Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jake jste meli pocity pri rozbalovani psp?


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

uplne psycho pocit proste koupil sem si ho v olomouci a jak sme jeli dom uz sem to musel rozdelavat v aute a pomalu se snim zblizovat ale pocit kraaasny jako kdyby se mi narodilo decko :-D

psp sem si koupil nekdy v listopadu 2008 a flash sem si nechal udelat az 15.1 2009 kdyz sem nemel CFW tak sem na psp vubec nebyl nemel sem co hrat takze lezelo na policce ale tedka ty voe kazdy den 2x nabijim :-D (mam psp slim 2000 piano black cfw 4.05-m33 2 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem dostal PSP na Vanoce a dostal jsem to jako posledni darek co byl pod stomkem.. Bylo to maly a uz jsme ani nedoufal, ze to bude PSP. Nasi to udelali tak, ze mi tam zabalili jenom PSP samotny bez krabice :D Pak jsem to rozbalil mel jsme hroznou radost a pak jsem dostal i krabici.. No.. Byl to nice darecek :bash: Jediny kdy mi bylo trochu uzko bylo kdyz jsem mel nabijecku s americkym koncem do zastrcky (mam americkou verzi) to by vlastne nevadilo ale nevedel jsme co napeti, ale nastesti to ma "chytrou nabijecku" :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

obědnával sem si to přes net takže nervy v kíblu, když to o týden později přišlo tak sem hned běžel na poštu tam sem zjistil že dneska mají už zavřeno tak sem tam hned druhý den po škole běžel, rychle sem si to vyzvedl a rozbaloval už cestou k domu a jaka byla moje radost když sem to dal do nabíječky zapl a zjistil že mam firmwar 3.80 a ještě jednu orig. hru a 4gb kartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě prodávajíci PSP odesílal v únoru ve čtvrtek, takže jsem doufal že do pátka přijde a o víkendu budu pařit. Jenže, PSP v pátek nepřišlo a tak sem musel celý víkend čekat. Byl to snad nejdelší víkend co sem zažil :D. No ale v pondělí jsem už vyhlížel pošťáka no a když přislo tak sem byl štastněj. Hnedka sem vyzkoušel hry co byly na kartě, no a pak následoval formát karty, nabíjení, update FW a pak sem jenom naházel svoje stažený hry a už jsem pařil.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal sem ho k vánocům ... a pocit to byl fakt suprovej protože sem snim vůbec nepočítal ... měl sem dostat eště počítač takže mi bylo jasný že jedno z toho nebude :bash: no tak sem rozbalil PSP a řikal sem si : no tak komp asi nebude ale PSP bude lepší :cheesygrin: no a najednou ježíšek schoval počítač za křeslem :lol: takže bylo oboje ale hned sem rozjížděl tekkena :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uplne super dostal jsem ho tusim 12.10 rozbalil jsem normalne,zapnul pa jsem chvilku zkomal proc nefungujou tlacitka,pote jsem zjistil ze mam zamknute klavesnice

vlozil jsem hru byl jsem celej stastnej kdyz jsem zjistil ze na jeden save z gta vcs potrebuju karticku tak jsem si druhej den koupil za 2000,- 4gb memory stick duo

no a pohoda když jsem ho měl flashnutý a šla mi moje 1 stažená hra měl jsem radost větší :D

ale radost největší jsem měl z rozbalování mojeho acer aspire one.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem dostal PSP 2004 na vánoce v roce 2007 a byl jsem celý šťastný zapnul jsme ho a koukám a 1 vadný DP to jsem měl smůlu protože to jde reklamovat až od 5 DP ale jinak při hraní není vidět. A dostal jsem ještě k tomu hru Virtua tennis 3 a kalil jsem až do půlonoci

Pocity? VERY HAPPY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu