Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 hra roku 2008 (výsledky hlasování !)


tekken90

Recommended Posts

Blíží se konec roku a tak jsem pro vás připravil hlasování o nej hru roku 2008 na Playstation3.

Seznam všech her na PS3 najdete zde: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_3_games

Pravidla:

Hlasujte pouze pro hry vydané roku 2008 !!! Za hlasování pro hry z jiného roku bude váš post smazán + dostanete trestné body.

Hlasovat můžete do 31.12. 2008 23:59

Hlasujte pouze pro jednu hru ! Pokud uvedete více her tak také zřetelně uveďte jejich pořadí !! (stále však počítám hlas jen pro první hru)

moje hlasování: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

----------------------------------------------

Konečné výsledky hlasování (příspěvek 35)

  1. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - 13
  2. Grand Theft Auto IV - 8
  3. Fifa 09 - 4
  4. Burnout Paradise - 3
  5. Battlefield: Bad Company - 2
    Race Driver GRID - 2
  6. Fallout 3 - 1
    Saints Row 2 - 1
    Resistance 2 - 1
    SmackDown vs Raw 2009 - 1
    LittleBigPlanet - 1
    Pure - 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj tip je Race Driver GRID

Pokud by to někoho překvapilo, tak mohu dodat, že tahle hra mě naprosto v ničem

nezklamala. Byla přesně tak zábavná a hratelná jak jsem čekal, měla vážně skvělý kolizní model a super kariéru. Každá jiná hra, ač byla třeba v některém parametru mírně lepší, mě naopak v jiném zklamala.

EDIT: Tekku, dovolil jsem si naše tipy naházet do tvého příspěvku, snad se nebudeš zlobit;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Burnout Paradise - takhle perfektni, zabavnou a kompletni hru jsem po demu ktere me nezaujalo necekal. Navic ji Criterion stale podporuje updaty zdarma (naposledy motorky).

2. Battlefield: Bad Company - tahle hra se me taky porad jeste drzi, vyborna hlavne v multiplayeru (Gold Rush je asi nejlepsi multiplayer FPS mod vsech dob), zabavna vozitka a znicitelne zdi

3. PixelJunk Eden - nakazlive zabavna PSN hricka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.GTA IV - Jednoznačně the BEST (hlavně po přídání trofejí)

2.Little Big Planet - Naprosto BOMBA hra, ale pořád něco malého mě tam chybí, takže 2. místo v těsném závěsu

(3 - Burnout - hrál sem zatim jen demo, ale tušim že to bude bomba až mě to příjde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu