Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

To Zoombik: Jakou mam verzi fw to právě přesně nevim, ale buď asi 1.5 . A vždycky jsem hry patchoval, dřív přes program ppf-o-matic3 tam to bylo jednoduchý a nebylo co řešit... ale pak do jistý doby co se vyskytla nějáká vyšíí verze wave nebo už nevim přesně proč, mi to přes tenhle program nefungovalo, a musel jsem přejít na ten 360patcher... A v tom už právě nevím, na jakou verzi tu nižší si to musim patchovat, aby to fungovalo. Dnes už jsem to zkoušel dvakrát vypálit jednou jsem patchoval na wave 2 a pak na wave 3 a ani jedno nefungovalo :/ .... Mam tu ještě jedno prázdný dvd, tak to zkusim vypálit, ale jak teda?

edit: tak jsem asi odhalil kde je problém, projel jsem to ještě jednou abgx360 a je tam něco červenýho, každopádně taky vubec nevím co s tim dělat :D ... Dá se to nějak opravit nebo vyřešit s tim co už mam, a nebo musim hru stáhnout celou znova?

post-4154-14687158009168_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To Zoombik: Jakou mam verzi fw to právě přesně nevim, ale buď asi 1.5 . A vždycky jsem hry patchoval, dřív přes program ppf-o-matic3 tam to bylo jednoduchý a nebylo co řešit... ale pak do jistý doby co se vyskytla nějáká vyšíí verze wave nebo už nevim přesně proč, mi to přes tenhle program nefungovalo, a musel jsem přejít na ten 360patcher... A v tom už právě nevím, na jakou verzi tu nižší si to musim patchovat, aby to fungovalo. Dnes už jsem to zkoušel dvakrát vypálit jednou jsem patchoval na wave 2 a pak na wave 3 a ani jedno nefungovalo :/ .... Mam tu ještě jedno prázdný dvd, tak to zkusim vypálit, ale jak teda?

edit: tak jsem asi odhalil kde je problém, projel jsem to ještě jednou abgx360 a je tam něco červenýho, každopádně taky vubec nevím co s tim dělat :D ... Dá se to nějak opravit nebo vyřešit s tim co už mam, a nebo musim hru stáhnout celou znova?

[ATTACH=CONFIG]13890[/ATTACH]

Budeš muset sosat znovu a jinde dle mého názoru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Budeš muset sosat znovu a jinde dle mého názoru :-)

Tak jsem pro jistotu zkusil stáhnout uplně jinou hru Deus Ex Human Revolution, tentokrát v abgx vše zelené, ale furt stejnej problém :( už nevím co bych měl jinak udělat, dřív mi vše normálně fungovalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem pro jistotu zkusil stáhnout uplně jinou hru Deus Ex Human Revolution, tentokrát v abgx vše zelené, ale furt stejnej problém :( už nevím co bych měl jinak udělat, dřív mi vše normálně fungovalo....

To co tam máš ve výpisu je tím , že je hra opatchovaná na nižší wave . Po opatchování se už nekontroluje ( vždy ti to takto bude ukazovat ) - kontroluje se před opatchováním ! Vypadá to ale spíše,že ti odchází vypalovačka . Takže to zkus vypálit jinde . Když to půjde , tak si budeš muset koupit novou vypalovačku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tím, že už máš 13146 tak už jsi stejně případně zamknul mechaniku, pokud jsi patřil mezi stastlivce s 9504 OFW, takže klidně můžeš provést update a jít na Live, pak budes mít DB 2.0.13599.0 a můžeš v klidu jít flashovat

Tak dík mám přesně tu verzi DB co jsi napsal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar hoši, mám problém. Stáhnul jsem a vysmahnul Dead Island, chtělo to po mě aktualizaci z disku, tak jsem to odklepnul, xbox se po chvíli restartoval a pak to napsalo hlášku, jako že to nemůže přečíst update z disku, reinsert disk, status code: 3151-335A-b800-0f00-c000-0034. Nic s tim nejde dělat, po vypnutí a zapnutí xboxu tam skočí vždycky tohle:cry: Nějaká rada, jak to dostat zpátky do dashboardu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dead Island je wave 12, tedy update DB byl 13146. Musíš stáhnout tuto aktualizaci a provést update z flashky. Pokud se update provede až do konce, budeš mít xbox zase funkční, ovšem přišel jsi o flash. Pokud to nepůjde, musíš zajít za flashrem, ten do mechaniky nahraje originální FW, provede aktualizaci DB a teprve potom lze flashnout na nejnovější CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam otázku jedno otázku ohledně Xbox Live a stahování demo verzý her (Ještě nevlastním Xbox konzoly tak proto se ptám). Smazávají se dema z Xbox Live, tím myslím jako třeba když vyjde hra Mafia 2 a po sedni dní jí pak může stáhnou uživatel se Silver účtem, pak se demo po určitém čase smaže z XBoxLive?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam otázku jedno otázku ohledně Xbox Live a stahování demo verzý her (Ještě nevlastním Xbox konzoly tak proto se ptám). Smazávají se dema z Xbox Live, tím myslím jako třeba když vyjde hra Mafia 2 a po sedni dní jí pak může stáhnou uživatel se Silver účtem, pak se demo po určitém čase smaže z XBoxLive?
Dema normálně mužes stahovat se silver acc a dema ti zůstávas na furt ale jsou dema která se dají hrát je chvílema např. Crisis 2 multiplayer demo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar,

nemám moc času sledovat dění kolem FW, flashů atd tak jako dříve, a tak tady jen jednou za čas mrknu jak to vypadá. Hledal jsem, ale nenašel jsem, tak se omlouvám, ale nebudu celý den prohledávat všechny topicy a raději se zeptám tady.

Jaká je současná situace kolem flashe,fw,wave? Vím, že před nějakou dobou vyšel flash 1.9 nebo tak nějak, který je dočasné řešení, než vyjde flesh pořádný. Vyšel už, případně ví se alespon přibližně kdy by mohl vyjít? Nechce se mi zbytečně měnit FW na ten dočasný, když už by snad brzo měl vyjít pořádný FW, tak bych ještě počkal.

(Mám fat xbox, takže mi nejde o slim verze a problémy s nimi spojené. fw mám tuším LT+ 1.1)

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S FW flashe LT+1.1 a DB 12625 spustíš hry jen do wave 11 . Na hry s wave 12 a 13 už je nejnovější LT+1.91 a DB 13599 . Aktualizací DB ale přijdeš o flash :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku takže stejně musíš dát flash znova . Nejnověji vycházejí hry ve formátu XGD3 - na ty ale ještě nic není . připravuje se nový FW LT+2.0 a nový vypalovací program .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau připojil jsem ovladač xbox k pc tímhle http://www.konzole-store.cz/domain/konzole-store/files/4800mah-battery-pack-with-rechargeable-cable-black-for-xbox360.jpg ale když zapnu fifu tak ovladač není ve hře vidět a pořád mi na ovldadači blikají všechny čtyři diody...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu