Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 6 Modern Warfare 2


tekken90

Recommended Posts

vymr*dany amici... zas musi mit neco jinak... to je super, takze prachy v trapu a nic z toho... ani jsem nikde nic necetl ze mapy z us store nepujdou :-( no nic.. koupim je holt v eu store... kdo by chtel slot, tak napiste.

Je to jen tvoje chyba ze neumis cist, nechapu za co jako muzou amici, tohle je politika Sony, hry maji regiony a addony jsou proste mezi tema regionama nekompatibilni, fakt nesnasim tohle chovani typu: udelal sem blbost tak ted to hodim na vsechny ostatni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám tu takový problém ohledně hraní SpecOps ve dvou po netu. S kámošem jsme hráli SpecOps skoro pořád, ale když jsme si pár dní zpátky chtěli zahrát, vykopolu nás to. Říkal jsem si, že to bude přetíženýma servrama (v tu dobu vycházelo to nové DLC). Ale když jsme to zkusili dnes opět nás to vykoplo se stejnou chybou (při zkoušce o spojení to napíše Error, počkej 12 sekund -> po dvanácti sekundách se nic nestane). Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mám dotaz, plánuju koupi MW 2, ale mám WaW a tam to někdy pěkně laguje, takže se chci zeptat, jestli to dělá aji u MW 2 ? Je mi jasné, že PSN je zadarmo, takže žádné zázraky nemůžu čekat. WaW je starší a nebyla tak úspěšná jako MW 2, takže mě napadlo, že se o ty servery MW 2 budou starat o něco lépe... Jaké s timo máte zkušenosti Vy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Mám dotaz, plánuju koupi MW 2, ale mám WaW a tam to někdy pěkně laguje, takže se chci zeptat, jestli to dělá aji u MW 2 ? Je mi jasné, že PSN je zadarmo, takže žádné zázraky nemůžu čekat. WaW je starší a nebyla tak úspěšná jako MW 2, takže mě napadlo, že se o ty servery MW 2 budou starat o něco lépe... Jaké s timo máte zkušenosti Vy ?

myslim ,ze tohle je chyba tvyho netu a ne hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu