Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 2: Among Thieves


tekken90

Recommended Posts

Zrovna nedávno mě tahle hra zase vytočila, dvakrát jsem při online hraní měl "connection error" a pokaždý mi napsaly že jsem odešel z rozehrané hry a napařily mi penalty 40 000$... tak si říkám že se na ten 42.level snad nikdy nedostanu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

nevi nekdo jak nastavit PSN ucet, aby mi vzal moji kreditku? chtel jsem si stahnout dlc, ale protoze mam verzi BCES00727 nemuzu pouzit klasickej evropsej dlc. Pokousel jsem se zalozit si novej, Britskej ucet, ale vzdycky kdyz zadam udaje pro kreditni kartu, tak mi to hodi chybu, ze se udaje neshodujou s kartou ( bodejt, kdyz tam mam region UNITED KINGDOM ) nema nekdo tucha jak tohle obcurat, popripade nema nekdo uz to dlc stahly pro UK verzi hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevi nekdo jak nastavit PSN ucet, aby mi vzal moji kreditku? chtel jsem si stahnout dlc, ale protoze mam verzi BCES00727 nemuzu pouzit klasickej evropsej dlc. Pokousel jsem se zalozit si novej, Britskej ucet, ale vzdycky kdyz zadam udaje pro kreditni kartu, tak mi to hodi chybu, ze se udaje neshodujou s kartou ( bodejt, kdyz tam mam region UNITED KINGDOM ) nema nekdo tucha jak tohle obcurat, popripade nema nekdo uz to dlc stahly pro UK verzi hry?

Tak mě napadlo proč si nepořídíš tu 20ti librovou psn kartu? narazil jsem na ni třeba v Alze

ale nevim jak je to s kurzem, jestli se to vubec vyplatí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu