Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Trophies


lobo1468622146

Recommended Posts

  • 1 month later...
no jo ale jako na co tam jsou ty levly a tak

a v jakych hrach to jako je???

Pouzivej funkci EDIT (a mozek) a nejdriv hladej, nez se zacnes ptat.

Seznam trophies: http://console-forum.net/showthread.php?t=34209

Neni nutne odkazovat na jine weby, kdyz je seznam i primo zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
mozna blba otazka tak me prosim neukamenujte..pze dohral jsem singl..a mam jen 35% co vsechno musim delat dal?? [/Quote]

kdyz dohrajes hru tak neznamena ze mas vsechny trofeje :D pak mas nejaky trofeje i za 20 headsotu atd nwm co zrovna hrajes

btw: paneboze , vy ste lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
me to nejede.na uncharted sou ukoly jako "najdi jeden poklad" ja jich mam 11 ale ukol "najdi 10 pokladu" nic nedela.vsechno mam na 0% i kdyz mam hru v asi v 60% procentech.co s tim?

Mas stazenej patch pro podporu trofeji? (Hra se na stazeni patche pta pred spustenim hry, potrebujes byt pripojen k PSN)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Tak a mám takový (možná přiblblý dotaz, prosím nekamenujte):

Dá se nějak odstranit v PS3 XMB / Trophy Collection / určitou hru, třeba přes sony web?

Jde mi o to, že jsem si prostě z PS Store stáhl nějaký demo na hru, to mi zaznamenalo položku v Trophy, ale mě se ta hra nelíbí, nebudu ji hrát nikdy, ale zůstal mi po ní záznam o trofejích aniž bych jedinou získal (je tam 0,0,0,0 trophies), dělá mi to tam nepořádek nebo prostě nechci ji tam mít. Jde to nějak oficiálně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu