Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Začínajíci forum o Asus Eee


Zavorka

Recommended Posts

já a Nile jsme rozjeli forum o Eee byli bysme rádi kdyby byste se přidaly :D

není problém někoho udělat modem pokud nějaký Eee vlastní nebo se v tom vyzná ...

České forum o Asus Eee

Drivers , software , atd xD

for google xD

http://EeeCZ.ic.cz

nebo

http://EeeCZ.cc.co

nebo

http://EeeCZ.byethost2.com

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jednu otázku - Na co tyhle mini notebooky jsou? Jaký mají využití? Furt se mi zdá, že je lepší investice do "větších bratrů".

Dík za odpovědi ;)

Tohle je spis otazka do topiku o EEE nebo rovnou napis na to forum jinak pokud se to tu bude brat timto stylem budou tu dva zbytecne topiky o EEE (sry hosi xD) jinak kdybych mel EEE pripojim se :) jinak na forum jsem se dival a myslim ze dobry napas...takove forum tu jeste asi neni a majitelu EEE je urcite hodne :);) (taky jsem mel byt ale nakonec jsem si to rozmyslel xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jednu otázku - Na co tyhle mini notebooky jsou? Jaký mají využití? Furt se mi zdá, že je lepší investice do "větších bratrů".

Dík za odpovědi ;)

mobilita! , celkem i odolnost výkon

do jedný ruky vezmmeš Eeečko a druhou rukou ovládáš xD dobrý na brusle xD

jinak si už nedokážu představit že bych tahal sebou note s 15.4+ monitorem :lol:

prostě jedno kilo je jedno kila to se pozná :lol:

(PS na foru je i hry který rozjede)

zrovna jsem si dneska koupil do Eee 701 2gb ram tak jem zvědav na rozdíl

Tohle je spis otazka do topiku o EEE nebo rovnou napis na to forum jinak pokud se to tu bude brat timto stylem budou tu dva zbytecne topiky o EEE (sry hosi xD) jinak kdybych mel EEE pripojim se :) jinak na forum jsem se dival a myslim ze dobry napas...takove forum tu jeste asi neni a majitelu EEE je urcite hodne :);) (taky jsem mel byt ale nakonec jsem si to rozmyslel xD)

je forum už je české - ale chybí jim tam pár super věcí které mám na foru já xD ... pak je i EN forum to je ale brutálně obsáhlé takovej můj zdroj informací o Eee ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi konecne dostal do rukou EEE 1000H s Windows XP a oproti EEE 701 s Linuxama, se mi to zda uplne nepouzitelny! Pomaly, nabidka Start zabere celou obrazovku od shora az dolu.. Ale nejhorsi je proste ta priserna pomalost tech Windows na tom, to je opravdu udesne, pripadal jsem si, jak u nejake stare 386, na ktere se nekdo snazi z poslednich sil rozbehat Windows 95...

Jinak samozrejme souhlasim, mobilita a hlavne _VYDRZ NA BATERIE_ u modelu 1000.. 8h je jinak jen u nejdrazsich Dell notebooku..

Asi takhle, do skoly si dovedu predstavit krom EEE uz jen tablet PC, ale ja bych preferoval EEE. Pokud notebook neprenasite kazdy den, radeji sahnete po necem vetsim, protoze nevyuzijete prave dlouhou vydrz na baterie a mobilitu a zbytecne se budete omezovat pomalosti a malickosti..

Jinak.. nikdo ti nijak moc nevyzdvihnul multi-touch, kterym disponuje a ktery je znamy hlavne z iPhone.. Ano, na EEE muzete pomoci multi-touch roztahovat a zmensovat obrazky apod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu se pustím do těch stránek, který jsem sliboval (kdyžtak si udělej banner zavo@ko), akorát nevím jak je udělám. Grafik jsem celkem slušný, akorát jsem omezen znalostmi obyčejného html s trochou css. Kdyby jste někdo měli nějakou nepoužitou starou šablonu, tak si ji koupím za všechny credits co mám.

kaj to budeš dávávat? když tak bych ti to udělal já ...

web podobný tomhle - http://theprodigy.wu.cz

na něco.byethost.com ;) nebo něco.cc.co (možná)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu