Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Budeš si muset koupit vypalovačku Ihas, kde si upravíš soft a se kterou budeš vypalovat hry - je to hlavně kvůli XGD3 hrám, které zabírají více než XGD2 hry, takže normální vypalovačka by nemusela celou hru správně vypálit, pak také budeš muset vkládat topology data - teď už mislím stačí když to projedeš přes ABGX360. No a ještě by sis měl kupovat DVD Verbatim made in Singapur. Stahuješ hry PAL, RF (region free), nesmíš stahovat hry NTSC, JTAG, RGH. Stahuješ je třeba z warforum.cz nebo xbox360iso.com nebo z torrentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám 3 měsíce starý XBOX a chtěl bych si zahrát Skyrim v CZ, jsem rodinou a prací zaměstnaný člověk, nechce se mi hledat, co vše je pro to potřeba udělat, proto se ptám je mi ochotný někdo upravit moji konzoli a poradit kde sehnat Skyrim v CZ (tusím share-forum?) s instalací?

Možný BAN akceptuji, za tu hru mě to stojí a stejně jsem zatím nehrál nic online, jelikož na to čas nemám a dokola omýlající se scénáře třeba u FPS her už mě neberou. Budu rád za každou radu a člověku který si s tímto poradí samozřejmě dle rozsahu práce zaplatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jezis co me se toho nechce a co mi zbude kdyz neco chci

ano skyrim v cz najdes na share foru ale jako vip uzivatel

na jeho hrani bud potreebujes flash mechaniky nebo rgh

ale zrovna kvuli skyrimu bych se moc nesnazil pc a xbox verze je pri trochu slusnym pc strasnej rozdil ba primo to mlati do oci jak je to na xboxu hnusny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jezis co me se toho nechce a co mi zbude kdyz neco chci

ano skyrim v cz najdes na share foru ale jako vip uzivatel ...členství není problém

na jeho hrani bud potreebujes flash mechaniky nebo rgh... to teď řeším a myslím, že nějaký flasher by i třeba byl ochotný Skyrim nakopčit na HDD..proto sem píšu

ale zrovna kvuli skyrimu bych se moc nesnazil pc a xbox verze je pri trochu slusnym pc strasnej rozdil ba primo to mlati do oci jak je to na xboxu hnusny

...bohužel mám pouze NTB který to těžce nezvládne a kvůli hře fakt nebudu dávat 15k za PC a na PC jsem to hrál a nemyslím, že by to bylo tak dramatické jak popisuješ, na XBOXu mám origo a ta grafika mě naprosto stačí, na slušný bedně z mé herní vzdálenosti bohaté. Ba naopak na PC je to přeportovaný z konzole a to ovládání je prasečina neskutečná, na joy se to hraje nepopsatelně lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no vzdyt existuje dratovej ovladac pouzitelnej pro pc sam ho kvuli tomu mam a ver ze grafickej rozdil je opravdu markantni pokud to pc zvlada na full coz muj kram jeste zvlada i pri full hd takze to posoudit muzu jasny ze kvuli tomu si nebudes kupovat novej

k ty cestine ve skyrimu nevim proc by ti to mel nekdo kopirovat do xka kdyz pro tebe neni problem vip na share foru tak si to taky zvladnes stahnout a nakopirovat proc by mel nekdo porusovat to k cemu se zavazal ze sirit nebude

a kopceni na hdd ti je platny pri rgh s flashem mechaniky pokud nemas placku v mechanice a ihasku na ktery smazit novy hry ti bude flash na dve veci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
...bohužel mám pouze NTB který to těžce nezvládne a kvůli hře fakt nebudu dávat 15k za PC a na PC jsem to hrál a nemyslím, že by to bylo tak dramatické jak popisuješ, na XBOXu mám origo a ta grafika mě naprosto stačí, na slušný bedně z mé herní vzdálenosti bohaté. Ba naopak na PC je to přeportovaný z konzole a to ovládání je prasečina neskutečná, na joy se to hraje nepopsatelně lépe.

No na Xboxu pořád hry graficky ujdou (teda jak pro koho :D), ale na PC máš opravdu velmi velký grafický rozdíl ( To bude asi tím že PC neni skoro už 8 stará "krabice" :D). Jinak pro PC taky exitují wifi přijímače takže jednoduše zapojíš do USB vemeš joy z Xboxu a stáhneš ještě emulátor na samotnou hru a můžeš pařit jak chceš (Přijímač sežeš s českého Eshopu kolem tří stovek... ) a uvidíš že na PC je to propracovanější. Třeba takový rozdíl mezi Crysis 2 na PC a na Xbox ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mohl by mi někdo poradit, jak dát demo RE6 na flash disk a následně ho spustit na xku? Udělal jsem vše podle návodu http://console-forum.net/tema/101937-demo-na-flesku naformátoval na fat32, dal do xboxu zase naformátoval, poté jsem si stáhl demo a podle tohoto návodu ho dal na flash disk.. ale když ho dám do xboxu, tak mi ukazje, že na flashce něco je, ale nemohu to nikde najít.. mám flash LT 3.0. Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

mám ve svém Xboxu360 (FAT jasper) nějaký starší flash a rozhoduji se mezi upgradem flashe a RGH. Je mi jasné, že bych si kvůli flashi musel pořídit iHas vypalovačku, pak by s tím snad nebyl problém. Chci se zeptat na ten RGH. Mohl bych poté připojit k xboxu libovolný externí disk nebo flash disk a hrát z něj? Není omezená kapacita, kterou xbox načte nebo nutný nějaký souborový systém FAT32 nebo exFAT? Musí být hry nutně v .GOD souboru? Mám Mac a nenašel jsem žádnou alternativu k ISO2GOD, našel jsem akorát iXiso 0.71 a 0.72, ve kterém jsem zkusil vybrat ISO se starší hrou (xgd2) a vybral složku, kam se to má vyextrahovat. Vytvořilo mi to složku s velikostí 2,4 GB a v tom složky $SystemUpdate, data, fmod, fmv a soubory default.xex, extract.log, nxeart. Kdybych tu vyextrahovanou složku překopíroval na flash disk nebo externí HDD, fungovalo by to poté v xboxu s RGH nebo je nutné to tam nějak nahrávat nějakým speciálním managerem (případně, existuje nějaký pro Mac)? Nevíte o aplikaci pro Mac, se kterou by se dá z ISa udělat GOD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky :), jenže ten Xbox Image Browser je jen pro Windows. Já bych potřeboval něco takového pro Mac - dá se na tu extrakci použít ta aplikace iXiso? Moc se mi nezdá, že ta složka, kterou iXiso vyextrahovalo z původního ISA, má pouhých 2,4GB. Ta vyextrahovaná ISA přes Xbox Image Browser zabírají také podobně málo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Některé starší hry po extrakci opravdu mají tak malou velikost . Podle toho obsahu to vypadá že by to na RGH šlo spustit - má to soubor default xex . Externí HDD musí být ve FAT 32 - NTFS xbox neumí . GOD nemusíš dělat - je jen nutný pro DLC a ty už většinou tak z netu stáhneš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nebo stačí stahovat z netu přímo hry v GOD formátu, vždy je u té hry napsané JTAG nebo RGH. Toro, to chceš říct, že hry se nemusí převádět do GOD formátu, když nebudu hrát DLC?

Přesně tak . Já nepřevádím hnedle vůbec nic do GOD - hlavně kvůli vkládání češtin . Protože když je někdy dodatečně hra přeložena , tak do GOD ji nedostaneš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čaues, nechci zakládat nový téma (radši) :D Mám mechaniku iHas124 s burner maxem a potřebuju vypálit XGD2 hru i XGD3. Někde se píše nějaký OPC, někde se nastavuje EEPROM utility, někde zase to a to a potřebuju vědět. Jaký rozdíly se nastavujou pro XGD2 a XGD3 vypalování :-/ Žádnej tutorial mi nic neřiká......pasujte mě za blbce :D :-(

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

PAdsamP: Pokud máš iXtreme Burner Max, tak prakticky není co řešit. XGD2 vypaluješ stejně jako XGD3. Ohledně OPC: Pokud vypaluješ na Verbatim DVD v ImgBurn, ověř si nejdřív, jestli máš MKM-001-00 nebo MKM-003-00 disky (jaký typ Verbatimek máš zjistíš pak podle tohoto obrázku) najdeš. Pokud tam máš 001, jdi (v ImgBurn) do "Tools>Write" a zaškrtni "Perform OPC before Write" a rychlost vypalování dej na max. 2,4X. Pokud tam máš 003, políčko odškrtni a rychlost vypalování dej na max. 4X. Nic víc prakticky pro vypalování nepotřebuješ vědět, snad jen že před každým vypálením se doporučuje hra projíždět přes AGBX360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu