Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Arcania: A Gothic tale (Gothic 4)


javak810i

Recommended Posts

Tady můžete diskutovat, nebo přidávat články a videa o této očekávané hře na PS3. Mě osobně série Gothic chytla ož od začátku a to od roku 2001, kdy vyšel na PC její první díl. Do té doby a ještě dlouho potom to byla nejlepší hra, jakou jsem kdy hrál. Po mírném zklamání z 2. dílu mě ale 3. zase přesvědčil o kvalitách této hry. Nyní vyjde poprvé díl, který nemá nic společného s pirhana bytes, čož je podle mně škoda, ale možná to bude pro gothic lepší. Doufám, že nám hra konečně nabídne on-line multiplayer, což by bylo v serii gothic poprvé, ostaně proč ne, když je Gothic 4: Arcania první díl, který vychází i na konzolích a podle dosavadních info se máme na co těšit.

Oficiální trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=X4NE68BYwJs

Krátké

gameplay video z PC beta verze (GC 2008 )

http://www.youtube.com/watch?v=kSyCf3bVuNc

Obrázky (pro plnou velikost kliknete)

OvsE8YtDA1_small.jpg

rGTPRqu84W_small.jpg

yJHQbrhwvS_small.jpg

pDgHthHIBq_small.jpg

GLqYetf2I6_small.jpg

cahjItaeWq_small.jpg

Nové info!

-Novou Gothic dostalo do péče studio Spellbound, tímto se JoWood definitivně rozloučil s Pirahna Bytes, možná škoda, možná ne.

-Kvůli malé oblibě série Gothic v Americe se nový díl nebude jmenovat Gothic (4): Genesis ani Gothic 4: Arcania, ale Arcania: A Gothic tale, aby si Amíci nemysleli, že se jedná o jednu z dalších Gothic her.

-Hra poběží na enginu Vision a opravdu se máme na grafické stránce na co těšit.

-Příběh hry se bude odehrávat 10 let po Gothic 3 a k plynulému navázání je už teď v prodeji datadisk pro G3 s názvem Forsaken Gods

-Ve hře se setkáme s novým bojovým systémem, který má přidat na realičnosti, např. vaše stammina se během boje (také sprintu, atd.) postupně snižuje a čím silněji udeříte, tím víc jí stratíte. Až budete se stamminou na dně, nebudete moci provádět útoky a budete muset počkat až se vám naplní, naštestí to samé platí o pro vaše neprátele.

-Tady ještě pár informací od samotného Spellboundu:

- ve hře se nebude možné potápět ani chytat ryby

- před nepřáteli se bude možné schovat ve stínu

- vývojáři slibují ve hře více žen a zvířat, děti tam pravděpodobně nebudou

- Arcania: The Gothic tale má vyjít na PC a PS3 (o Xbox360 se spekuluje) ve 4Q 2009 nebo nejpozději v 1Q 2010 - JoWood dal Spellboundu limit do konce února 2010. V tuto dobu je hra asi z 35% hotová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gothic III mě zatím minul (nebyl hardware), ale předchozí díly jsem si nenechal ujít a spolu s TES: Morrowind řadím na TOP místa v osobním žebříčku her, mám i originálky ;)

Je super že se vyvíjí G4, jen se bojím té změny vývojářského týmu... a ten multiplayer popravdě moc nechápu, radši bych byl kdyby se více zaměřilo na singleplayerovou část, pořádně vykreslené charaktery, spoustu sidequestů atp... a hlavně aby se podařilo přenést atmosféru a hratelnost předchozích dílů.

Jinak díky za info a video, nevěděl jsem že už vyšel trailer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je super že se vyvíjí G4, jen se bojím té změny vývojářského týmu... a ten multiplayer popravdě moc nechápu, radši bych byl kdyby se více zaměřilo na singleplayerovou část, pořádně vykreslené charaktery, spoustu sidequestů atp... a hlavně aby se podařilo přenést atmosféru a hratelnost předchozích dílů.

Jinak díky za info a video, nevěděl jsem že už vyšel trailer.

Není zač 8), samozřejmě, že na singleplayeru záleží nejvíce (dyť na tom je celá gothic postavená :cheesygrin:). Doufám, že si dají pořádně záležet na příběhu, na světě a zlepší NPC a AI některých bestií. Ale zas na druhou stranu by ten multiplayer byl celkem zajímavý - volný svět pro všechny, každý má svou vlastní "vytuněnou" postavu, společné questy....(nezní to jako WoW? :roll:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 2 years later...

Doporucil bych ti Two Worlds 2, na PSN je GotY edice i s datadiskem a jsou tam CZ titulky a vubec to neni spatne RPG, dost me to bavilo a herni doba taky neni spatna. Framerate nekdy si kolisa, ale neni to porad a da se to hrat v pohode i tak a za ty penize s nekym na pul to je fajn koupe. Pokud mas rad RPG ve stylu Gothicu ( tech starych ), tak se ti tohle taky bude lilbit. Koukni kdyztak na recenze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no tak potom uz jedine nejake textove nenarocne RPG jako Dark Souls treba, to je paradni hra na strasne dlouho ( ja se dostal na krasnych 107 hodin ), ale zase nesedne asi kazdemu.

Ja se taky chystal na tu Arcanii, kdyz uz konecne vysla, ale mel sem strach z tech bugu co tam pry jsou a jak jeste napsal headhot, tak to necham asi na nejakou vetsi slevu nebo bazar. Skoda zniceni takove serie jako byl Gothic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu