Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

jak si zde vypisoval ty hry tak NFS:HP má AP25 / a Shift2 Crysis2 Portal2 má wave11 který vyžaduje db12625, takže máš 2 možnosti, buďto pomocí "bugu" hrát hry s AP25 (AC:broherhood, COD:MW2 a BO, Fable3, NFS:HP)tady je návod na ten bug http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup, a nebo updatovat na db 12625 a hrát hry s wave 11 (většina nových her) ale nepujdou ti hry s AP25 protože nový dash je detekuje, jediné řešení jak hrát AP25 + wave11 je LT+ 1.1 (kontaktovat nějakého flashera)

EDIT: Datum vydání Forzy 4 - Q4 2011

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omg, tohle je xbox topic... Ale aby jsi se tu neptal někde znova tak ti rovnou odpovim, nevim jak je to od začátku (myslim 2 hvězdy - 50 příspěvků, 3 hvězdy - 100 příspěvků) ale vim takhle

4 hvězdičky... 250 příspěvků

5 hvězdiček... 500 příspěvků

pak jsou stříbrný a je to furt 250 příspěvků a pak dalších 250 příspěvků (takže to pokračuje, tedy, 250, 500, 750, 1000, 1250, 1500, 1750, 2000, 2250, 2500, 2750 a nakonec 3000)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jak to myslíš přes net neoplatí mg? Vždyt to má USB přepojku na starší xbox 360.. Já to trochu nechápu to co jsi napsal radši si počkej až ti odepíše někdo jinej :D Ale jinak ted kinect podle mě zatím nemá moc cenu, zatím na to jsou hry na prd, jen základní adventures, pár sport her, nějaký totálně stupidní závody a pár závodních her, měl by jsis počkat až vyjde třeba NHL 12 nebo jiný hry který už budou stát na kinect za to a navíc kinect se v té době určitě zlevní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok ;) no, já to možná též nepochopil :D proste clovek, ktery mi prodava kinect, ho nema s prepojkou na starsi xboxy, nevim proc, ci to ztratil nebo tak, ale jednoduse to nema. proto jsem se chtel zeptat, zda musim dokoupit neco na svojeho Jaspera nebo to pujde klasicky pres usb...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok ;) no, já to možná též nepochopil :D proste clovek, ktery mi prodava kinect, ho nema s prepojkou na starsi xboxy, nevim proc, ci to ztratil nebo tak, ale jednoduse to nema. proto jsem se chtel zeptat, zda musim dokoupit neco na svojeho Jaspera nebo to pujde klasicky pres usb...

To co nazýváš přepojkou je napájení KINECTU . Neztratil tu přepojku , ale prodávají se dvě verze . Jedna je pro slimko - to má přímo USB pro KINECT , takže nepotřebuje zvláštní napájení (tuhle verzi prodává ). Když ale chceš KINECT ke staršímu xboxu , tak potřebuješ ještě k němu právě napáječ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím chlapy, takže jsem v takové situaci, mám xbox 360 s flashem, ale nevím jaký mám, prodejce to neví měl ho od kamaráda udělaný a na něj nemá kontakt již, prozatím jsem vypálil si jenom Bad Company 2 a nepatchoval jsem ho, pouze projel abgx, a funguje mě v pohodě i bez activate iso, taktéž jsem si stáhl fable 3, vypálil, neřešil jsem žádné wave atd... a funguje dobře, takže teď jsem v situaci že si chcu vypálit Crysis 2, mám ho tady v iso, no a nevím jaké wave bych tam měl patchovat, přes co atd... Dashboard mám ten co chce Crysis 2, číslo nevím ale mám ho, to už jsem si ověřoval, ptám se tady na to všechno, protože nemám opravdu čas tu projíždět 100 stránek kde je pořádná polopatě psaná odpověd :) díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Crysis 2 potřebuje ke spuštění DB 12625 . Jestliže na tomto DB spustíš i FABLE 3 , tak máš LT + a nic nemusíš patchovat . Zatím dokud nebude potřeba , tak vše můžeš po kontrole v ABGX a pokud by jsi chtěl hrát na live i opatchování SSv2 ( http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145 ) rovnou vypálit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Měl bych ještě dotaz k již zodpovězenemu dotazu, viz asi tři řádky nahoru. Když si budu chtít koupit napáječ ke Kinectu, kde ho seženu prosim? nechci koupit špatně a nevyznám se vtom. děkuji.

Napiš Linuxíkovi ( http://console-forum.net/tema/113418-servis-rrod-exx-chyby-dvd-zkraty-prodej-konzoli ) . Já jsem si ho objednal také u něj .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravíčko pánové, jsem tu novým členem a pořád čítám a hltám informace tady z fóra, v první řadě chci smeknout před vašimi znalostmi těchto konzolí, jste opravdu frajeři. Ale teďka rovnou k věci, co jsem tak vyčetl a zjistil, tak mám : XBOX 360 Forza Motorsport 3 Elite Edition (250GB HDD) Flash 1.6, hraju na tom čistě bez netu, mám Fable II, NHL 2k10 a origo forzu, víc nepotřebuji, jenže jsem se rozhodl si stáhnout nové dvě hry a to : NHL 11 a Mortal Kombat, udělal jsem podle návodu upgrade Dashe a mam 2xxx165 to končí. Ale když tam dám DVD s NHL tak vidím logo XBOX 360 a mám tam play, stop, forrwand, back, eject (prostě jakoby tam bylo DVD s muzikou) co s tím můžu udělat? Mortal Kombat jsem ještě nezkoušel. Vypaluju na DVD + R DL Verbatim rychlostí 2,4x pres ImgBurn. Proto dávám svůj příspěvěk sem, protože pro Vás jsem blbec (ten co umí prd a spamuje) a určitě to tady už někde je psané, ale nenašel jsem to. Děkuji za pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mr.Boss3D : Na spuštění MORTAL KOMBAT potřebuješ DB 12625 . Stáhnout ho můžeš zde :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

NHL 11 by ti ale mělo jít spustit . Vypadá to spíš na špatně vypálené DVD . Jak starou máš vypalovačku ? Na ntb a nebo stolní PC ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

toro: Tak jsem zkoušel i ten mortal kombat a úplně stejný problém, sakra. Vypaluju na NTB, ten noťas je půl roku starý a stál 30 000kč. Takže snad to nebude vypalovačkou, upgrade jsem už udělal rovnou na tu verzi jak zde píšeš. Zkusil jsem to protáhnout abgx360 ale nevim zda je to správně, nebo ne, dal jsem tam nastavení podle návodu, zde na fóru, je tam modrý a zelený text, sem tam i žlutý, tak možná bych to mohl vypálit znova. Ale štve mě to, 60kč/DVD a dvě jsou fuč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu