Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MHFrontier


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 5 weeks later...

čaute!

vim, že sem slíbil Akamu video a dokonce sem ho i minulej tejden dával - měl sem dobrej team, bylo to vždycky pod pět minut ( HR100 akamu ), ale když sem začal natáčet.. pc se mi začalo sekat >< tak sem se na to vykašlal. Pokusim se to natočit v nejbližší době =P

Pro zatim je tu tohle: HR100 Akura Vashimu, gou ticket quest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
tak to přeinstalovávam snad mi to pofachá. a je supr že to začalo hrát tolik lidí. uj kámoš to taky zase začne hrát tak že kdyby on,já,margot,bunny,bunnyho kámoš,občas pigi96 tak to už je nás hodně.

jo, je to bezva... uz je nas docela dost... nechce to nekdo zacit hrat? stoji to za to... :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kdo by chtěl hrát ta registračka je v poho já a bunny už jí zvládáme do pár min.

já bunny a jeho kámoš máme takovej problém myslim si že jedinej kdo si s tim bude vědět rady bude WItekS ale kdyby náhodou někdo věděl pište prostě přihlásim se na stránku mhf.hangame ... vše jako normálně spustim hru dělají se updaty v poho naběhne hra odložim si to vyberu server loadinguje se to a najednou se to zničeho nic vypne jako kdybych dal alt F4 prostě nic nic se nenapíše nic nenabýhá to samý se děje i bunnymu a jeho kámošovi bunny to klidně potvrdí jestli bude vědět jak může to i nějk líp vysvětlit díky za odpověď co a jak a nebo alespoň za návrh co vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda... Prostě to nejde a pěkně mě to štve...:cry: Je to od posledního updatu... Ale přitom na serverech pořád hraje plno lidí... Dan říkal, že to můžou hrát jen lidi z Asie, tak jestli nám nedali ban... To by jsme si asi museli zamaskovat IP, ale nevim, já se v tom vůbec nevyznám... Prosim vás poraďte.. :D Chci si zahrát.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a aky mas nick? je celkom divne ze vam to blbne vsetkym po tom update, mozna mate vseci traja nieco spolocne, mozna providera, alebo antivirak alebo firewall, napr mne kedysi kerio hadzal BSOD po update v lineage 2 takze ho odvtedy nepouzivam, provider vam moze blokovat napr neake porty, alebo antivirak moze robit problemy... a teraz ma napadlo ze mozna gameguard hadze chybu, v lineage to robilo tiez ze nekedy blbnul gameguard tak som ho vymazal a stiahol sa znova a vsetko bolo OK, neviem ako to je pri MHFO racej by som si spravil zalohu zlozky gameguard a potom by som ju vymazal ci sa to opravi alebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

antivirem to nebude to by mi to dalo nějaké varování a já mam jméno Akamu-CZ ale tim to asi nebude vůbec nic mě už nenapadá vše jsem odinstaloval a znovu nainstaloval a nic nechápu je to vpohodě dělají se nový updaty ale při hře se mi to automaticky vypíná dal jsem i default setings v option a zkoušel více serverů a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem vymazat gameguard, zapl jsem hru a a slozka se automaticky stahla... po stazeni jsem se zkusil pripojit na server a porad to nejde...ale kdyz se do ty slozky kouknu, tak tam je neco jinyho nez bylo predtim...

EDIT: JOO! Hraju MHFO! :D Nevim, jestli to spravili Capcom, nebo já... :D Vymazal jsem složku dat a zapnul hru... Složku jsem stáhl a napsalo mi to nějaký error... Dneska jsem to zkusil zapnout a už to jde... :D Asi jen náhoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Potřebuju poradit... Schánim tuhle věc: http://img833.imageshack.us/f/mhfoespih.jpg/ a neumim číst korejsky... :D Vždycky si nějak dokážu poradit ale tohlto fakt nevim kde najít... Nevíte někdo co to je, nebo kde to najít?

EDIT: Samozdřejmě myslim tu věc co mi chybí... :D Ten zelený lísteček... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu