lg, Samsungu a dalších nemluvě ) .........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dnešní době je snad celkem už jedno, jestli je na tom telefonu nápis Nokia, SonyEricsson nebo Samsung ... beztak to montují kdesi v Číně :)

zvláštní je, že když je iphone ten největší shit, jak je tu všemi označován, proč i takový gigant, jakým je Nokia ho kopíruje hm ? (o HTC, Lg, Samsungu a dalších nemluvě ) .........

Jedno to neni. Kazda firma ma sve zasady, jiny firmware, jine zasady etc. Ze je to montovano a vyrobeno treba nekde v Cine je sice fakt, ze to ale bylo navrhnuto treba Finama nebo Americanama je fakt druhej. Ja bych si treba mobil od Samsungu nikdy nekoupil - zatim zadny jejich typ neni pro mne - to se neda rici o Nokii.

ad. proc kopie iP? Mozna protoze se proste dobre prodava a protoze je mnohem lehci vezt se na jedne, ovcemi oblibene, vlne, nez vymyslet uplne novou koncepci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu