Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MHFrontier


WItekS

Recommended Posts

Hraje tady vůbec někdo ?

Já o víkendy, sice sem ještě neplatil, ale chystam se po vánocích, pokud všechno pude jak má.... Určitě toho nebudu litovat.

Na skiesofcroda je návod jak to rozběhat, tak pokud máte zájem určitě zkuste ;)

Dal bych sem moje screeny, ale když dal PrintScreen a potom ctrl v Malování tak mi to tam nic nehodí....

////////////////////////////////

Nějaký videa..

http://www.youtube.com/user/sickbwoi

http://www.youtube.com/user/yodafone0624

http://www.youtube.com/user/LanceAsero

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo to je Monster Hunter na počítač, ale bohužel je to pouze pro Japonsko, tudíž i v japonštině. Nějak se nechystá že by to bylo anglicky.

Pokud chcete hrát, musíte si změnit čas na osaku, zamaskovat IP a udělat registraci na mh-frontier.jap a to vůbec neni prdel.

Ale stojí to zato, je to jeden velikánskej server, hafec hráčů, mnohem víc brnění, skillů, zbraní, questů, monster..

Na zvýšení HR nepotřebujete dělat jenom určitý questy, musíte prostě dělat questy a sbírat HR Points ( např, 1000 hr pts, next HR ) atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je Monster Hunter na počítač, ale bohužel je to pouze pro Japonsko, tudíž i v japonštině. Nějak se nechystá že by to bylo anglicky.

Pokud chcete hrát, musíte si změnit čas na osaku, zamaskovat IP a udělat registraci na mh-frontier.jap a to vůbec neni prdel.

Ale stojí to zato, je to jeden velikánskej server, hafec hráčů, mnohem víc brnění, skillů, zbraní, questů, monster..

Na zvýšení HR nepotřebujete dělat jenom určitý questy, musíte prostě dělat questy a sbírat HR Points ( např, 1000 hr pts, next HR ) atd...

tak to je neco :) kdyz nedokazu sprovoznit wofo max tak toto uz vubec ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Premysleli o tom(typci z SoC), ale pokud se nemylim, tak si hra(nejakej klient) kontroluje velikost souboru a ta by se po prekladu zmenila...

Jinak novy monstrum + nova lokace -MHF 4.0

Berukyurosu (na YT ho hledejte v JAP ベルキュロス )

http://www.youtube.com/watch?v=5PSF2YM5VJQ

prehravejte ve vysoky kvalite, ta kvalita je pak vyborna

Ale opravdu je to monstrum nic moc, taky si u rady animaci(utoky aj.) nemuzu nevzpomenout na Hypocka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim te videl jsem ze tam je odkaz na stranku kde se to da sosonou ale moc sem se v ni neviznal nechces mi sem ten link dat plz :( a nejakej navod :(

EDIT:Udelal jsme vse podle navodu na vise uvedene adrese ale pise mi to tohle :"有効期限が切れました。会員登録をやり直してください" ====> (překlad) Vypršela. Zkuste se zaregistrovat tohle mi to napise kdyz otevru odkaz v e-mailu kliknu na obrazek v navodu a lognu se poradte :(:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

jaa y som si to moc rad zahral ale ako tym japonskym zvatlaninam nerozumiem vobec :( aaa este k tomu som nasiel dakde navod presny popis ako setko urbit so screenmi ale dajak ush zmenili stranku cize ten avod je na ***** no co dufam ze pre VELKY zaujem sa to vyda aj v ENG ne len ty posraty skupi japončici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci bejt pesimista a doufam, že se mýlim, ale nepočítejte stim, že Capcom to vydá v ENG.

Vydal několik oznámení, ve kterých říká, že nemá víceméně cenu vydávat tu hru pro nás, když o to nikdy nebude zájem jako o WoW a LineAge.

Je to tak, ten zájem prostě neni, na internetu se možná sejdou lidi co řeknou jo, ale je to pořád málo.

Já to vidim, kolem mě je tolik lidí co pařej WoWko a když mě vyděj hrát MH tak jako, hej to je dobrý. Chvíli koukaj, pak jim to pučim.. A hm moc složitý. Lidi chtěj něco kde jenom mačkáte myš jestli "Kill" nebo "Dodge" a nejlepší je když každyho automaticky zabijete jak se přiblíží = bohužel, takovej MH neni.

A už tuplem nechtěj platit za nic.

Ta stránka se sice změnila, ale né úplně. Pořád to jde podle návodu v pohodě udělat. Když to nepujde napište tam do toho topicu, popř. si vemte kontakt třeba na SMASHERa ten je na MSN skoro pořád a může vám helfnout s registračkou.

Kdybych měl stálej přístup na internet hned bych platil, ale v takový situaci naneštěstí nejsem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Nechci bejt pesimista a doufam, že se mýlim, ale nepočítejte stim, že Capcom to vydá v ENG.

Vydal několik oznámení, ve kterých říká, že nemá víceméně cenu vydávat tu hru pro nás, když o to nikdy nebude zájem jako o WoW a LineAge.

Je to tak, ten zájem prostě neni, na internetu se možná sejdou lidi co řeknou jo, ale je to pořád málo.

Já to vidim, kolem mě je tolik lidí co pařej WoWko a když mě vyděj hrát MH tak jako, hej to je dobrý. Chvíli koukaj, pak jim to pučim.. A hm moc složitý. Lidi chtěj něco kde jenom mačkáte myš jestli "Kill" nebo "Dodge" a nejlepší je když každyho automaticky zabijete jak se přiblíží = bohužel, takovej MH neni.

A už tuplem nechtěj platit za nic.

Ta stránka se sice změnila, ale né úplně. Pořád to jde podle návodu v pohodě udělat. Když to nepujde napište tam do toho topicu, popř. si vemte kontakt třeba na SMASHERa ten je na MSN skoro pořád a může vám helfnout s registračkou.

Kdybych měl stálej přístup na internet hned bych platil, ale v takový situaci naneštěstí nejsem..

Stejne capcom vubec nechapu...

hlavni duvod proc by MHF nikdo nehral je ten, ze ho nikdo krome vlastniku PSP nezna :( . To uz je ale spis chyba capcomu, ze MHF neuvede do sveta spolu s reklamni kampani. MH ma oproti WoW a L2 tolik co nabidnout, ale capcom se nechce ani pokusit konkurovat.

Ja ted hraju lineage II, ale pokud by byla verze frontiera v EN k dispozici, nevahal bych ani chvili a zacal rezat draky.

V podstate celou dobu cekam na vydani MH3 pro wii, na ktere si asi jeste hodne dlouho pockam a neni ani jiste jestli se dockam :(.

Nedavno capcom oznamil, ze MH3 bude opet urcen pouze pro vychodni staty, pravdepodobne v japonstine... jak jinak :roll:

U wii doufam, ze nakonec vydaji i verzi pro svet jako tomu je vzdy s radnym spozdenim pro psp. A jestli ne?!! usetrim na letenku a pojedu do sidla capcomu profackovat vsechny sefy, kteri jsou proti, protoze tohle uz je fakt demence. Opravdu by me zajimalo jaky smysl ma skatulkovat svet a pripravovat se o zisky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

tak sem se uspěšne zaregisroval a zamaskoval IP ale kdyz zapnu mh chce to po me prihlašeni prihlasim se a nic hodi mi to error z ??????????????????????????????????? a nevim proč na daletto mam učet vytvoreny pod nickem a heslem si mam vybrat server ale mam tam ?-?-? nevite co stim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přepni si japonskej Unicode v Jazykovejch nastavení, potom se ty ???? přemnění na japonský znaky.

Na minegarde.com v sekci MHfrontier je topic se všema možnejma errororama a jak je řešit, tak se tam koukni.

edit: joo, teď mi to došlo. Určitě používáš Packetix VPN, žejo ? No tak tenhle program už nefunguje, nikdo nevíme proč, prostě přestal fungovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přepni si japonskej Unicode v Jazykovejch nastavení, potom se ty ???? přemnění na japonský znaky.

Na minegarde.com v sekci MHfrontier je topic se všema možnejma errororama a jak je řešit, tak se tam koukni.

edit: joo, teď mi to došlo. Určitě používáš Packetix VPN, žejo ? No tak tenhle program už nefunguje, nikdo nevíme proč, prostě přestal fungovat...

jojo witeksi pouzivam packetix a kdyz nefunguje tak co mam pouzivat :( prosim pmoc mi stim :) dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My všichni používáme placenej program, stojí to 7.50 na měsíc.

Buď si to každej platí sám, nebo ve dvou, protože dva lidi je takový maximum kdy se to tolik nelaguje. Jeden je ale nejlepší, skoro žádnej lag ^^

Pokud nenajdeš nějakej free VPN program, tak si to taky budeš muset zaplatit.

Nebo, můžeš hrát korejskou verzi, má to sice svoje nevýhody, ale je to všechno zadarmo a nepotřebuješ si krýt IP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu