Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Koupil jsem si novou konzoli Xbox 360 S+kinect 4 GB, protože jsem měl možnost výhodné ceny a přítelkyně chtěla strašně pohybové hry a tak...Jenže jsem se o tuto konzoli začal zajímat 5 dní předem a je tady too strašně moc na pochopení. Chtěl bych hrát pálené hry ale pokud to dobře chápu tak zatím nemůžu..Co budu prosím potřebovat vše abych reozehrál pálené hry ? Co se stane když dostanu BAN ? Znamená to, že si na tom nezahrjaju třeba hry pro kinect (jako že kinect přestane nějak fungovat ?). Dá se v xboxu třeba doinastalovat internetový prohlížeč ? Prosím rady pro nováčka abych konzoli využil na 100 %...Existuje český manuál ke konzoli ? Jinak nevíte proč mi nefungovalo spojení přes HDMI kabel s moji LCD TV ? Musím mít snad nějaký speciální kabel ?Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Koupil jsem si novou konzoli Xbox 360 S+kinect 4 GB, protože jsem měl možnost výhodné ceny a přítelkyně chtěla strašně pohybové hry a tak...Jenže jsem se o tuto konzoli začal zajímat 5 dní předem a je tady too strašně moc na pochopení. Chtěl bych hrát pálené hry ale pokud to dobře chápu tak zatím nemůžu..Co budu prosím potřebovat vše abych reozehrál pálené hry ? Co se stane když dostanu BAN ? Znamená to, že si na tom nezahrjaju třeba hry pro kinect (jako že kinect přestane nějak fungovat ?). Dá se v xboxu třeba doinastalovat internetový prohlížeč ? Prosím rady pro nováčka abych konzoli využil na 100 %...Existuje český manuál ke konzoli ? Jinak nevíte proč mi nefungovalo spojení přes HDMI kabel s moji LCD TV ? Musím mít snad nějaký speciální kabel ?Díky moc

Budes potrebovat flash (LT+) ten jeste nevysel,nejspis k vanocum ho udela c4eva(ten kdo dela flashe)xD

S tim novym flashem Ban nedostanes

S internetovym prohlizecem nevim, ale myslim siz e to neni moc pohodlni..

V manualu neni nic duleziteho...max jak zapnout konzoli nebo vlozit disc...To dokaze kazdy clovek SNAD xD

Skus nastavit v TV Hz nejdriv pres AV kabel a pak pripoj HDMI nebo mozna mas chybu v HDMI kabelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kolda5: Pokusím se odpovedět na tvé dotazy...

1. Co se hraní pálených her týče, nejrozšířenější je tzv. flash mechaniky, kdy se změní její firmware tak, aby četla pálené hry. V současné době to není možné, ale během velmi krátké doby (snad pár týdnů) vyjde nejnovější upravený firmware s označením LT+ pro XBOX 360 Slim, na který bych rozhodně doporučoval počkat. Je to totiž jediná možnost, jak relativně s klidem hrát hry i online s minimálním rizikem BANu, pokud si budeš dávat pozor na určité věci.

Dále pak budeš potřebovat akorát program ABGX na kontrolu stažených her a ImgBurn na jejich vypálení. Pak můžeš vesele hrát.

2. Pokud dostaneš BAN znamená to, že už se nepřipojíš ke službě Live! Nebudeš tedy moci hrát online hry ani stahovat dema, stahovatelný obsah atd. Konzole prostě bude fungovat tak, jako kdyby k ní nebyl připojený LAN kabel. Samotné offline hraní ani kinect nebude nijak omezen.

3. XBOX není přizpůsoben prohlížení klasických internetových stránek

4. O podrobném českém manuálu nevím, většinou prohlížím oficiální MS support weby (některé jsou i české, ale většina je v angličtině), tím ale netvrdím, že nemůže existovat.

5. HDMI by mělo bez problému fungovat, stačí ti obyčejný HDMI kabel, zkus přesněji specifikovat tvůj problém a co přesně za kabeláž používáš a jaké vstupy/výstupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám dotaz. (tak neasi, píšu tu jen pro srandu :D)

Dá se nějak vytáhnout obleček pro avatara z konzole do kompu a následovně poslat po mailu? Přetáhl sem ho na flashku a když sem ji zapojil do PC tak mi řekla že složka je prázdná. Párkrát sem zopakoval a nic. Docela by se mi to hodilo, díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji Vám všem zatím za odpovědi.Co se týče HDMI kabelu, je pravda,že by mohl být problém v kabelu nebo třeba v nastavení TV (mám totiž nějakou neznačkovou TV ECG ale hodlám koupit nějakou značku, určitě tu bude někde na fóru téma, na které TV hrajete a jestli jste spokojeni, takže se určitě nechám také inspirovat). Měl jsem totiž kdysi spojen přes HDMI kabel spojeno TV s PC, vše šlo bez problému ale jednoho dne to prostě přestalo fungovat (možná jsem se snažil změnit rozlišení ,které se mi mělo zobrazit na TV ale TV ho nezvládla ?)a nepomohlo ani vrácení do původního stavu TV a HDMI kabel mi nefunguje ani ve spojení Xtreamer-TV, takže mám bohužel spojen xbox přes scart a Xtreamer přes cinče..Netuším jestli by mi nějaký jiný HDMI pomohl a nebo zda bude problém v TV. V tV mám 3x HDMI a ani na jednom mi nejde propojení s TV, zkusím kabel ještě u někoho alebojím se,že bude problém někde v TV..XBOX jinak zvládne 1080p podle specifikace,že ? Ale záleží na hře jestli to podporuje, jinak se jedná jen asi jen o přepočet na rozlišení TV,je to tak?Jinak jsem četl, že se Xboxy hodně kazí a pokud bude tedy zasahováno do konzole v podobě flashe, tak pak nebude reklamace uznána, nejde třeba vyřešit hjraní her jak u PS3 v podobě USB klíčenky, která se zapojuje při zapínání konzole a tím pádem není žádný zásah do konzole ?.Jinak jsem koupil 4 GB verzi, pokud se mi bude konzole líbit tak uvažuji o dokoupení 250 GB, ničí se tím taky nějak záruka a zvládu si ten disk tam dát sám (normálně skládám PC). Je vůbec ten disk k něčemu a nebo můžu využít i externí nebo síťový LAN disk ? Koho by jste mi pak doporučuli na flash mechaniky, jsem z Ostravy tak abych to neměl nějak daleko..Jak jinak poznám jakou značku mechaniky mám v Xboxu ? (píše se tady o Lite-On,samsungách apod. a každá má jiné vlastnoti).Jsem zvědav co vše Xbox dokáže, protože hodně lidí preferuje PS3 ale zase na Xbox je údajně více her a ten konect se mi líbí...Jinak ten manuál jsem chtěl spíše jen proto, že mi vyjíždělo při prvním startu plno hlášek a díky toho, že anglicky neumím (možná jen nějaké základy) a vystaršilo mě tady, že když s někdo připojil a flešnul konzoli tak třeba dostal BAN tak jsem ji neaktualizoval (zatím ji vůbec nemám připojenou k síti). A potom ta hra co dodávali k TV,chtěla rozlišení 50 Hz, když jsem měl 60 Hz tak se mi psalahláška, že ji vůbec nemžu hrát apod., takže jsem chtěl ten manuál spíše jen kvůlůi nějakému základnímu nastavení konzole, měl jsem naposledy PSX1 a tam vlastně nebylo co nastavovat :-)Jinak doufám, že si tady přečtu co nejvíce článků abych se s konzolí zžil, hlavně tedy kvůli přítelkyně, protože je to velmi hezké fórum ale ěch informací pro začátečníka je strašně moc..Jinak co je to ten dashboard ? To je jako firmware ?Mnohokrát děkuji..Jinak jsem rád, že tu existuje takové téma pro blbce abych nemusel "špinit" fórum svojí amtérštinou jinak a děkuji těm co se snaží pomoci ostatním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Konzole se flashem nekazí , ale hraním na live když nemáš poslední flash a správně ošetřenou hru riskuješ ban . To co jde u PS 3 na xku nejde - jedině klasický flash mechaniky . Jedině jestli nemáš ještě vyšší dash než 9199 , tak můžeš využít tento postup : http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup , ale s vědomím že live nebudeš nikdy používat .

2. HDD jen do konzole zastrčíš . Je dobré ho používat hlavně na instalaci her . Xbox je potom tichý , protože se mechanika netočí a tím pádem si ji šetříš a lépe se načítají hry .

3. Můžeš sice použít externí HDD a nebo flešku naformátovanou v xku , ale s omezením na 16 GB .

4. Když máš nový xbox , tak máš mechaniku liteon - jiné se teď nedávají .

5. Flash si můžeš nechat udělat přímo v Ostravě u Hrejte.cz

6. Dashboard je úvodní menu xboxu , které se ti objeví na obrazovce při spuštění.Postupem času byl vždy inovován- proto jsou v něm rozdíly .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přátelé kde bych mohl nastavit jazyk pro hru? Sosnul jsem CoD 2, spustím a jede to německy :-( Chci AJ protože německy neumím ani Ň. V sytému mám nastaveno AJ, Anglii a stejně nic. Podle Uploadera na share-rapid je to prej Anglická verze tak už fakt nevím.. Dá se případně zjistit v jakým jazyku je hra? (už jsem to taky zkusil nainstalovat na hadr a nepomohlo) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Přátelé kde bych mohl nastavit jazyk pro hru? Sosnul jsem CoD 2, spustím a jede to německy :-( Chci AJ protože německy neumím ani Ň. V sytému mám nastaveno AJ, Anglii a stejně nic. Podle Uploadera na share-rapid je to prej Anglická verze tak už fakt nevím.. Dá se případně zjistit v jakým jazyku je hra? (už jsem to taky zkusil nainstalovat na hadr a nepomohlo) Díky

Ak v Locale mas EN, tak ta hra nema angl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na internetu a i tady na foru je toho strašně moc , ale už nevím co vlastně platí a jak to celé je... takže prosím o shrnutí: před nekolika dny se mi aktualizoval DB (z NFS Hot pursuit 2) teď už nemá význam moje aktivační CD které jakoby "aktualizovalo flash" takže starší hry jdou i bez něho (před tím ne), a novější nejdou vůbec (Fable III, NFS, dokonce i Tekken 6 a to není zrovna nejnovější) :) Takže, abych si znovu zahrál potřebuji nový flash který ještě nevyšel? nepostačí jen novější Aktivační CD?

Díky za odpověď, podejte ruku blbovy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No a hraješ online nebo ne?

Každopádně LT+ už vyšel, i když jen pro Lite On a BENQ (zatím) a je to jediná cesta, jak bezpečně hrát přes Live! a zároveň se vyhnout různým obcházením AP2.5, jak bylo popsáno v různých návodech. Tady stačí hru projet přes ABGX a je hotovo. Takže bych doporučoval kontaktovat flashera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud máš Jasper, budeš mít s velkou pravděpodobností Lite-On nebo BENQ mechaniku... Pro tyto už vyšel nový flash s označením LT+, který si bez problémů poradí s nejnovějšími hrami včetně těch, co mají novou protipirátskou ochranu AP2.5. Nepotřebuješ pak žádné aktivační CD ani jiné postupy pro jejich zprovoznění a zároveň je to nejelegantnější cesta a nejbezpečnější, abys nedostal flag na ban.

Prostě konstakuj flashera, většina z nich už umí nový LT+ a nech si reflashnout mechaniku, pak můžeš okamžitě hrát hry i ty nejnovější stejně, jako doposud ty starší, tj. stáhnout, projet ABGX (fix level 3 patchne případný AP2.5 SS), vypálit a hrát 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

díky moc :) jen trošku ještě nechápu "projet ABGX (fix level 3 patchne případný AP2.5 SS" já si pod pojmem ABGX představím web kde hledám verze her ke stažení :/ je tu návod jak to "projet ABDX udělat fix level 3 patchne případný AP2.5 SS?" :D ja jen stahoval>vypaloval>hrál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl bych se prosím ještě zeptat, pokud dostanu BAN tak už nemžu XBOX využít ani jako media server ? Díval jsem se teď na youtube a viděl jsem že přes windows media center normálně spustili internetový prohlížeč a mohli být na netu, je to využitelné v praxi ? Pokud bych dstal BAN, tak i o tuto možnost přijdu ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kdyz hraju normalni hru kteru nemaji AP2.5 dostanu ban?Mam Flash LT....

Jo a chci zahrat GTA4:episodes from liberty city? muzu to hrat rovnou nebo potrebuju k tomu 1 dil hry??

Nic ti nezaručí na 100 % , že ban nedostaneš . V současné době je teoreticky nejbezpečnější LT + ( i pro hraní starších her ) . GTA 4 : Episodes from Liberty city se dá hrát samostatně - původní GTA k tomu nepotřebuješ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu