Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem - Tlačítka...


Nil3E

Otázka

Mam takový problém nevím jak se to mohlo stát ale tlačítka při mačkaní podivně praskají ,jak kdyby bylo něco pod nimi (možna voda)..ale psp jsem nevykoupal :D

Stupnuje se to a nevím co s tím,nechcu rozebírat PSP kvuli ztrátě záruky..Jinak bych si to zevnitř vyčistil..

Je jina moznost jak tuto chybu opravit z venci,popripade alespon nápad co by mohlo pomoct..

Diky...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

http://obchod.bscom.cz/d3699-stlaceny-vzduch-emtec-sprej-400ml tuhle prodejnu mam kousek od domu, takze si ji taky budu kupovat. Mela by u toho vzdy byt hadicka a jestli chces hledat jinde tak jako klicovy slovo napis "stlaceny vzduch". Nemohl jsem nic najit s "lahev se stlacenym vzduchem apod."

EDIT: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140081029022CCR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tohle se stava kdyz jsou tlacika omackana, neco ti do nich napada (drobky), anebo se ti tam vylije neco (caj,stava).. vzdy co cvaka lehce jinak, takhle na dalku se to presne urcit neda, ale tipoval bych to na to opotrebeni - coz stlacenym vzduchem neopravis.. Byt tebou, asi bych to zkusil hodit na zaruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tohle se stava kdyz jsou tlacika omackana, neco ti do nich napada (drobky), anebo se ti tam vylije neco (caj,stava).. vzdy co cvaka lehce jinak, takhle na dalku se to presne urcit neda, ale tipoval bych to na to opotrebeni - coz stlacenym vzduchem neopravis.. Byt tebou, asi bych to zkusil hodit na zaruku.

v tom je problem, muzou to bejt drobky, stejne tak se mohlo stat to co se mi stalo s ovladacem k PS1 ty tlacitka proste kroupou, to je servis, vymena...

Edit: hele, kdyz tam jsou dorbky tak to vyfouknes, jestli jsou ciste opotrebovane tak spise ne. Nil3E zkus to trochu vic popsat, prinejmensim jestli tam nevidis plavat kureci polivku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu