Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Muj amatersky tunning Xboxu 360 (poradte co dal pls)


Spoon

Recommended Posts

Zdar tak jsem se taky rozhodl pro naky ten tunning vse jsem delal poprve tak berte ohledy:) bohuzel mi dosel sprej tak to je nekde vynechany a na tom levym casu kde neni to sklo mi to zacalo prskat jak dochazela barva a jsou tam naky maly kapky:( tak nevim jesli to mam znovu nastrikat nebo to tak nechat .Potrebuju hlavne poradit jak a co mam nastrikat na tu cast kde je to sklo.Misto tech diod tam pak dam maly neon tohle je provizorni zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hustý, taky si to chci stříkat. Jenže když jsem kdysi stříkal auto sprejem case od PC, tak to sice vypadalo cool, ale časem se to odřelo. Tak otázka na někoho, kdo tomu rozumí, jest-li se to pak nemá stříknout ještě nějakým lakem nebo tak, aby to vydrželo. Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mod_alesek

nevite cim nahradit torxe? (spešl šroubovak pro xbox) nemam ten malinkej torx na ty černy šroubečky co drží chlazení...až se dostanu pod to, planuju jeste jeden konektor pro "vga" (monitor) kterej umistim do xbox nad hdmi a av konektor ...

podhle tohodle schema http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=596642

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hustý, taky si to chci stříkat. Jenže když jsem kdysi stříkal auto sprejem case od PC, tak to sice vypadalo cool, ale časem se to odřelo. Tak otázka na někoho, kdo tomu rozumí, jest-li se to pak nemá stříknout ještě nějakým lakem nebo tak, aby to vydrželo. Díkes

Proc by se to melo loupat? tak Xbox ti stoji furt na miste a nicim o to nedres ne?:) cim drazzsi sprej tim lepsi zejo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to libi a myslim ze i jinym lidem taky akorat ty vyrezy jsem mohl udelat lepe no,a kdybych to chtel prodat koupim si http://www.playcentrum.cz/full-case-xcm-black-knight-xbox-360-391201.htm nebo http://www.playcentrum.cz/full-case-xcm-x-blue-xbox-360-439101.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eshishi,koukam ze nejsem jedinej kdo nema "rovnou ruku" :lol: coto ma bejt ty plameny,to sis vystrihal do ctvrtky sablonu a pak si to podle toho "vysprejoval" ? :D A ty otvory s tim sklem-to neni vubec rovny,to at te ani nenapadne to nedokoncit xD Ja bejt tebou to prestrikam,plameny si z netu stahnu a nebo poradne nakreslim a u tech otvoru na ty okraje bych dal neco-budto nakou gumu a nebo plech a nebo neco co to zarovna,pac to mit doma tak bliju...jediny co mi prijde v poho sou neony ;) a poznamka-fotit s bleskem radsi ne ;) dost to kazi odstin ty barvy,radsi si pockej na dalsi den a fot to hezky na denim svetle :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eshishi,koukam ze nejsem jedinej kdo nema "rovnou ruku" :lol: coto ma bejt ty plameny,to sis vystrihal do ctvrtky sablonu a pak si to podle toho "vysprejoval" ? :D A ty otvory s tim sklem-to neni vubec rovny,to at te ani nenapadne to nedokoncit xD Ja bejt tebou to prestrikam,plameny si z netu stahnu a nebo poradne nakreslim a u tech otvoru na ty okraje bych dal neco-budto nakou gumu a nebo plech a nebo neco co to zarovna,pac to mit doma tak bliju...jediny co mi prijde v poho sou neony ;) a poznamka-fotit s bleskem radsi ne ;) dost to kazi odstin ty barvy,radsi si pockej na dalsi den a fot to hezky na denim svetle :cheesygrin:

eshishi:D mam to zatim provizorne,sem nikde nesehnal lupenkovou pilu tak sem to rezal mini flexou a tom se to dela dost blne hlavne kdyz jsem to rekal tak se ten plast tavil,potom to prestrikam a udelam tam naky logo misto plamenu.btw: kde sehnat tu gumu? sem to nikde jeste nevidel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako tou gumou sem myslel proste nakou gumovou listu,neco takovyho :lol: ten plast se tavil?:lol: kamo to videt asi bych chcipal smichy :lol: :D logo misto plamenu? pokud to budes delat bez sablony tak to radsi ani nechci videt :lol: Ale abych porad jenom nekritizoval asi si taky neco udelam na xko...smejvatelnejma barvama:lol: teda esli sou :D

EDIT: trosku sem necumel kam postuju a seknul sem se o panel u mozzily takze ten prispevek puvodni asi vypada pro ty co nerefreshovali jako slusnej haluz:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu