Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

mám nejnovější LT 3.0 + db 14699, a po připojení kinectu mi to chce udělat ještě nějákej update, mám ho povolit? Nemůžu si tim nějak po*rat flash nebo tak něco? Nevim co je to za update, novější verze dashboardu než ta 14699 už stejnak není, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dneska sem byl u flashera na reflash a stahnul sem si gears of war 3 vypalim to podle navodu a pise mi to ze disc is not suported nebo tak nejak nevite nekdo cim to muze bejt? hru se mi podarilo i normalne nainstalovat, a v menu mam normlane spustiti gears of war 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tvl tak kcemu je tu potom topic, podej ruku blbovi, potrebuji pomoct od toho tu snad pisu, navis sem zkousel hledat asi ne moc dobre teda, ale poradit by mi nekdo mohl

http://console-forum.net/tema/133883-jak-rozjet-hry-xgd3-kdyz-je-hlaska-quot-unreadable-disc-quot-zpusobeno-tichym-update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Radši si vyřeš svůj mega podpis...

Mám dotaz : Stáhl jsem obaly na DVDčka z free-covers a nechal si je vytisknout v copy centru... kde mi řekli že obrázek musím hodit do PDF aby při vytisknutí zůstali jeho rozmery, ale nechal jsem si tisknout 4 obaly z toho dva (Assassins Creed a Pure) byli mnohem menší než krabička a zbylé dva víceméně pokryli celou plochu, ale i tak byli o něco menší než originál :/ Má někdo s tímto zkušenosti? Jak tisknout, nechávat v JPEG nebo dávat do PDF, měnit velikost obrázku? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, dávat do pdf určitě blbost. Rozměr scanu bookletu DVD totiž nemá rozměr DVD obalu, to co ti řekli je kravina. Obal má totiž pokaždé jinou velikost dle jeho rozlišení a bodů na palec...

Nejlepší je použít např. obyčejný Nero Cover Designer, kde si vybereš DVD krabičku, objeví se ti rastr obalu a ty vložený obrázek přímo roztáhneš dle tohoto rastru. Pokud oni toto nejsou schopni udělat nebo nepoužijí podobný program, nikdy se nedobéřeš správného rozměru.

Další možnost je zjistit si rozměr bookletu v mm a převrozkovat stažený obal, přičemž zadáš rozměr v mm a řekneš jim, aby ti daný obrázek prostě vytiskli v původní velikosti. Pokud toto neumí, ať se jdou vycpat a navštiv jiné copy-centrum. Převedením do pdf zákonitě ztratíš kvalitu obrázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím , četl jsem si nějaký 3 hodky na foru , jak je to stěma xgd3 diskama (Mam flash 3.0) a jestli jsem to dobře pochopil tak abych měl co nejlepší Xgd3 disky tak si musim koupit tuhle dvd-rom http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000R97&Search=Lite-on&SearchType=1

Potom v ní přehrát software. (Pokud je tu někde návod byl bych rád za link) a nakonec to vypalovat v programu Xbox backup creator . Předem děkuji za odpověd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, dávat do pdf určitě blbost. Rozměr scanu bookletu DVD totiž nemá rozměr DVD obalu, to co ti řekli je kravina. Obal má totiž pokaždé jinou velikost dle jeho rozlišení a bodů na palec...

Nejlepší je použít např. obyčejný Nero Cover Designer, kde si vybereš DVD krabičku, objeví se ti rastr obalu a ty vložený obrázek přímo roztáhneš dle tohoto rastru. Pokud oni toto nejsou schopni udělat nebo nepoužijí podobný program, nikdy se nedobéřeš správného rozměru.

Další možnost je zjistit si rozměr bookletu v mm a převrozkovat stažený obal, přičemž zadáš rozměr v mm a řekneš jim, aby ti daný obrázek prostě vytiskli v původní velikosti. Pokud toto neumí, ať se jdou vycpat a navštiv jiné copy-centrum. Převedením do pdf zákonitě ztratíš kvalitu obrázku.

Díky ;) zkusim se po někom poohlídnout :/

kdybych měl možnost si to vytisknout doma (tiskárna a kvalita) tak si stím pohraju... ale jsem zatim odkázanej na copy-centrum, který je u nás právě jedno :( Když jsem tam šel po prvý tak jsem to měl jenom v JPEG a řekli mi že se obrázek pak roztáhne přes celou A4 a že ať to dám do PDF jinak to nebude mít původní velikost. A výsledek byl právě takovej, že dva obali hrozně malý a dva víceméně dostačující ale furt menší než maj být.. a já sem hroznej detailista na tyhle věci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aj keby som tam dal 2.0.12625.0 ? S tym by mi napr fifa 12 a nhl 12 fungovalo? Mafia 2 mi ide bez problemov, aj nhl 11. dakujem

To je o tom, ze aky DB ta konkretna hra obsahuje. Ak vyssi ako 12625, tak si tu hru nezahras! Musis mat minimalne taky DB, aky hra obsahuje...uz chapes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu