Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mirror’s Edge


Ungaro

Recommended Posts

Věřím že většina z vás už o této chystané hře slyšela nebo četla. Pro ty kteří nemají ponětí o co jde, bližší informace ZDE

Výrobci jsou velice sebevědomí, očekávají prodeje 3.000.0000ks. Věřím že to dokážou, s mým pořízeným kusem který dychtivě očekávám jich bude zbývat o něco míň. Očekávám od toho nový požitek ze hry, nové prvky ovládání a velké vtáhnutí do děje. Snad mě a všechny budoucí majitele této "pecky" nezklamou.

Najde se zde vícero lidí kteří se na ni těší a budou si ji kupovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hru jsem viděl a hltal. Chvilku jsem to zkoušel hrát, ale vzhledem k tomu, že jsem x let zaměřený na PC tak na konzolich zatim ovladam jenom zavody aut, jsem to radši přenechal zkušenému kolegovi.

Hra je to výborná. Některé scény (především ty se setsakramenstky rychlym akčnim dějem) jsem tam vůbec neočekával. Pokud vás hra zaujala podle informací, které jsou o ní známy, tak věřte, že nebudete zklamáni.

Rád bych se rozepsal, ale nemůžu. Asi si budete muset počkat na recenzi v Levelu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Metuj: Ja prave nechtel reagovat, protoze jsem si rikal, ze taky budu jedinej. :lol: Mne teda to demo taky prislo celkem o nicem... Proste jenom bezis a obcas skocis/odrazis se. Coz v podstate treba Ratchet and Clank dela taky, a lip, i kdyz je to uplne jiny zanr. Videl bych to na hru na jedno projiti a kterou bych si jako novou nekoupil. ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem asi divnej, ale me to demo neokouzlilo;-) Spis bych si ty parkourove paradicky vychutnal pri pohledu ale Tomb Raider. A ta "tunelovost" je taky hodne zrejma.

přesně já jsem to začal hrát udělal jsem tutorial a co dál nic mě nenapadalo pak jsem někam skočil a tam se se zasek nikam jinam jsem se nemohl dostat a je to takový suchý neim hodně mě toho tam scházelo a tak jsem to vypl a demo už asi nepustím :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nad tim tak premejslim... Mohla to bejt klidne PSN hra/xlive hra.. Na dlouho to asi nezabaví..hmm.. když vezmete poměr cena/výkon tak když si vezmete že za stejnou cenu je Battlefield: Bad Company nebo Metal Gear Solid 4 tak nevim nevim.. Asi si to pučím od nějakýho kámoše na tejden :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

dohráno na všechny tři obtížnosti, zbývají jen trofeje za získání 35 a 50 hvězdiček v time trialu, a všechny timeruny...:D jinak hustá pařba..

EDIT: sakra jak je možná že mám najednou 2 hvězdičky v Time trialu?!? měl sem jich už 15 a nejednou jsou fuč... já se asi zbláznim to znova celý dělat:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu