Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NDS lite a TTDS kaeta nenačte se


davidek.novaku

Otázka

AHoj,mám problém s NDSkem,mám TT DS kartu ,a seká se mi jako blázen,nebo spíš když tam nahraju TTmenu [v1.14] 2008-07-30,a přidám hry CCA 2O,ale i při menším nožství,tak ta karta prostě nenajede,pustim NDSko a bud se rozvítí zakladní logo s nintendem a zvuk a to je vše,nebo se na 1obrazovce objevý SD karta s nápisem loading ale nic se nenačte a nebo to zamrze uplně a neobjeví se nic,asi tak 1x za 20zapnutí tam skočí TTmenu a hry a všechno funguje v pohodě,i sejvy atd.nic se neseká ale jakmile hru dohraju třeba a NDsko vypnu a chci znovu zapnout zas to nejde,bylo mi doporučeno,nahrát YSmenu,resp.přehrát stávající soubor tt menu,YS menu,ale nic se nezmenilo,jen vizualizace menu,je primitivnější,ale problém to neodstranilo,

kontakt:davidek.novaku@seznam.cz

dle různých článku a jíných by to fake býti enměla,ale už opravdu nevím co s tím,prosím věděli by jste?díky moc

SD karta micro je 2G kingston

fakt už nevím díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahojte,

tak jak jsi to nakonec vyresil? Mam uplne stejny problem. Hned pri spusteni DSka mi to zamrzne, ale nekdy se mi to podari zapnout. Firmware jsem zkousel snad vsechny mozne...nic nepomohlo. Mimochodem u orig. menu se mi to sekalo pri spousteni her. U YS menu bez problemu, ale asi po 2 mesicich mi to zacalo zamrzat po spusteni DSka. A ted nevim co s tim. Format pametove karty nepomohl, formatoval jsem jak na FAT, tak na FAT32.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu