Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Litujete koupě ORIGO UMD??


LTRaven

Recommended Posts

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

Já osobně nelituju, mam jich 11 a aspoň ty hry musim hrát jinak bych si vyčítal že jsem je koupil ,ale já snad aani nemůžu litovat když jsem je všechny (skoro) koupil z druhý ruky (bazar,cf atd..) a jsem maximálně zpokojen a kdyby už mně to přestaly bavit tak je zas prodám já a koupím si novou (z bazaru)...

jelikož mam OFW tak si občas nějakou koupím protože bych pak neměl co hrát a bylo by mi psp k ničemu protože mně filmy moc netáhnou a na hudbu mam mp4 a mobil... Ufff tak to je asi vše....... Play MORE :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rozhodně nelituji koupě UMD, jelikož mam zatím neflešnutelné PSP s písmenkem G, tak nelituji.

Mam 5 UMD a to:

  1. Fifa 09 CZ
  2. Grand Theft Auto Vice City Stories
  3. Tekken Dark Ressurection
  4. WipEout Pulse
  5. The Lord of the Rings: Tactics

Pařim celé hodiny, ale 1 hra je bazar a ostatní normal kamenny obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem litoval ponevac jsme si udelal flash a byly mi na prd:D ale už jsem všechny prodal:cheesygrin:

Chtěl bych jen vysvětlil proč ti umd byli na prd?:psp:Trochu to nechápu to najednou ztratili cenu? Nebo jak to je? Já mám PSP taky flash a umd si normálně koupím když je na tom hra kterou chci mít origo má pro mne pak větší cenu než iso nebo cso v počítači...8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ spilif má pravdu , když mám origo tak mám hned z tej hry lepší pocit ( Mam sice psp 3000 ale tohle nemyslím jen k psp) , uznávám že na kompa si lidi tolik hry nekupujou ( já taky ne :) ) ale na tý konzoli je to něco jinýho :) Já když si koupil moji první hru na gba , tak sem na ni chvíli čuměl než sem ji začal hrát :) A navíc koupí origa podpoříš vývojáře který pak můžou udělat třeba druhej díl tej hry a nebo jinou hru . Prostě je potom víc her... I přes to všechno by mě na mým psp 3000 nevadil flash :) rád bych si zkusil ty homebrew a tak a možná bych si nějakou tu hru stáhnul ale přece jenom origo je origo :) Důkaz je např. když sem neměl ke svýmu mobilu usb tak jsem si stáhnul asi tři java hry , a ty sem pařil mrtě dlouho...potom usb a už to jelo...1500 java her už bylo na mě moc :) prostě si těch her tolik potom nevážíš a tak sem vše smazal a dycky si tam dam tak 5-10 her a ty hraju a je to lepší než jich tam mít jak much a nevěděť co hrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak jsem rád že sem si koupil orig.UMD,ptz si tý hry víc važim a dohraju ji vždycky!A když jsi hru stáhnu nemá pro mě žádnou hodnotu,nebaví?delete a hra pase!!!Stahovaná hra ztrácí na hodnotě,ikdyž jsem ušetřil už nejmín tak 60.000Kč,ae rozhodně nelituju orig.UMD,ted jsem nadrženej na EN verzi Final Fantasy Dissidia a hned jak vyjde kupuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Měl jsem pouze jedno jediné UMD ve vlastnictví. V mém PSP dokonce byly pouze dvě UMD hry. Ale koupil jsem si takovou hru, která za ty lowe stála- Tony Hawka, takže rozhodně jsem toho nelitoval. A nakonec jsem to prodal o 100 Kč víc, než zakolik jsem to původně koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu