Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
cau prosim vas nevite kde sehnat AV kabel na ty stary televize aby zjedne strany kabelu byl normalni scart a z druhe strany aby to slo do XBOXU?

Standardním příslušenstvím Xboxu je kompozitní kabel (na jedné straně sdružený konektor do Xboxu, na druhé straně 3x CINCH) a k tomu redukce z těch CINCHů na SCART.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Koukni se do sekce bazar/prodej. Jsou tam lidi co prodávají příslušenství po nefunkčních Xboxech, anebo nabízejí různá příslušenství. Určitě tam ten kabel najdeš.....

http://console-forum.net/tema/91078-prislusenstvi-a-nahradni-dily-nejen-pro-vas-xbox-360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

potřebuji radu, jde zkopírovat vypálená hra na jiné DVD nebo musíš mít vždycky stáhnuté ISO? Případně, který prográmek to umí. Normálně pálím v Img burn a tam mi to nešlo. Ptám se proto, že jsem smazal stáhnuté ISO a teď potřebuji vypálit znova hru a mám jen DVD.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to je zde omílané stále . Pokud chceš aby ti šly i nové hry , tak MUSÍŠ aktualizovat na nový DB ( vyšší než 12625 ) a tím se ti flash smaže . Nelze se tomu vyhnout nijakým způsobem . Takže buď nový flash a vypalovačku ihas aby ti šly i nejnovější hry a nebo RGH . Pokud nehraješ na live , tak je dnes nejlepší a už i nejlevnější řešení pro tebe ( protože máš ještě starý DB na kterém to jde ) RGH .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar pařani

Potřebuju poradit!! Stáhl jsem si DLC ke hře Castlevania Lord of the shadow a htěl bych ho vložit na 7.45GB usb flash disk a nějak to rozjet.Skoušel jsem to přes Horizon ale asi to dělám špatne .Nechodim na live tak sem ho stáhl na netu. Jde to vůbec? Dikes za případné odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu