Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
mam dotaz ohledne cz share .

Zaregistroval jsem se na pracovním kompu ale hry na xko budu tahat až doma nebude to žádný problém že se tam změní ip adresa nevím jak oni to tam maji řešené (zrovna jsem si posall sms za 99kc na volnych 60 gb tak doufám že to pujde

Problém by to být neměl taky sem se registroval jinde a tahám doma ....

-------------------------------------------------------------------------------------

Tak narazil jsem na tohle - je to tak že se musím zkopírovat PARTITION 3 !!?? Na ten můj nový HDD a budu mí savy, media kodeky na divx, atd ??

Díky ..

thum_141814964e37b3f39f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
moja otazka asi zapadla prachom, takze ju davam znova:

da sa zmazat profil z xka? nakolko mam elite, mal som 3 mesiace gold konto grtis, ale stale len mesiac na jeden nick, vdaka tomu mam teraz v xku 3 profily a celkom ma to stve. dakujem za odpovede

Najěď si do Console Setting > Memory > dej A na disk co ta máš > PROFILE(S) tam si najdi profil co chceš smazat a dej A a dej DELETE ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě mi přišel druhý ovladač, zkouším ho připojit, mačkám stredoce tlacitko XBOX na ovladaci i to v zadu ( jsou vedle nej ty vlnky) a nic ... kruh na ovladači stále bliká nebo se točí ... první ovladač funugje normálně... co s tím?

Už to mám, moje chyba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam dotaz..vyresil sem problem s pripojenim na live a uz muzu parit po netu..ale ted mam dalsi problem..jak se muzu v GTA IV pripojit k nekomu do hry??dycky kdyz dam multi a vyberu neco tak me to hodi akorat ze si mam vytvorit vlastni:(...THX

ENJOY:love:

Musí tě přizvat, když dáš multy a třeba Free for All tak buďto tě to hodí na server kde čekaj na hráče nebo ti to dá že si musís založit sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj chci si koupit Xbox kvuli cene hlavne ,ale cetl jsem že u hry která potřebuje 60hz a Xbox budu mít na starý CRT TV s frekvencí "jen" 50 hz tak se prý objeví jen černá obrazovka ?A kde zjisttim jakou obnovovaci frekvenci ty hry potřebujou ?GTA IV má 50hz nebo 60hz ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím poraďte mi, jak mám sprovoznit to MyGamerCard. Když si to dám vytvořit, tak mi vyskočí tohle, ale podle mě tomu něco chybí :cheesygrin: :

BuLLDoGGx8x.png

Kde a co mám nastavit, abych to měl kompletní? :roll:

EDIT: Jak je vidět, už to šlape :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj je to ten spravny :) ae osobne doporucuji znackovej od mrkvosoftu.. ja ho mam na svim 24" monitoru a jsem nadmiru spokojenej :) cuz

Ahoj,jsem zpět. :D ...

Chtěl bych se zeptat,jestli je tenhle kabel pro připojení k normálnímu PC monitoru.

http://computron.cz/90-hd-vga-cable.html

Ten popis je tam trošku divnej,takže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cau lidi chci se zeptat koupil jsem si tento kablík http://hrejte.cz/index.php?akc=det&id=489 a mám tenhle monitor http://www.maxidigital.cz/26701-monitory-LCD-17-Acer-LCD-AL1714ms-17?s1=1&s2=3&s3=1&s4=0&order=&znacka2= když to zapnu do monitoru ten VGA tak mi obraz jde v pohodě ale zvuk není nevíte co s tím?

Přitom ten monitor má v sobě repráky a vůbec to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, stáhl jsem si Fifu 09 kterou sem dal p.a.c.o - potřebuju ale stáhnou znovu part.7 a 10 - psalo to nějakou chybu při rozbalování. Mám na CZ Share ještě 50000 kreditu a když dám stáhnou znovu ty dvě části tak mi to na CZ Share vypíše tuto chybu:

Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Host 'www19.czshare.com' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/www/download/config.php on line 22

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/www/download/config.php on line 23

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/www/download/config.php on line 23

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/download/config.php:22) in /home/www/download/profi.php on line 6

Dělám něco špatně já nebo je chyba někde jinde? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám internetové připojení upc na pc+notebook+tiskarna a chtěl bych tento router ASUS WL-520gU chci se zeptat jestli mi to bude fungovat...Prosím nejakého odborníka nebo kdo tomu rozumí aby my poradil ...popřípadě nějaký doporučíl...odpověď mi pls pošlete na mail martinek.nem@seznam.cz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, stáhl jsem si Fifu 09 kterou sem dal p.a.c.o - potřebuju ale stáhnou znovu part.7 a 10 - psalo to nějakou chybu při rozbalování. Mám na CZ Share ještě 50000 kreditu a když dám stáhnou znovu ty dvě části tak mi to na CZ Share vypíše tuto chybu:

Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Host 'www19.czshare.com' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/www/download/config.php on line 22

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/www/download/config.php on line 23

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/www/download/config.php on line 23

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/download/config.php:22) in /home/www/download/profi.php on line 6

Dělám něco špatně já nebo je chyba někde jinde? Díky

zkus to stáhnout později
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
cau lidi chci se zeptat koupil jsem si tento kablík http://hrejte.cz/index.php?akc=det&id=489 a mám tenhle monitor http://www.maxidigital.cz/26701-monitory-LCD-17-Acer-LCD-AL1714ms-17?s1=1&s2=3&s3=1&s4=0&order=&znacka2= když to zapnu do monitoru ten VGA tak mi obraz jde v pohodě ale zvuk není nevíte co s tím?

Přitom ten monitor má v sobě repráky a vůbec to nejde

A pripojil si ty cinche ? Cerveny a bily pres redukci na jack do monitoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu