Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mac OS X pro PC (Hackintosh; osx86)


Anonymous_

Recommended Posts

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak právě jsem si nainstaloval Leopard 10.5.2 Kalyway a mám takový problém: vše mi funguje, až na monitr když ho zapnu tak načíta a pak jen modra obrazovka a nic se neděje, ale když to spustím s externím monitorem tak jde vš jak má :(. Nevíte někdo jak to vyřešit?

Notebook: Acer (:() Extensa 5200

Grafická karta: GMA 950

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim, kdyz nainstaluji distribuci iPC_OSx86_Public.iso 10.5.6 tak je vsechno v pohode, jen mi nejde sitovka Realtek RTL8201, tam ale stejne nejede novej xcode, proto chci nainstalovat ideneb nebo iATKOS v7 abych mel 10.5.7, ale tam mi to hned pri instalaci haze: AppleNForceATA: found 0 units, kdyz to spustim bez -v tak se ukaze jabko a za chvili pres jabko "zakaz stani", nevite co s tim, diky zkousel sem uz skoro vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

co mám dělat, když mi při načítání (asi kontrolování HW apod, prote než mi naskočí UI instalce) mi začne vybíhat (cca jednou za 3 minuty) hláška ''still waiting for root system'' a objevuje se (asi po tech třech minutách) na dalšim řádku znova.....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-v -x -legacy sem samozřejmě zkoušel (a nic)....a gogle mi neřek nic lepšího než si stáhnou jinou verzi....

zkusil sem teda 10.5.1 a po nějaký době čtení sem se dostal sem:

http://s2.imgupload.cz/img/167520/JEZKu/Obraz004.jpg

...podle návodu tam ta stránka muže bejt až 15 minut (záleží na HW), ale mě nemizí ani po pul hodine....nevíte nekdo jestli se dá nějak poznat jestli se to skutečně načítá nebo už je to kouslý?? (než to nechám bezet přes noc :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u toho výpisu se to teda taky zasekne .... poslední řádek je něco ve smyslu ''firewire is now active'' (a to ani firewire nemám...)....hádám, že to na mym PC proste nejde....ještě vyzkoušim http://tonymacx86.blogspot.com/2009/12/install-os-x-snow-leopard-directly-from.html ale na to musim počkat do zejtra (nemám traffic na RS, abych stáhnul retail verzi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jakým způsobem lze vyřešit dualboot s win xp, popřípadě ubuntu? Mám k dispozici hdd 200 gb (rozdělený na C: a D: s přibližně stejnou kapacitou), bootovaci dvd ideneb, externí hdd 1TB (zkoušel jsem to nainstalovat i na něj, hlásilo to chybu, že nemůže být naformátován - pokud by někdo věděl jak na to budu vděčný)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

No tak ma to vyhody a nevyhody normalniho Macu. Tzn. vyhody jsou urcite jednoduchost, mnohem hezci rozhranni, nez kterakoliv verze Win, rychlejsi iTunes (i to je znacna vyhoda), velmi luxusni instalace aplikaci, BSD jadro, unix like system (takze normalne muzes pouzivat klasicke bashove prikazy v terminalu) a mnohem lepsi a hezci ovladani a hlavne to neni okoukane.. To je asi tak vse.

Nevyhody jsou: mene aplikaci (takze i her), ne vzdy jsou dostupne drivery i pro mac a mozna vetsi narocnost na HW, ale to je diskutabilni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove tak se mi vse podarilo az k samotne instalaci ale pote se mi dostavi problem a tudiz: there was a problem reading your disk. Caregully cleaning your disk and try reinstalling... Pote restart a opet to same uz si opravdu nevim rady nevite co s tim? Moc dekuji za pomoc. S pozdravem TOmas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu