Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DSTT-asi Fake


sysasysa

Otázka

Hele ve čtvrtek nebo kdy mi došlo konečně DSTT. Normálně mi to šlo, ale v neděli se mi začalo sekat DS při spouštění her. Teď už nespustim nic. Nálepka je špatně nalepená a pdoel vebo NDSTT.com mi to přišlo ve špatné krabičce ve které se to vyrábělo jenom do července. Taky tam maj fotku s kartou a u kontaktů má bejt podle obrázku 6 a já tam má 7. Nálepka je taky špatně nalepená. Nevíte někdo kde se dá stáhnout en homebew že zjistí, jestli to fake je nebo neni?? Já to nemůžu najít a pro jistotu bych to zkusil. Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

@Nilee: Ehm tak to sem kontroloval ze všeho nejdřív. Ale nemá to ty poznávací znaky, jako si tam napsal ty.

@Kyssi: Zkusim, napíšu.

@SirJarousek: Tam sem taky koukal. Kupoval sem z Delaextreme přes kámoše, pač mi nešel Paypal.

EDIT: Nemůže to bejt chyba DSTT menu?? TeĎ koukám na to YSmenu a tam prej opravuje zamrzání DSTT v menu. Nemůže to bejt ono? a Nevíte kde se dá stáhnout ten Fake killer, pokud vůbec někde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
@Nilee: Ehm tak to sem kontroloval ze všeho nejdřív. Ale nemá to ty poznávací znaky, jako si tam napsal ty.

@Kyssi: Zkusim, napíšu.

@SirJarousek: Tam sem taky koukal. Kupoval sem z Delaextreme přes kámoše, pač mi nešel Paypal.

EDIT: Nemůže to bejt chyba DSTT menu?? TeĎ koukám na to YSmenu a tam prej opravuje zamrzání DSTT v menu. Nemůže to bejt ono? a Nevíte kde se dá stáhnout ten Fake killer, pokud vůbec někde?

1.Stáhni si YSmenu a vyzkousej to :roll:

2.Fake Killer volně ke stažení není ale je možné že bude implantován ve Menu 1.16

3.Mě přišel fake z DX..ale objednavky po 9.záři jsou ručně kontrolovány....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno objednáno Pod 20.9. Přinejhoršim to objednám znova. Ono za těch 10dolarů to už je skoro jedno. Hele mohl bys sem dát návod, jak to YSmenu nainstalovat? Moc sem to nepobral z toho readme, protože tam mám spustit soubor, kterej v tom tvym baliku ani neni. Formát pomohl. Menu sem tam jakeš takeš zkusil. Ale TTmenu se mi líbí teda víc. Mno zkusim s tim eště trohu zaexperimentovat. Teď mi to teda zatim jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no hele - pokud se ti povede rozchodit to menu..atd. tak kašli na to shánět fake killera .. v podstatě si zničíš kartu, která je sice fake, ale mohla by fungovat.

radši 2x měř a jednou řež

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@Kyssi: Ale když mi načte menu a nenačte nic jinýho tak je mi celkem naprd.

Takže včera sem asi hodinu hrál a teď mám už zase tu samou chybu. poslední možnost je že to zkusim s YSmenu. BTW když ho tam dám na nenaformátovanou kartu, tak se nenačte ani to menu.

EDIT: Sem n00b a nenačetlo mi to menu, protože mi na kartě chyběla složka TTmenu :sorry:za mystifikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze uz vse jede? A neni spatna pametovka treba? Na killera kasli, jeste public neni a stejne, ceho by jsi tim docilil? Kartu by jsi pak rovnou mohl vyhodit, takhle treba alespon nejak jede.. podle tebe je lepsi zadna karta, nez alespon castecne funkcni? Me by teda bylo lito takhle neco znicit, kdybych za to zaplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno tak já zatim mám eště M3DSS starou a prakticky by mi to k ničemu nebylo. Peníze by asi nevrátili. Paměťovkou to doufám neni. Sem si kupoval minulý pondělí novou 4GB SDHC od kingstonu v CZC. A jede mi to pouze když mám YSmenu. Mno lepší než nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu