Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DSko se nenastartuje


Guest Kyssi

Otázka

Zdarec,

sem nemocnej, ležím si takhle v klidu doma a filmy mě přestaly bavit - pustím si teda NDS lite a pustím si videoklipy na něm. Koukám na ně a usnul sem u toho.

DSko se seklo po přehrání jednoho klipu (všiml sem si toho až sem se vzbudil) - bylo cca 1,5hodiny zapnuté v moonshelu a na obrazovce byl ten seklej klip.

Vypl sem ho, protože se to už stalo párkrát a pohoda.

Teďka sem si chtěl zahrát jenže když to DSko zapnu, tak jsou vidět jenom černé obrazovky - žádný úvodní zvuk ani bliknutí - prostě tak je vypnuté tak po zapnutí je pořád stejné - jenom svítí zelená kontrolka že to je zapnuté.

zkoušel sem to zapnou s i bez DSTT ale pořád nic. Zjoušel sem to zapínat když sem ho měl na nabíječce a pořád nic.

DSKo sem si ráno nabíjel, takže energie, tam je dost.

DSko mi kdysi spadlo na zem - má trošku poškrábané Ltlačítko + pár malinkatých rých a odštěpků na horní straně.

je ještě v záruce - myslíte si, že mě to vezmou na reklamačku?

stalo se vám to? co by ste poradili kromě reklamačky? (protože reklamovat se mi to moc nechce - bude to trvat dlouho a kdo ví...

Už jednou sem to na reklamaci posílal, protože nefungovalo Rko - nic nenašli, řekli že vše je v pořádku, takže nevim no)

díky moc za rady / nápady

P.S. uzná se reklamačka, když vytáhnu baterku a zase ji vložím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vyndat baterii muzes a to je asi vec, kterou bych ti ted nejspise doporucil..

Na reklamacku by ti to vzit meli, ale take reklamace moc nemusim.. Jinak se s tim nic moc poridit neda, nevim kde a za kolik se da sehnat nova zakladni deska do DS - navic cena bude minimalne nekolik tisic, protoze to neni spotrebni zbozi (nahr. dil) a protoze na desce je prakticky vse a tvori minimalne 50% ceny DSka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak sem vytáhl baterku, profoukl a nic. pořád to nestartuje.

myslíš, že by na to mohl mít vlvi to zamrznutí v moonshelu? Protože se to sekl ten klip (dělal to pokaždé když sem si ho pouštěl, ale teďka sem u toho usnul no) bylo to dlouho zapnuté zaseklé a pak sem to vypl, jenže už sem to nenastartoval...

mám doma ještě druhé DSko - sestřino - možná bych to i vyzkoušel, jestli to není tím, ale ničit druhé DSko se mi zase moc nechce zvlášť když není v záruce

achjo, pořád s tím mám problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hmmm ds sice mam ale moc ne v nem nevyznam mno kromě reklamačky snat s nim jen jemně :-) (na vlastní nebezpečí :-d) řízni o zem u mobilu mi to pomohlo ale nechci te navádet k ničemu proti tvému přesvědšení i je to dost nelogický ale já takhle ze vsteku opravil mobil :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hmmm ds sice mam ale moc ne v nem nevyznam mno kromě reklamačky snat s nim jen jemně :-) (na vlastní nebezpečí :-d) řízni o zem u mobilu mi to pomohlo ale nechci te navádet k ničemu proti tvému přesvědšení i je to dost nelogický ale já takhle ze vsteku opravil mobil :-D

no :-D aspoň :-D

nene, tohle opravdu dělat nebudu.

navíc nevím, jestli je problém s deskou nebo displejama. Jak říkám - je to v záruce, takže do toho radši nebudu moc šťourat - kdyby nebylo, tak byc zkusil displeje prohodit na starý DSko, ale takhle fakt radši ne.

na reklamačkách mě štve, že kvuli otmu musím 30km do brna, sepsat protokoly a pak měsíc čekat a zase do brna.

Fakt doufám, že je to třeba jenom přehřáté a zítra se probudím a pojede to.

ale třískat s tím fakt nechci :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Měl jsi aplikovanej FlashME ??

neměl - do toho sem se radši nepouštěl po tom co se to stalo tobě :bash:, ale byl sem s tim na internetu - tak si říkám, jestli to třeba nechytlo nějakýho červa? :idea:

no zítra to jde do servisu, tak sem zvědavej, co to bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no nejede ani jeden screen, na reklamaci sem ho už poslal tak doufám ž něco vymyslí.

jinak sem úspěšně odvařil i sestřino DSko xD už to nenačte hry - sem prostě machr.

PC mam taky v opravně, takže zatím hold jen originálky hrát, protože stáhnuté hry se seknou a nenačtou a necce se mi všechno znova na kartě překopávat. Mám zálohu, ale ta je pryč s tim počítačem, tak hold si bude muset počkat xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu