Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Typen: A co jsi čekal? Tohle je pouze USB nabíječka a a baterie pro připojení bezdrátového ovladače k XBOXu, nikoli pro připojení k PC... Abys mohl použít XBOX 360 bezdrátový ovladač k PC, musel bys mít http://www.microsoft.com/games/en-US/Hardware/Controllers/Pages/XboxWirelessGamingReceiverforWindows.aspx/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím všechny pařmeny xboxu,chtěl bych se vás zeptat jak sparovat tv s notebookem pomoci xboxu a windows media center???mam win xp,chtel bych si pomoci vnitrni wifi site prohlizet obrazky z pc a pripadne koukat na videa dekuji vam moc za radu,PODEJ RUKU BLBOVI:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, hry se kupují za MSP (Microsoft points), které si musíš zakoupit pomocí kuponu http://www.jrc.cz/hra_x360_xbox_live_live_points_card_2100

Body lze i zakoupit zde na foru u ruznych prodejcu, ale je to na hranici legality (jsou pravděpodobně z kradených kreditek Čínany a Korejci apod.) a MS za jejich používání a odhalení možná dává i bany (někdo to tvrdí, neříkám, že to tak musí být)...

Placení českoou kreditkou na XB Live (CZ, UK, US) zatím nefunguje, nebo ano? Prosím, případně mě někdo opravte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano, hry se kupují za MSP (Microsoft points), které si musíš zakoupit pomocí kuponu http://www.jrc.cz/hra_x360_xbox_live_live_points_card_2100

Body lze i zakoupit zde na foru u ruznych prodejcu, ale je to na hranici legality (jsou pravděpodobně z kradených kreditek Čínany a Korejci apod.) a MS za jejich používání a odhalení možná dává i bany (někdo to tvrdí, neříkám, že to tak musí být)...

Placení českoou kreditkou na XB Live (CZ, UK, US) zatím nefunguje, nebo ano? Prosím, případně mě někdo opravte...

Tech prodejcu s "mozna kradenymibody" tu taky neni tak moc, vetsinou se tu daj koupit naprosto legalni body....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tech prodejcu s "mozna kradenymi body" tu taky neni tak moc, vetsinou se tu daj koupit naprosto legalni body....

Abych se přiznal, tka mě osobně by to také zajímalo, protože jsem i uvažoval, že bych nějaké body koupil, vychází skutečně dost levně, ale cena těch bodů v poměru těch, které se normálně v obchodech prodávají je zkrátka zarážející...

něco za tou cenou prostě musí být, to říká selský rozum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je naprosto normální - to ukazuje menší u všech velikostí .

No jo ale tak o 6GB to mi příde celkem dost z 20GB HDD bo jak sem se díval tak to bylo třeba okolo 1GB. No i když to je celkem jedno že to tam nepujde vidět jde mi o to že na těch 6GB nepude nic instalovat nebo ukladat. Nebo pude? :D thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Abych se přiznal, tka mě osobně by to také zajímalo, protože jsem i uvažoval, že bych nějaké body koupil, vychází skutečně dost levně, ale cena těch bodů v poměru těch, které se normálně v obchodech prodávají je zkrátka zarážející...

něco za tou cenou prostě musí být, to říká selský rozum...

Ty super levne budou pochybne existence, ale myslim ze seza to jeste nebanovalo, kazdopadne to tu prodavaj tak dva lidi, ostatni prodavaji legalni body.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar všem, jsem úplný laik, mohl by mi někdo, pls, vysvětlit, co je to DB, rozdíl mezi flash a update, něco o ochranách her a pod. Prostě takový všeobecný přehled na 3 řádky :D Případně nějaký link, kde se o tom píše, abych si to mohl nastudovat. Díky

Hmmm co třeba topic pro začátečníky, když jsi začátečník?! http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-18-7

Získáš představu o základních pojmech, na které se ptáš a pak se začneš dále prokousávat forem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, jsem tady nový.Zatím jsem to tady jen sledoval a když jsem melě nějaký problém, tak jsem to vyčetl.Teď jsem ale došel na jednu věc se kterou si nevím rady :cry: Mám flash asi 1.6 (xbox mám cca. 3 roky starý) a Dash 2.0.126250, mechanika Toshiba-Samsung. Všechyn hry jsem tudíž musel patchovat na nižší wave.Tak jsem to udělali s Dead Island a nyný to chce po mě update.Můžu updatovat aniž bych se mi blokl flash?? Moc díky za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu