Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 2: Among Thieves


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Taky s tím mívám problém. Chci si zahrát co-op na obtížnost hard a pokud spoluhráči kteří se připojí nemají odehraný mapy na normal tak musím hrát podle nich, tzn na obtížnost normal nebo easy. Takhle už jsem hrál zbytečně několik hodin, protože na easy to snad projde každý :-) Tohle mohli tvůrci vylepšit, třeba tak, že by to hledalo pouze spoluhráče, kteří už to odehráli na stejnou obtížnost jako vy.

The_Srig: Jsem si všiml, že už tě dávno ve friendlistu mám :-)

LegionCZ: Přidám si tě a snad to společně dojedem na hard.

PS. teď se jen pořádně domluvit, aby jsem se všichni sešli

Řekni mi kdy a v kolik a já ti napíšu jestli můžu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

GOTY edice :-! Na.rala mě fakt dost... člověk koupí hru za plnou cenu řekněme, k tomu DLC za 500 a dočká se verze za 1000, kde je tohle všechno + nějaká sviňárna, co naleveluje 10. level zachvíli (což je useless teda), odemkne třetí nejprotivnější booster a obsahuje avatary atd... pro fanoušky nemá význam, takže akorát zaplaví MP lamama. Navíc neobsahuje Sidekick skiny, takže je nekompletní zase. A to mě nadruhou stranu taky štve... :D

Mimochodem, hraju často, takže kdo má headset si mě může přidat. Klidně pomůžu i s coopem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám zatim žádný přídavky do U2, rád bych ty módy, ale ta GOTY edice je docela hezká, jen je možná moc levná vzhledem k obsahu. Na druhou stranu, jinak se to moc neprodá

RiWiX: Podobný to je u BF BC2, tam je teď Ultimate edition, a je tam taky skoro vše, tak si moc nepomůžeš, jednou to potká každou lepší hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem viděl obal tý edice (ano, pozdě, ale přece jsme rozklikl odkaz na ps blog), je fakt hezká... kdybych na ni časem narazil na přijatelnou cenu, koupil bych ji. Teď akorát, jestli jsou ty věco jako přiloženej kód nebo na disku... protože ta PSP hra musí bejt jako kód, stejně jako Revenge booster a zlatý zbraně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Je to stejný jako s DLC... u většiny her je nutno stahovat DLC na Store, pro který je hra určena. Např když máš US verzi Uncharted 2, tak musíš stahovat DLC na US Store apod. Kód hry, který DLC podporuješ máš u něj napsaný na PS Store.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu