Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

S_Adam:

Předpokládám, že jde o originálku. Normální jiné hry ti mechanika bez problémů načte? Pokud ano, patrně bude DVD poškrábané jako prase nebo je to špatný výlisek (málo pravděpodobné)

otakus:

Valhalla není revize SLIMu, ale jen původní přechodný název. Oficiální revize SLIMu jsou Trinity a Corona. Každopádně podle data nakupu a potažmo ani MFR date nelze spolehlivě identifikovat mechaniku. Pokud máš ale na XBOXu zezadu na štítku 12 V / 10,83 A a nikoli 9,86 A, pak máš bezpečně revizi Trinity a pokud nemá otevřená mechanika "výkus" ale jen kulatý střed, máš tam flashnutelnou Lite-On a nikoli neflashnutlenou Hitachi. Pak si ji nech flashnout na LT+ 3.0 a pořiď si iHAS palírnu nebo rovnou RGH (dle tvých preferencí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

opravdu mam model s 10,83A a mechanikou bez vykusu, takze jak tak koukam sance tu je. dik se cenne rady.

EDIT (aktualizovano)

podle MFR date mam LiteOn DG-16D4S, takze tu staci pre-flashnout, mit v pc dvd-rw se spravnou revizi a fw a spravne to vypalit a opravdu nic tomu uz nebude branit pouzivat zalohy na dvd mediich ?

PS: xko bylo u cloveka co aktualizoval DS z originalek co to slo, opravdu to nema zadny vliv i kdyby melo xko ten nejnovejsi DS (dashboard) ? dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám další pitomý dotaz. Mám možnost koupit xbox 360 s 250 GB harddiskem a kinectem. Prodeje se mi ale zdá takový divný, chvátá na prodej, nechtěl sobní předání i když jsme oba z Prahy... Chci Vás poprosit jestli mi můžete poradit co mám při osobním předání kontrolovat, jestli něco konkrétního na štítku, neporušenou pečet nebo podobně. Pokud by měl například Xbox RROD, dá se opravit? Vím, ♥♥♥♥ dotaz, ale chci si dát pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

Mám takový problém. Když chci nainstalovat hru (XGD2 nebo XGD3), tak při cca 40% mi XBOX nahlásí chybu: "Can't read the disc. It may be scratched or dirty" . Hru (nenainstalovanou) hraju třeba 10-15 minut a poté se přestane disk točit a poté mi vyskočí chyba: "This disc is UNREADABLE", ale když mám hru nainstalovanou na HDD a spustím jí, tak mi jde v pořádku a tak se chci zeptat, zda je nějaká cesta, jak to opravit, aby hry šli zase instalovat na HDD.

[Zkoušel jsem: profouknout mechaniku ; restartovat XBOX ; vyjmout a zpět zandat HDD ; vymazat mezipaměť všech úložišť ; instalovat hru na flashku ; překlopit XBOX na bok] = NIC NEFUNGOVALO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hra je špatně vypálená. O jaké konkrétní hry se jedná? Toto je typické pro XGD3 hry pálené bez vypalovačky iHAS Lite-on. Xboch počítá s tím, že hraješ originálky, proto napíše, že disk je nečitlený, že ho más vyčistit, ale v tom fakt problém není, to mu věř.

Hra se vypne, protože xbox nemůže načíst data, u her dříve nainstalovaných na HDD to samozřejmě není problém, pže jednou z HDD. Špatně vypálenou hru ale pochopitelně ani nenainstaluješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale to ne... Já zásadně vypaluji v Lite-On iHas 124B, tady v tom problém není. Týká se to všech her, které nejsou na HDD, ale předtím vždy šli jak měli, takže ani ve vypálení problém být nemůže. Jen prostě nechápu, proč z ničeho nic nemůžu hry nainstalovat na HDD.

BTW: Originální hry mi jdou nainstalovat v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu