Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co prezilo vase psp?


kuba741

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Moje PSP 1000 co mám v podpisu mě nedávno nepřežilo vůbec...x'( Prostě se nějak samo vyplo,už nešlo nastartovat,vůbec se nezaplo,ani když jsem dával přes pandoru,zapínal bez baterky,zkoušel jsme i druhou baterku a nic..Tak se na to kouknul kámoš a prostě řekl že ho rozbijeme..xDx'( Njn..Ale tady máte alespoň Fotoůů...xD

Jinak základovku už jsme nějak nemohl najít.. Prostě se rozletělo úplně,asi spadla do křoví..xD

230220091095.th.jpgx'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to muj bratranec jebl s psp o zed dyž se mu nedařilo v pataponu odletělo skoro všechno byl nakřapnuti displey a umd mechanika byla ta tamale měl ho flashle tak my ho dal ale za měsic my prišlo novi

No nwm... Dneska sem si Patapon stáhl a zahrál a přijde mi to tak stupidní že bych si PSP kůli tomu asi neroztřískal... Ale Ace Combat X mě k tomu málem dohnal....:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem měl ještě PSP Fat tak přežilo taky dost,používal jsem ho jako podtácek pod pivo,nebo,jsem o něj i típl doutník,ale nazem bohužel padalo furt,ale nikdy nějak extra,teď mám na to iPod touch :-D

PS: nejsem blbec,ale prostě PSP jsem tahal všude sebou a někdy si prostě v opilosti neuvědomujeme co děláme :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn ja sem taky hodny klučina co furt lidem něco pučuje tak to pučim kamošovi ve škole a hned bežej blbci ze třidy po chodbě vrazej do kamoše a PSP letí :D jak proste vylít Joystick (nebo jak se to menuje) a rupnul trochu předni kryt :D když sem se to snažil opravit nesvítil trochu :D tak sem zkurvil display :D :D njn šikulka cca oprava 2500,-moji blbosti :D jak říka taťka : Co nechceš, tak puč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak jsem si snim točil na takový šnurce a odeletěl rovnou na kameny a to už bylo horší už se drobek zmáčknul kryt :D jinak mám nokii n70 :bash:

Jojo, to znám, akorát s N73.. :D měl jsem na ní takové to kožené poutko a jak jsem si s tím furt točil a hrál tak najednou rupla a N73 se proletěla tak 5 metrů na chodník :D ale až na sedřený kryt nic s ním nebylo..

Jinak On topic... PSP mi ještě ani jednou nespadlo, sice jednou jsem ho tak tak chytl když padal z poličky ale pohoda :)

spadnulo mi psp ze 7 patra cca 15metru a spadlo do travy a nic se snim nestalo jenom vypadla baterka

Tomu se říká luck :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě párkrát PSPčko spadlo, jednou když sem si zavazoval tkaničky u bot tak mi vyletělo z kapsi z košile na tvrdej asfalt a v tý době sem neměl žádnej kryt (cca 70-80cm výška pádu), odneslo to jen pár odřenin. A pak párkrát ze stoličky nebo zestolu kvůli kabelu o kterej sem se pokaždý něják zavadil. Stolička cca 60-70cm, mám připojenou nabíječku k mobilu a psp a sem na mobilu něco dělám a škubnu. Jelikož byly nabíječky něják zamotané tak mi spadlo PSP ze stoličky já si říkam to bude v pohodě. Ale byl vyhozenej kryt od UMD mechaniky :D takže po půlhodině neúspěšného opatrného snažení vrátit kryt zpět sem si řekl: ,,s*ru na to a narval sem ji tam zpět :D do teď se zavírá něják divně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pařim pařim(na nabíječce) leknu se otočim se trhnu pspčko pustim z ruhy vytrhne se nabíječka PSP letí vzduchem(zpomalený záběr) natahuju ruku že hochytim,a jeste ho popostrčim :D spadne na hranu stolu kočce na hlavu a na zem.... a je furt jako nový :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje psp toho přežilo dost...takže..nejdřív let s batohem asi 5 metrů do dálky na beton....to odešla wifi pak asi hodinu na to chtěl kámoš na busaku pučit že si zahraje...tak to vyndám z kapsy a podávám mu to on se zrovna otočil a pěstí do něj praštil, psp šlo přímo na zem, kryt pryč, baterka pryč, pamětovka pryč. tak sem to sesbíral to přežilo tako v poho akorát nesvitilo POWER, poté jeden pád doma ze schodů to přestala chodit UMD mechanika, a další rána byla když sem si měnil kryt, jeden šroubek byl takovej jakejsi zaseklej, tak sem ho vyrval, všechno v poho šlo zapnout tak si řikám pohoda, tak to dodělám zapnu hru a ejhle "dzojstik" se dělá co chce, tak si řikám no co, budu hrát hry u kterejch ho nepotřebuju, to mi vydrželo asi měsíc, pak sem přestal hrát, byla to otrava, pak mi kvuli pandoře odešla baterka tak sem už akorát v posteli koukal na filmy a vrchol byl když sem nas*al mladou tak ho po mě hodila já uhnul ono udělalo břink o topení a pak už měl na displaii akorát duhu....pak se mi hrozně dlouho válelo v šuplíku, z nějakyho duvodu přeswto že sem vedel že je k ničemu mi blo líto ho vyhodit(přece jenom 2 měsíce brigády a pak to vyhodit do koše) no a pak sem si jednou uklizel, si řikám, hele kámo vypadáš docela dobře takhle tě nemužu vyhodit, tak sem ho kladivem rozšmelcoval a vyhodil. Tot celý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to l0rD_$mOke_mUd@: xD tak to respekt xD

moje taky celkem žije... mám ho rok... spadl na něj uhlík z vodnice (cca 2-3 sekundy) odnesla to folie plus takove kolecko na displeyi se udělalo.. ten samej večer spadlo do ohně když jsem se nakláněl abych přiložil a vypadlo z náprsní kapsy... Pak jsem se s ním natáh při lyžování -> zapalovač rozpraskl kryt na displeyi -> nový kryt... párkrát spadlo když jsem si ho dal blbě do bundy (většinou ho sluchátka jakš takš zachytila, takže je sedřená jenom jedna boční strana).

Je furt bílé jako dřív, všechno fakčí jak má... asi mám luck xD

Jo a ještě jsem ho polil nějkým džusem, ale tak to bylo nejmenší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest ´/FoXRic(Z)k/*

asi dva pady z velke vejšky + politi mlikem + naraz o roh skříne slušelo by se říct že mam case kufřík na psp a bez neho bych mel psp asi davno rozbite :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest /*B(L)ackFiRe*/

Takže čím bych začal no možna tímto:pád z dvou metru na kachličky v kuchyni potom když sem se nasral tak sem ho hodil v lese o strom.....nebo sem ho polil mlekem a taky me malem spadlo do zachodu ale naštěstí se odrazilo od prkna na zem.....:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu