Jump to content
  • 0
xDante1986

Projekt: Podej Ruku blbovi

Question

Recommended Posts

• 0

Chci se zeptat nebo spíš jdu prosit o radu. Při fleshování z LT+1.1 na orig FW u Lite-on 74850C se mi povedlo ve spěchu a momentálním stresu zmáčnkout to tlačítko 0x00 . Nějaké rady jak tu mechaniku rozchodit? Zkoušel jsem teď pár pokusů přes dosflash i jungleflasher a bez úspěchu. Samozřejmě key atd. uložený mám.

//EDIT

Tak jsem to nakonec vyřešil sám, stačilo zapojit na jiný port , a na třetí pokus nahrání flashe to vyšlo.

• 0
Zdravím.. mám asi hloupý dotaz, ale jsem úplný nováček. Může se xbox 360 automaticky připojit na nezaheslovanou síť, která je v dosahu? Díky

Xbox se na wifi připojí pouze na síť, kterou zvolíš z dostupných a poté se na ni zkouší automaticky připojit, pokud je v dosahu, tj. pokud si tu síť najdeš a ručně ji zvolíš a připojíš se k ní, pak již se bude připojivat automaticky, ale rozhodně se nestane, že by se xbox jen tak sám od sebe připojil do nové sítě...

• 0
Xbox se na wifi připojí pouze na síť, kterou zvolíš z dostupných a poté se na ni zkouší automaticky připojit, pokud je v dosahu, tj. pokud si tu síť najdeš a ručně ji zvolíš a připojíš se k ní, pak již se bude připojivat automaticky, ale rozhodně se nestane, že by se xbox jen tak sám od sebe připojil do nové sítě...

Díky moc za rychlou odpověď. ;)

• 0

pozdravujem......

chcel by som sa spytat, chcem sa doma hrat s boxom a teda chcem si ho flashnut, ale teda ja to chcem dokazat.... bude mi stacit ked si objednam na modtraders ten bundle #1 za Ł64,95?

ako nechcem sa nikomu motat do kseftu, nejde mi o peniaze, len teda chcem to kusit sam......

(a nie som lakomy a som blb...... :) )

(xbox360s, 250gb, liteon dg-16d4s, fw: 0404, db 13599)

vdaka

• 0
U slimu potřebuješ provést nejprve hw unlock čipu prov zapisování do něj. (WINBOND, MXIC) je to tu psáno několikrát.

ano cital som jungleflasher tutorial, cca napojil dvd rom-ku, odomknut, "vyvrtat" a potom zapisat, napisane velmi velmi nahrubo :)

a teda z toho modtrader-u bundle #1 alebo #2?

• 0

Na síť se připojovat samozřejmě můžeš. Na RGH si zakážeš pouze xlive, ale xko můžeš mít normálně v síti a připojovat se na ní.

Online můžeš hrát přes xlink kai. Tohle ale patří do jiné sekce, viz http://console-forum.net/forum/207-jtag-rgh, prostuduj si to, nalezneš tam veškeré potřebné informace.

• 0
Zdravím,

když budu mít na Xboxu naistalovanou učitou hru (Originálka). A pak si do hry nelegálně nějakým způsobemn stáhnu DLC může to Microsoft zjistit popřípadně dát mit ban? ( Jde vůbec nějakým způsobem nelegálně to DLC tam dát když nemam RGH,JTAG a ani Flash?).

Pokud nemáš RGH/JTAG, nelze dostat do xboxu DLC jinak, než jej stáhnout z Live (tedy legální cestou). DLC nejde stáhnout někde na warezu a překopírovat přes flashku, vypálit na DVD či něco podobného...

• 0
Pokud nemáš RGH/JTAG, nelze dostat do xboxu DLC jinak, než jej stáhnout z Live (tedy legální cestou). DLC nejde stáhnout někde na warezu a překopírovat přes flashku, vypálit na DVD či něco podobného...

A co když budu mít dva xboxe, a u toho co mám rgh si nahraju DLC na hddd, pak ten hardisk vrazím do toho bez RGH, bude mi to fungovat? případně můžu dostat ban??

Takhle by to teoreticky šlo ne. Může to někdo prubnout, kdo má 2 x