Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím potřebuji poradi měl jsem kdysi xbox dostal jsem ban a nemohl jsem instalovat hry na hdd.Tedka mám novy xbox na live jsem ještě nebyl připojeny tedka si budu dělat novy flash LT + tak jestli je to bezpečne se s tím připojovat na net nebo ne?A kdybych pak dostal ban jestli mi ten hardisk pojede nebo ne?A ještě bych potřeboval někde stahnout plnou verzi noveho dashboardu jelikož live nemám tak potřebuji přes flashku díky moc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím potřebuji poradi měl jsem kdysi xbox dostal jsem ban a nemohl jsem instalovat hry na hdd.Tedka mám novy xbox na live jsem ještě nebyl připojeny tedka si budu dělat novy flash LT + tak jestli je to bezpečne se s tím připojovat na net nebo ne?A kdybych pak dostal ban jestli mi ten hardisk pojede nebo ne?A ještě bych potřeboval někde stahnout plnou verzi noveho dashboardu jelikož live nemám tak potřebuji přes flashku díky moc:)

Nic ti nezaručí na 100 % , že ban nedostaneš . V současné době je teoreticky nejbezpečnější LT + ( i pro hraní starších her ) . HDD ti od DB 9199 jde používat normálně . Plná verze DB 12611 : http://www.uloz.to/6761895/2-0-12611-0-zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý večer,chtěl bych se zeptat ještě na další otázky ohledně XBOXU, mám ho prozatimně (než koupím novou TV) zapojen k LCD monitoru, jenže ani z monitoru ani z xboxu není vyveden zvukový vystup (jen optický)..Znamená to, že ve výše uvedené kombinaci si můžu zajít asi chuť na to abych zapojil klasické bedýnky,co ?

Jinak jsem se nemohl připojit z xboxu do domácí sítě (ani kna XLIVE apod.) a měl jsem vše nastaveno v pořádku (wifi). Mám router netgear windr 3700, takže jeden z lepších kousků. Měl jsem nastaveno šifrování WPA2, potom mě napadlo šifrování změnit na WPA a najednou vše funguje...Tzn. že xbox nepodporuje WPA2 ?

Jinak mám celkem slabý wifi signál, závisí to jen na routeru a nebo hraje i xbox roli v síle signálu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jinak jsem se nemohl připojit z xboxu do domácí sítě (ani kna XLIVE apod.) a měl jsem vše nastaveno v pořádku (wifi). Mám router netgear windr 3700, takže jeden z lepších kousků. Měl jsem nastaveno šifrování WPA2, potom mě napadlo šifrování změnit na WPA a najednou vše funguje...Tzn. že xbox nepodporuje WPA2 ?

Jinak mám celkem slabý wifi signál, závisí to jen na routeru a nebo hraje i xbox roli v síle signálu ?

Podle tohoto http://compnetworking.about.com/od/wifihomenetworking/ht/xbox2wifirouter.htm záleží jaký máš u xboxu wifi adaptér

Note that the standard Microsoft Xbox 360 Wireless Network Adapter supports WPA while the standard Microsoft Xbox Wireless Adapter (MN-740) only supports WEP.
Co se týče připojení normálních beden od PC (analog) používám toto: http://www.stmobil.cz/product/herni-konzole/xbox/audio-adapter-xbox-360-ost/8603

Akorát budeš potřebpvat bedýnky se vstupem CINCH nebo redukci CINCH -> Jack:

např: http://satelity.nej-ceny.cz/37294/redukce-jack-3-5mm-2x-cinch.html

nebo: http://satelity.nej-ceny.cz/30333/kabel-jack-3-5mm-f-2x-cinch-m-0-20m.html

záleží co máš na bedínkách, jestli "samečka" nebo "samičku" jack :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já už mám právě Xbox S s wifinou v sobě takže fakt nevím, v čem je problém..Právě naíc router co mám tak dopadl dobře v signálu, takže jsem nepříjemně překvapen, možná zkusím ještě změnit kanál ale nevím jestli to jde i na xboxu...zvláštní je ale, že sousedův signál, je silnější než můj, přitom soused bydlí v 1 patře a já v 3...Díky toho mi jede šíleně pomalu windows media center na xboxu a další problém je právě v tom zvuku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koukni sem: http://www.nextgenupdate.com/forums/news-archives/178468-xbox-360-slim-wifi-problems.html

The internal module supports both 802.11 b and g and 802.11 n the current standard - but only in the 2.4 GHz and not in the 5 GHz band. On the new Xbox 360 "Slim" has a transfer rate of up to 300Mb/s, which is barely able to transfer HD movies. To use this mode, you need also a wireless router that supports this standard.

Je možné tedy, že tvůj router jede jen v 5 GHz pásmu a proto xko nechytá signál....

Edit: tak jsem koukal, tvůj router by měl zváldat obě pásma, tak ještě bych zkontroloval jak je nastavený NAT, firewall, security options, přesměrvání portů atd. (zkusit vše povypínat vyzkoušet, zda se připojíš). Také bych se podíval, zda v routru není zapnuté blokování neznámých MAC adres, případně doplnit MAC adresu xboxu do seznamu povolených... víc mě nenapadá kde by mohl být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jsem nasrán, nechápu proč to udělali tak, že když mám HDMi kabel v xboxu, tak tam nestrčím ten audio- video...Podařilo se mi propojit (jak jsem psal výše propojení monitor bez zvuk.výstupu + xbox)zvuk ale samozřejmě na úkor obrazu, protože hdmi tam nezapojí..A zase, když mám obraz,nemůžu mít zvuk..Takže mi nezbývá nic jiného než si koupit tu redukci co mi poradil fenri. A nebo urychleně vybrat nějaký televizor, jelikož ten co mám,tak je v jiném pokoji(ložnici) a pořád ho přenášet není ideální. Jenže se bojím, že když koupím nějakou televizi, tak budu mít zase problém s hdmi připojením. Nevím co se to stalo ale HDMI kabel, který mám, tak mi nefunguje v případě propojení TV-Xtreamer ani v případě propojení TV-XBOX. Přitom ten samý kabel mi funguje v propojení monitor(přes redukci DVI-HDMI) - XBOX, takže probblém v kabelu nebude. Problém je evidentně v TV ale nevím jak se mi to povedlo si zkazit, když se začátku jsem měl TV připojenou k PC (přímo HDMI výstup z grafické karty)tím samým kabelem a vše fungovalo..jedině zkusit ještě tu TV reklamovat, že mi nefungují HDMI...Ale nechi aby se to někdy opakovalo, nesetkal jsem se s nikým kdo by měl podobný problém, že mu přestaly z ničeho nic fungovat HDMI v TV...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jsem nasrán, nechápu proč to udělali tak, že když mám HDMi kabel v xboxu, tak tam nestrčím ten audio- video...Podařilo se mi propojit (jak jsem psal výše propojení monitor bez zvuk.výstupu + xbox)zvuk ale samozřejmě na úkor obrazu, protože hdmi tam nezapojí..A zase, když mám obraz,nemůžu mít zvuk..Takže mi nezbývá nic jiného než si koupit tu redukci co mi poradil fenri. A nebo urychleně vybrat nějaký televizor, jelikož ten co mám,tak je v jiném pokoji(ložnici) a pořád ho přenášet není ideální. Jenže se bojím, že když koupím nějakou televizi, tak budu mít zase problém s hdmi připojením. Nevím co se to stalo ale HDMI kabel, který mám, tak mi nefunguje v případě propojení TV-Xtreamer ani v případě propojení TV-XBOX. Přitom ten samý kabel mi funguje v propojení monitor(přes redukci DVI-HDMI) - XBOX, takže probblém v kabelu nebude. Problém je evidentně v TV ale nevím jak se mi to povedlo si zkazit, když se začátku jsem měl TV připojenou k PC (přímo HDMI výstup z grafické karty)tím samým kabelem a vše fungovalo..jedině zkusit ještě tu TV reklamovat, že mi nefungují HDMI...Ale nechi aby se to někdy opakovalo, nesetkal jsem se s nikým kdo by měl podobný problém, že mu přestaly z ničeho nic fungovat HDMI v TV...

Vím, že kamarád má XBOX připojen k TV pomocí HDMI a jen tak mu přestal jít obraz, přičemž normálně po připojení k LCD monitoru vše fungovalo. Řešil to reklamováním TV...

JInak chápu tvé rozčílení ohledně toho, že se nevejde HDMI a AV konektor u XBOXu vedle sebe. Já si normálně říkal, že to je udělané i schválně, aby si lidé kupovali ten originál kabel HDMI + audio... Protože samotný AV konektor uvnitř je tenký, jen ten pitomej plast kolem je takovej "špekoun"... Lze vyřešit "rozlousknutím" takto: http://console-forum.net/tema/82992-xbox-360-pripojen-pres-hdmi-jak-vyresit-zvuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
asi blbej dotaz...kdybych mel bannuté xko a mel bych na mechanice flash LT+ a mel bych rrod a pak bych si koupil novy xko a prehodil mechaniku ze staryho rozbityho do novyho, tak bych nemel ban?? :)

Ban se vztahuje na konzoli - ne na mechaniku . Takže mechaniku můžeš vzít z xka , kde je ban , ale stejně to nejde jen jednoduše vyměnit . Musí se xbox s mechanikou spárovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau, chtěl jsem se zeptat co je potřeba pro to abych mohl hrát třeba nfs pursit ...... ma to ap25. Na forku tady sem našel ,že to můžu i nějak udělat sam a nemusim za nějakym flasherem, ale neni tu návod (neboo sem ho nenašel) ...... Nepotřebuju přistup na Xlive.

pls help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu