Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nova vlna banu


Xmatrix

Recommended Posts

mohli by jsme tady psat nove infa ohledne nove vlny banu na xbox 360 kdo ho dostal atd

http://gamer.blorge.com/2008/11/11/microsoft-bans-thousands-of-xbox-360-accounts/

to je prvni odkaz na info mam ho od amber

informace s tiscali

jenomze pry tem kteri hrali GOW 2 pred datem vydani a pak se pripojili se svym gametragem s kterym hrali ten Gow2 tak prej zjisti ze to hrali predcasne tak pry budou okamzite zabanovani psali to na tiscali ze to pry rikal Epic

presny prepis s tiscali:

Všichni, kdo mají Gears of War 2 ve svém gamertagu předčasně, budou zabanováni z Xbox Live, vyhrožuje Epic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych se chtěl zeptat,stáhnul sem si mirrors edge,napsalo mi to bad kreon,ale vypílil sem to,,spustil jestli to jde,,nemám ani bod v gamescore ani achievement,ale v profilu už mám napsaný mirrors edge,,dostanu ban?nebo pokud si to chci zahrát,tak mám hrát na jinym profilu a ten pak smazat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malo ktery znas hraje nejakou hru ktera vysla driv a je pritom pripojeny na net... myslim si ze to bude fungovat tak ze oni si ten gow pohlidali a vymysleli neco na overovani achivmentu zas neni takovy problem vytvorit program ktery ti proveri profil...

mimochodem vcera jsem si delal novy profil na livu tzn bez achivmentu bez bodu a nic se nedelo a to jsem napriklad hral Fallout 3 skoro mesic pred vydanim gow jsem nestihnul(kvuli RRoD ktery se mi objevil po asi dvou hodinovem hrani falloutu) ale spolubydlici si ted bude taky delat novy profil a ten hral gow hned jak se objevil na netu takze podam info jetsli bude stacit jenom novy profil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu