Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Prosim o komentar : jak se vam lidi tahle uprava ? Popripade jak by jste urcite veci udelali vy.Mam v planu oboustranou paskou udelat 4x zverecky a pak to polozit na lezato tak,ze to je 2 cm nad mistem polozeni + ze spoda je otvor maleho prurezu. (ukradnuta stolicka od netere :-) Muzete napsat i zpusob ulozeni, ktere se vam vic libi (jestli vic u okna ,nebo spis na druhe strane.V lete by jsem u okna na to foukal 16 cm vetrak :D

http://italiano.xf.cz/tuning.zip

No když byl víc u okna bylo to asi nejlepšíicon14.gif,ale nejsem odborník takže ti moc radit nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtěl bych se zeptat těch, co hráli lips, jestli se to vyplatí i pro někoho, kdo neumí anglicky? tzn. kdyby se tam nahraly svoje ceske/slovenske pisnicky (bohuzel bez textu no), tak jestli by stale hra stala za to? :) a jeste se chci zeptat jestli se tam daji spustit z flashky treba i videoklipy nebo jen mp3?

doporucili byste to teda? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci si koupit novy Xbox, pac ten predchozi je zabanovanej. Takze... Jak musi bejt max. starej, nebo fw mechaniy, abych ho mohl flashnout? Nejlepe pres domaci sondu, kterou sem vyrobil z jednoho z tutorialu tady. A taky aby mel verzi dashe (nebo asi kernelu) mensi nez 8955. Taky me zajima jaky je rozdil ve verzi arcade a premium, krome disku a dratovyho ovladace co ma arcade. Diky za pripadne odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci si koupit novy Xbox, pac ten predchozi je zabanovanej. Takze... Jak musi bejt max. starej, nebo fw mechaniy, abych ho mohl flashnout? Nejlepe pres domaci sondu, kterou sem vyrobil z jednoho z tutorialu tady. A taky aby mel verzi dashe (nebo asi kernelu) mensi nez 8955. Taky me zajima jaky je rozdil ve verzi arcade a premium, krome disku a dratovyho ovladace co ma arcade. Diky za pripadne odpovedi.

Flashnout jdou vsechny mechaniky, muzes koupit i novej. Pokud chces kus na domaci sondu tak si sezen s Lite-on 74850C. na kernelu nezalezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Flashnout jdou vsechny mechaniky, muzes koupit i novej. Pokud chces kus na domaci sondu tak si sezen s Lite-on 73450C. na kernelu nezalezi.

na kernelu mi praveze hodne zalezi, ale napadlo me, ze staci datum vyroby nizsi nez cerven myslim, kdy vysel update. takze flashnu kazdej xbox, kazdou mechaniku co ted jsou? bez pajeni nebo podobnych nesmyslu.

diky!

edit: jeste jedna vec, kam se ukladaj updaty dashboardu? na hdd pocitam. az dam ten svuj starej do novyho xboxu, verze jeho dashboardu = ty co je pripadne na disku asi, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na kernelu mi praveze hodne zalezi, ale napadlo me, ze staci datum vyroby nizsi nez cerven myslim, kdy vysel update. takze flashnu kazdej xbox, kazdou mechaniku co ted jsou? bez pajeni nebo podobnych nesmyslu.

diky!

Krom Lite-on 93450C bez pajeni. Pokud máš na 74850C v původní postu jsem se splet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. ve vyberu profilu kliknes na nej a tam mas pak nekde delete na nejakym talcitnu myslim ze je to na X ale ruku do ohne za to nedam jsem v praci a xko nemam po ruce

2. kdyz vlozis hru do xka tak zmacknes Y a tam das instal to harddrive

3. nevim z jakyho duvodu musel by jsi to blize popsat, nejspis ti neprisel aktivacni email, zkontroluj si heslo a jestli mas napsanou spravne emailovou adresu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

zítra si jdu koupit Xbox 360 elite jasper a chtěl bych vědět pár věcí, jelikož jsem se o to začal zajímat teprve dnes není mi jasné pár věci:

1. Chtěl bych se zeptat co je to stealth ?

2. Co je to Dashoard a proč se updatuje ?

3. K čemu slouží program wawes patcher a proč se s ním upravují hry ?

4. Co přesně je program Abgx360 ?

4. Četl jsem diskuzi o tom jestli je možné dostat ban offline nebo ne a každý má jiný názor, já bych ovšem potřeboval vysvětlit jestli je možné dostat ban na nový xbox který nikdy nijak nebyl připojen k síti a byl updatovaný pouze přes updaty stáhnuté z pc. Pokud ban tímto způsobem dostat můžu, tak prosím o vysvětlení, protože mi to přijde jako holý nesmysl, xbox nemůže totiž nijak odeslat jedinou informaci o mém upraveném xboxu, když nikdy nebyl a ani nebude připojen.

Předem děkuji za odpověď. Moc mi pomůžou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nedostava se mi odpovedi v jinem topicu tak se zeptam tady. Mam tyto reproduktory http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29236 . Porizuju si tento monitor http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=71168 a k tomu tento kabel http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-propojovaci-d95061.htm . Potrebuju vedet jake dalsi kabely potrebuju k tomu abych mohl pripojit uvedene repraky.. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Steven 91 - 1. stealth je myslím ochrana proti banu na xlive, 2. dashboard je jako windows, ale v xku a updatuje se kvůli rozšíření funkcí(facebook atd.), 3. myslim, že wawe je ochrana a patchnutím ji odšroubuješ, můžeš hrát pálenky:), 4. nevím, 4.b. - ban off line nedostaneš, jen jestli so ho třeba nedáš sám :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za odpoved, mel bych ještě tři otázky a to:

1. Jestli lze image hry nakopírovat na flashku, píchnout jí do xboxu a nainstalovat ?

2. Kde najdu poslední update dashboardu ke stáhnutí, který bych mohl stáhnout na flashku a nainstalovat.

3. Jak vypnout vibrace na ovladači :)

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky za odpoved, mel bych ještě tři otázky a to:

1. Jestli lze image hry nakopírovat na flashku, píchnout jí do xboxu a nainstalovat ?

2. Kde najdu poslední update dashboardu ke stáhnutí, který bych mohl stáhnout na flashku a nainstalovat.

3. Jak vypnout vibrace na ovladači :)

Díky.

1. To nejde...aj tak musis mat DVD v mechanike aby si spustil hru z HDD (nainstalovanu)

2. http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

3. v dashboarde...niekde v settings...uz si presne nepamatam, samozrejme aj v hrach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu