Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj určitě se to tu řešilo ale radši se zeptam :) Nemám s konzelemi žádne zkušenosti,tak mě neukamenujte :) Chci si koupit Xbox nebo ps3

A zajimá mě jak je to s palenýma hrama. Musí se taky koupit nejaky flasher? A jsou taky různé verze FW jako u ps3 že cracknout jdou a nejdou?

Díky za odpověď ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau lidi, mám XBox Elite s Kinectem a doteď jsem byl max. spokojený s hrami. Ale rád bych i nějaké ARCADE hry (chci nějaká rychlovky na odpočinek a ne hry co se hrají tři týdny v kuse). Kde tedy sehnat ARCADE hry (na net se Xkem nedostanu). Díky, Jirka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám DB 13604 a LT+2.0. Kdybych aktualizoval na novější verzi DB, tak mi XGD3 hry, které mám vypálené nepojedou,že?

Ptám se, protože jsem na jednom foru četl, že týpek aktualizoval (13599 -> 14xxx) a ty XGD3 hry, které už měl vypálené mu jedou stále i na vyšším DB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,mám asi hloupý dotaz. Pár dní mám flash. Po připijení KINECT naběhne povinná aktualizace ,,Update RequiredTo use this device, an update must be applied. If you accept this update and are playing a game, youll lose any unsaved progress. If you decline the update, you wont be able to use the device. Do you want to apply the update now,, Nevím, zda ji můžu příjmout, jest-li neztratím flash ? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,mám asi hloupý dotaz. Pár dní mám flash. Po připijení KINECT naběhne povinná aktualizace ,,Update RequiredTo use this device, an update must be applied. If you accept this update and are playing a game, youll lose any unsaved progress. If you decline the update, you wont be able to use the device. Do you want to apply the update now,, Nevím, zda ji můžu příjmout, jest-li neztratím flash ? Děkuji za odpověď.

tak si stahni update dashboardu ve verzi kterou mas nainstalovanou na flashku a proved update asi ti tam flasher nahral novej dashboard a kinect vyzaduje aktualizaci neboj o nic neprijdes pokud budes updatovat stejnou verzi dashe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj.. po delší odmlce musím trochu oživit nějaké ino.. prosím poradí někdo ve zkratce?

Xbox už nemám a zjišťuji to pro kámoša..

Jaké byly verze flashů po LT 2.0 ?

Dále.. jak je to teď s pálením her? Naposledy jsem pořizoval tu lite on mechaniku, je od té doby nějaká změna?

A za poslední - kámoš mi xbox donesl, protože mu přestaly jít skoro včechny hry.. zatím nevím čím to je a verzi flashe bude mít tu co následovala po LT 2.0 (takže nevím jestli je to 3.0 nebo byla nějaká mezi...).

Je dobré používat teď abgx pro všechny typy (staré, nové) her, nebo jen u některých?

Moc díky za info, potřebuju si osvěžit nějaké věci abych mu to mohl dát do pořádku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě jsem jeho xbox nezapojil, tak večer až budu doma vše podrobněji napíšu.. A hry mu přestali jít asi po novém flashnutí na Lt 3.0 (od flashera, kde jsme si dělali flash pravidelně).

Pár her mu prý jde ale většina ne.. Taky to moc nechápu, když jsem ještě měl xbox tak jsem se s něčím takovým nesetkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim,

možná blbá otázka ale jsem trochu zmatenej dříve když jsem zalohoval hry na verbatim nestaral jsem se o to jaké jsou, prostě verbatim DVD+DL. Po přečtení článku od Drak3go o XGD3 hrách kde zalohování podporuje jen Verbatim MKM001 (2.4x) a Verbatim MKM003 (4x) /o tohle jsem se nikdy nezajímal/. Můžete mi poradit jak mám při nakupování poznat o jaký druh DVD než bych si koupil špatné(a zjistil to až doma v ImgBurnu)? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když vložíš DVD do mechaniky tak v ImgBurnu ti najede info o CD a tam najdeš jestli je to MKM001 nebo MKM003. Otec mi koupil DVD v alze a sou MKM003...I kdybych měl MKM001 nebo MKM003 nezapínám v ImgBurnu OPC a jedu furt na 2,4x ;) Vypaloval sem s OPC a 4x Forzu a nešla. Jedině 2,4x nebo 2x ;) Jinak je to jedno jaké DVD máš, teda já si to myslím a mě to tak funguje. Kdybych se mýlil tak se omlouvám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

XGD2 hry zkontroluju v ABGX uplně stejně. Podívám se přes poznámkový blok do souboru .dvd u hry zkopíruju si layerbreak. V Nastavení-Zápis vložíš layerbreak jak je na tomhle obrázku. (Pro XGD3 hry dávám Calculate Optimal) post-20505-14687161002805_thumb.jpgPS: Toho Auto Change Book Type si nevšimej to mám zaškrtlý furt

Rychlost vypalování 2x nebo 2,4x Takhle to dělám já a funguje to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu